-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Sambinka piękna.. :) Czemu nas tak zaniedbujesz ze zdjęciami?
-
[B]Talagia [/B], gratuluję ! Żeby tak pięknie szło też z histologii :) Ale zdolna dziewucha jesteś, więc dasz radę ! Co do zdawalności - normalka.. Niestety na II roku również są taśmy, my mimo, że już mielismy egzamin, to jakby to ująć.. taśmy nie wychodzą nam najlepiej.. Ale to moim zdaniem głupi sposób sprawdzania wiedzy, więcej stresu niż to warte.. II semestr jest o wiele przyjemniejszy, kolokwia praktyczne są ustne, kolokwia teoretyczne pisemne i same przyejmności - trzewia :) - - - A tak pozatym nie wiem, kto tak zachwalał, że II rok jest taki miły i przyjemny.. Póki co od kiedy odbyło sie pierwsze kolokwium (gdzieś w połowie października) wciąż i nieprzerwanie się uczę.. Ciągle k*** coś. Człowiek nie wie w co ręce wsadzić, a o uczeniu systematycznym nie ma mowy, bo za dużo jest spraw 'na teraz'. Od rana do nocy na uczelni, człowiek wraca zmasarowany a tu jeszcze trzeba się uczyć. Dzień jak codzień.. Podobno III rok jest jeszcze gorszy.. Ostatnio znów mam etap chęci rzucenia tego wszystkiego w cholerę. Ale na złych myślach się póki co kończy. Jutro mam kolokwium z biochemii (hurra ! własnie zaczęlam sie uczyć, bo wcześniej nie było jak - FIZJOLOGIA) Ponarzekałam, ponarzekałam i już sobie idę :D
-
[quote name='weszka']No doooobra. Słodka Vesper zdemolowała wczoraj parasol :D stał sobie w przedpokoju aż wczoraj nadszedł jego kres. Rączka przerobiona na trociny, materiał podarty, druty we wszystkie strony - pobojowisko.[/QUOTE] A nie próbowałaś zostawiać jej czegoś zajmującego? Jakiejś kuli napchanej smakami? Pewnie próbowałaś, ale kurcze trzebaby wymyślić coś co małą zajmie na tyle, żeby nie miała już sił broić.. ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nooo gazety zwłaszcza - ja na przykład Metal Hammera i inne takie :lol: tak - wyrosłyśmy na mądre i wspaniałe :][/QUOTE] Ooo apropo metal klimatów znalazłam ostatnio glany na pawlaczu.. piękne, odpowednio wygniecione do nogi, troszkę obdarte na czubach, troszkę też przykurzone i aż mi się łezka w oku zakręciła.. Piękne to czasy były. Człowiek był młody, myślał, że świat leży u jego stóp, koniecznie chciał coś zmieniać.. Chyba się starzeję.. oO' No pewnie że wspaniałe ! Same w sobie jesteśmmy kwintesencją cudowności i wspaniałości !- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Inne gazety się wtedy czytało i mtv oglądało.. :lol: Ale wyrosłyśmy na mądre kobiety Waszko! i skromne, przedewszystkim :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Błędy młodości.. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ariss']a fotki nie aktualne:eviltong:[/QUOTE] A właśnie że aktualnie, bo znów zarosła i wygląda całkiem podobnie.. niestety. Powiem Wam, że sznaucery to wspaniałe psy, nie zamieniłabym na żadnego innego i pewnie towarzyszyć będa mi już zawsze, ale fatum wiecznej roboty przy nich ciągnie się za mną i ciagnie.. Kiedyś szło się z psem do fryzjera, co golił psa na zero - 3 razy do roku. Teraz jak człowiek dorobił się maszynki, naoglądał tych championów na lewo i prawo.. To robota jest cały czas - ja to jestem zadowolona z jej wyglądu mniej więcej przez tydzień od kiedy ją zrobię :p A potem.. poprawki, podgalanie i inne.. Jak się człowiekowi chce i ma czas, bo u mnie z tym ostatnio ciężko. To wylałam swoje żale.. :p Ewa, MUSIMY w końcu na ten spacer.. Tak jakoś bliżej świąt może jak mi sie sytuacja na studiach ustabilizuje, mmm? Galinę w dereczkę ubieram i możemy jechać !
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahah daj spokój.... :oops: ja nie pamiętam i wolę tego nie pamiętać....[/QUOTE] Ja swego czasu cofnęłam się do moich wypowiedzi z roku 2003 bodajże.. DRAMAT :P Ale Dogomania mnie wychowała !- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img52.imageshack.us/img52/3738/lunarobin3268013.jpg"]http://img52.imageshack.us/img52/3738/lunarobin3268013.jpg[/URL] To zdjęcie to ja doskonale pamiętam.. Ja pamiętam jak Waszka na to forum zawiatała ! :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Już nam się zachciało w zeszłym roku.. Szczególnie tej mojej koleżance, bo ona biedna sama w Warszawie mieszka, a tak to będzie miała towarzysza :)
-
My przeczytałyśmy fretkowe forum i teoretycznie wszystko wiemy. To takie skrzyżowanie kota z psem ;) Zobaczymy co nam z tego wyrośnie, jak mała już będzie i trochę się oswoi to będą zdjęcia. Głowa gryzie ! A przynajmniej pewnie będzie gryźć na początku :P
-
Miał być kot pierwotnie, ale w końcu padło na coś mniejszego, coś co można zamknąć w klatce i jest mniej kłopotliwe. Będzie mieszkać u mojej koleżanki, która mieszka sama koło uczelni i spędzam u niej większość czasu. Więc jakby nie patrzeć zwierzątko będzie takie najbardziej "jej" z nią będzie jeździć do domu, na wakacje i po studiach zamieszka też u niej. W razie gdyby nie mogła jej wziąć ze sobą (jakiś dłuższy weekend i brak samochodu) to maleństwo ląduje u mnie albo u 3 współwłaścicielki. Mam nadzieje, że nie zjedzą się z Galiną. Maleństwo ma 3 miesiące, dzisiaj odebrałam dla niej transporterek, w czwartek jedziemy po klatkę, a w piątek po samą frecię :) Waszko, czemu się boisz? Takie toto kochane, możer trochę gryźliwe za młodu, ale urocze :) Agnes, sama nie wiem.. co radzisz ? :D
-
Ale mrok ! :D
-
Galina aktualna, ona już jest w takim wieku, że się nie zmienia ;) Co do dzisiejszego kolokwium.. Ciężko powiedzieć :( Mogło pójść lepiej.. Ale dziękuję za trzymanie kciuków ! Chyba Wam jeszcze nie mówiłam, że w piątek będę miała 1/3 fretki ! :) Nasz studencki zwierzaczek.
-
[quote name='eria']skąd wiesz czy go po zdjęciu w zebach nie trzymałam:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] mam nadzieje.. :p
-
A ja jestem zdania - nie ruszać brody ! Ja od lat nie ruszam :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/23%2011%202009/23112009-221.jpg"]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/23%2011%202009/23112009-221.jpg[/URL] Te różowe stopy Franczesko.. :iloveu: -
Ale będzie rozkmina teraz :p
-
Lepiej dmuchać na zimne.. Ja mam co rusz chorego psa, a i tak za każdym razem się martwię - choć za każdym razem to alergia i wiemy co jej jest, co robić i jak ulżyć.
-
Tylko ciiiiicho, bo baby zawsze robia wielki lament po wizycie u fryzjera, i nam Gasska w depresje popadnie ! :p
-
Niech Ci wracają do zdrowa dziewczyny !
-
[quote name='ariss']My tu wszystkie trzymamy mocno kciuki więc jak zwykle zdasz to badziewie bez większych problemów;)[/QUOTE] Nawet nie wiesz jakbym chciała.. ale nie mam złudzeń, nie umiem tego tak jakbym chciała umieć (w sumie zazwyczaj tak jest, bo choruję na nadgroliwość :P) ale nawet nie umiem tak jak powinnam. W dodatku nie umiem lać wody, a to będzie wymagane i wysoko cenione. Jestem na straconej pozycji, ale kciuki trzymajcie !
-
Wiesz, że tak się szczerzysz? :p
-
[quote name='ariss']zobaczę czy się nie rozmyślę do tego czasu:eviltong::diabloti:[/QUOTE] Proszę mnie nie szantażować, bo potem będziesz mieć mnie na sumieniu jak nie skończe studiów !
-
Ona ma takie nierozgarnięte spojrzenie, prawda? :D