Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Jakoś tak przez ostatni miesiąc milcząco tu było.. Ale chciałam Wam życzyć (o ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda), żeby ten rok co dzisiaj nadszedł nie był gorszy od poprzedniego, a może nawet lepszy. Przepraszam za zastój, ale czasu nie ma. Psina w cieczce, ja mam tyle na głowie, że sama nie wiem w co ręce włożyć.
  2. Trzymam kciuki za wynik biopsji!
  3. Czytam to i czytam.. i zastanawiam sie jak nasi rodzice sobie radzili bez tych wszystkich wynalazków. A apropo zarazków, ostatnio na bakteriologii robilismy badania - ilość kolonii bakteryjnych w posiewie przed myciem rak mydłem i po - stwierdziłam, że mycie rąk jest czynnością bezsensowną :D Więc dzieci w XXI wieku wypadałoby myć we wrzącej wodzie lub środkach do dezynfekcji przed operacją :D Magdo, Tadeusz jest zniewalający :loveu: Szkoda byłoby tylko jednego takiego cudownego potomka sprawić światu ! :p
  4. O matulu ile pięknych sznaucerzych zdjęć :loveu: weszko, kocham twoje srebrne sznaucery ! i nie mogę się doczekać aż w końcu Was ponam. Może latem jakaś wystawa będzie to się uda..
  5. [quote name='Unbelievable']kogo ja tu widzę :loveu: narazie jest śnieg więc nie biega za daleko, prawdopodobieństwo zwiania jest małe ;) z resztą teraz jak już sie urwie to na 2-3 minuty i wraca- nie traktuję tego jako ucieczki, nie nawołuję, tylko jak w każdym innym przypadku wołam gdy biegnie i jest dobrze, jeżeli wołam psa nie ma dłużej:razz: jak jest ciemno raczej na lince bo atakuje ludzi chodzących po polu:roll: [/QUOTE] Widzisz jaka ja dobra? Do siebie nie zaglądam a u Ciebie jestem, zaglądam jak tylko mogę i nawet czasem coś napiszę :loveu: Cieszę się, że Gramciowi uciekło to i owo z główki, w końcu już poważny kawaler :) A co z drugim psem? Chyba nie jestem w temacie.. Jakieś decyzje zapadły? Jeśli chodzi o rasę, płeć i inne kwestie? W tym roku chyba nie będzie mnie na Warszawskiej, bo będę krowy wypasać :placz: Trzymajcie się Martynko ! :calus:
  6. Jesli ktoś uważa, że przyrost naturalny jest za mały w Polsce.. zapraszamy na starówkę ! Ludzi jak mrówków.. Brrr.. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_1793.jpg A zdjęcia fajniutkie, obejrzałam i nie odczuwam potrzeby już tam iść :D
  7. i ja czekam :D
  8. Wracam peła nadzieji, że Mały Człowiek już na świecie.. a tu LIPA -.-' :P
  9. I Gramek już bez linki?
  10. [URL="http://img22.imageshack.us/img22/6204/img8978t.jpg"]http://img22.imageshack.us/img22/6204/img8978t.jpg[/URL] Powoli zaczynam sie gubić, która to która :mdleje: Ale obie przepiękne ! :loveu:
  11. Biedna Marynia, ja wiem co to pies alergik.. Dużo zdrówka dla malutkiej !
  12. O jaaaa, ale rewelacje mnie ominęły ! Masz ogromne serce Beatko.. tylko pozazdrościć :) Mała będzie miała na pewno rewelacyjnie u Was..
  13. [quote name='ariss']jakby mi taka fota wyszła to bym oszalała z radości:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Tobie nie wyjdzie, bo masz czornego psa :D
  14. Ah, no to szkoda wielka.. :( W takim razie będę musiała ją chyba sama zrobić.
  15. Sylwia, Ewa - czy w piątek w końcu sie umawiamy na dręczenie Galiny?
  16. [quote name='ariss']nie pisała bo zapomniała:diabloti:[/QUOTE] O naszym spacerku zapomniałaś? :placz:
  17. Sylwia, Ewa pisała do Ciebie w sprawie 11 grudnia? :>
  18. [quote name='Ka-ka']studiowałam pewien kretyński kierunek, bo mi się marzenia zachciało spełniać ;] ...nadal studiuję... ale może już niedługo... :-P[/QUOTE] co do 1 - zgadzam się. co do 2 - mam podobnie. co do 3 - nie gadaj głupot ! Witaj Magdaleno :D
  19. Gramek na filmiku - rewelka ! Kurcze, zazdroszczę, że masz dla niego tyle czasu..
  20. Moja cudowna.. :loveu: Pójdziemy na spacerek - ja też chcę małą średniaczkę poznać !
  21. Ale śmieszny niesymetryczny ten brzuchol ! :lol:
  22. [quote name='Doginka']Kochana zapytaj Ariss na GG;-)[/QUOTE] Myślisz, że tego nie zrobiłam? :p ale jej jak na złość nie ma !
  23. Czy ktoś mi wyjaśni, co tu się działo jak mnie nie było?
  24. Nie mogę edytować: FILMIK [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view&current=Wideo0019.flv"]http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view&current=Wideo0019.flv[/URL]
  25. Fretka już jest ! Całą drogę (jechałyśmy godzinę - autobusem, metrem i znów autobusem i kawałek na piechotę) dewastowała transporterek. Ile toto ma energii.. Byłyśmy z lekka przerażone :mdleje: W domu zamknęłyśmy się w dużym pokoju, otworzyłyśmy transporterek i mała coś się tak zmieszała i bała się wyjść. W końcu sie odważyła, ale nie podchodziła, uciekała, ogólnie jakas taka spięta była. Obwąchała cały pokój, każdy kąt (strasznie głośno ! jak pies niemal !), po jakiejś godzinie już zaczepiała nas, skakała, gryzła i wydawałoby się, że nas polubiła :) Dobre 3 godziny tak biegała, bawiła się - niezmordowana. Koło 23 włożyłyśmy ją do klatki, zasnęła na 2 godziny, przebudziła sie na siku i znów poszła spać. Myślę sobie - aniołek mały.. I aniołkiem była, dopóki o 4:30 nas nie obudziła dzikim szaleństwem po klatce. Wyniosłyśmy ją do drugiego pokoju, bo nie dało sie wytrzymać *_* Rano wypuściłyśmy ją i tak się cieszyła, jak mały kociak, rozkoszna jest.. Nie biega jak gryzonie po kątach, nie chowa się, wręcz przeciwnie - chodzi wszędzie tam gdzie my, zaprasza do zabawy - woli bawić się z człowiekiem niż sama. Ładnie załatwia się już do kuwetki w klatce. Na rekach nie da się jej trzymać, gryzie niemiłosiernie, ale nie do krwi - pani w sklepie powiedziała, że i tak poczyniła duże postępy i ma potencjał, bo gryzła do krwi do tej pory, także powoli uczy się wyczucia. A oto ona (Zdjęcie słabej jakości, bo z komórki. Nie da jej się zrobić zdjęcia jak się rusza, jest niesamowicie szybka) [B]VENA cisternae cerebellomedullaris[/B] - tak brzmi pełne imię :D Ja wołam na nią Żyłka :D Filmik z harców później ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2136/zdjcie074.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...