Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='malawaszka']no póki co nie zauważyłam żeby się powiększało półnaga nie leżakuję ;P[/QUOTE] Ogólnie u psów często właśnie na klatce piersiowej pojawiają się tłuszczaki, które generalnie są niegroźne. Choć mają tendencję do powiększania się niestety.. Z tego co mi wiadomo przynajmniej, ale wetem nie jestem. Pewnie najprościej byłoby pobrac próbkę i ocenić z czym ma się do czynienia. Będziesz spokojniejsza wówczas, a być może to nic groźnego i może sobie być. Ah półnaga nie - w takim razie "wyobraź sobie.. leżysz sobie na tarasie, całkiem naga.. :p"
  2. Wstyd się przyznać, ale od kiedy tyle śniegu wszędzie leży i jest tak przeokrutnie zimno, to jakoś nie mam serca do długich spacerów z Galiną.. Także podziwiam podziwiam !
  3. [quote name='malawaszka']nie zmniejszył się :( histo-bogini powiedz co to może być :( a parapetówka to nie wiem kiedy... strach się bać[/QUOTE] Niestety jeszcze nie uczyli mnie takich rzeczy.. :( Ale nie powiększa się? A tam strach, jak nie zrobisz to sami się wproimy i wtedy bedzie strach ! Wyobraź sobie, leżysz sobie na tarasie półnaga, a tu zjeżdża się pół dogomanii :lol:
  4. [URL="http://img12.imageshack.us/img12/6997/dsc0602g.jpg"]http://img12.imageshack.us/img12/6997/dsc0602g.jpg[/URL] Hahaha ale maluch się uczy życia z tą sforą :) Tylko pozazdrościć i cieszyć się, że ma takich mądrych rodziców :) A Wy pod Warszawą? Szkoda, że środek zimy, bo może udałoby się jakiś spacer zorganizować..
  5. Obejrzałam biednego zamrzniętego Gramusia z podkulonym ogonkiem i zmarzniętą łapką :shake: Czas zadzwonić do TOZ chyba :diabloti: Niech no wiosna szybciej idzie, to może się w końcu spotkamy :razz:
  6. Co ja czytam, że Lunetka jakiegoś guzka ma? I jak on tam? Zmniejszył się? Pięknie tam u Ciebie, to kiedy parapetówka? :diabloti: Bo wiesz, teraz jak mam prawko, to samochód odpalam i śmigam :eviltong:
  7. Ah dziekuję kochani, że wierzyliście we mnie :loveu: dzisiaj [B]JESTEM WET-BOGIEM ! [/B] marzenia się spełniają :)
  8. Tym oto pięknym sposobem znalazłam się na IV semestrze ! Sesja do przodu, cała, caluśka ! :loveu:
  9. [quote name='Saint']Czasem to nawet od października 2007 :eviltong:[/QUOTE] Oj to może być ciężko nadrobić 2 lata w tydzień :p
  10. Mateusz, wyciągnąłeś mój temat gdzieś z podziemia ;) Jeśli chodzi o moją sesję, to już po. Sesja należycie oblana (Aniu, pozdrawiam :diabloti:), noc nieprzespana po oblewaniu, ale już odespana. Wstaję w granicach 12-13, także ferie w pełni :loveu: Czekam jeszcze na wyniki z jednego egzaminu, ale póki co 2 egzaminy mam już do przodu :multi: Jak dobrze pójdzie, to zostało mi 10 dni błogiego nic-nie-robienia, a raczej robienia rzeczy na które czasu nie było od października.. Także nie puszczać jeszcze kciuków ! Galeństwo wygląda jak 7 nieszcześć, a nawet jeszcze gorzej, ale mam nadzieję, że coś z Sylwią z tym zrobimy i znów bedzie wyglądać jak pies:oops: Także zdjęcia będą po wstępnym odgruzowywaniu :razz: Ściskam Was wszystkich mocno mocno !
  11. [quote name='Agnes']Jestem po prawie ostatnich zajeciach w tym semestrze jeszcze jutro...sesja, potem kolejny - ostatni!! semestr i uciekam z SGGW najdalej jak sie da. Jak macie wybor - wybierajcie inna uczelnie:evil_lol: Tam jest burdel jakich malo, na wszystkim sie potwornie oszczedza a przede wszystkim - na naszych stypendiach. Nie chce wiedziec co bedzie sie dzialo za kilka lat.[/QUOTE] A mnie czeka jeszcze 4 lata na tej wspaniałej uczelni.. O stypendium to niestety wogóle nie marzę. Ogólnie rzecz biorąc nie ubliżając innym kierunkom, ale kierunki medyczne powinny mieć wyższe stypendia, bo nie wiem czy na palcach jednej ręki można policzyć osoby z mojego roku, które mogą ubieć się o stypendium. Na innych kierunkach jest ich zdecydowanie więcej - ale też wysiłek niewspółmierny. Mnie to bezpośrednio nie dotyczy, więc i w zasadzie nie mam sie o co oburzać, ale zawsze byłam osobą głeboko sprawiedliwą :D A co do oszczędzania - my sobie musimy niemal wszystko sami sponsorować, od kart na kolokwia, po wyjazdy w ramach zajęć obowiązkowych w oborach kończąc.. Powodzenia na dzisiejszym egzaminie !
  12. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Bonka/DSC_2634.jpg O rany jakie te konie są.. brzydkie jak się uśmiechają ! :p A jeśli chodzi o szkło, to ja już mam kupić od huhuhuuu.. 2 lat teleobiektyw i coś się nie składa.. Także powodzenia w szukaniu, a spostrzeżenia chętnie poczytam :>
  13. A więc PRZEDSESJA rozwalona i już z glowy :loveu: A dzisiaj oficjalnie zaczęła się SESJA WŁAŚCIWA i jakby to ująć.. mam nadzieję, że sprawdzający będą łaskawi w sprawdzaniu moich wywodów na temat pomieszczeń dla owiec, zastosowaniu kur ozdobnych tudzież pogłowiu koni na świecie :diabloti: Także pozostały 2 egzaminy, jestem na finiszu :eviltong: Skarpetki cieplutkie :loveu:
  14. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-Kopia2.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-Kopia2.jpg[/URL] Muhahhhha Champion Polski :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewcia, koniecznie po mojej sesji musim się zobaczyć :multi:
  15. [quote name='LeCoyotte']powodzenia w spełnianiu marzeń:kciuki: przecież nie ma innej opcji, żeby się nie spełniły:cool3: I dobrze, że pamiętasz jeszcze o Mironie... pozdrów go ode mnie:diabloti:[/QUOTE] Opcja jest, zawsze może się nie udać, ale ja się tak łatwo nie dam i nie poddam. Inni mogą, więc przepraszam bardzo, ale ja również mogę :diabloti: A Miron wyciągnięty pierwszy raz od huhuhuuu października :mdleje: [quote name='Infortune.']Podziwiam i w zasadzie zazdroszczę! Trzymam kciuki bardzo mocno! :kciuki: Bardzo fajne stworzonko :loveu:[/QUOTE] Nie ma co podziwiać jak już wiele razy mówiłam, ale za kciuki bardzo dziękuję :) Stworzonko jest niemożliwe, ale o tym za chwilkę ;) Moi mili, dzisiaj jest wyjątkowy dzień - mianowicie CAŁY dzień odpoczywam. Wstałam o 13, wypiłam pyszną kawę przed telewizorem oglądając powórki serialów. Przeczytałam zaległości gazetowe z ostatnich 3 tygodni, Upiekłam lasagne i NIC NIC NIC sę nie uczyłam. Aż mi tak jakoś niewygodnie i dziwnie w środku :evil_lol: Wczoraj kupiłam sobie ciepłe, ultra tchnologiczne skarpetki narciarskie, za 110zł :loveu: :mdleje: A w zasadzie za bon o wartości 100zł. No dobrze, w zasadzie to TZ mi je kupił :cool1: Mam nadzieję, że moje stopny nie zaznają już skostnienia. Dzisiaj je przetestuję :diabloti: Galina jest brzydka, zarośnięta, niewybiegana, niedopieszczona i wogóle jestem złą pańcią :placz: Po sesji doprowadzę ją do porządku, to nawet może zdjęcia porobię :cool3: Jeśli chodzi o naszego Dzieciaka, czyli Freciaka Venuśkę.. To jest niemożliwa, jest złośliwa przepotwornie i powiem Wam, że nie sądziłam, ze one są takie inteligentne :-o Ona dobrze wie, czego od niej wymagamy, ale nie robi tego bo wciąż nas testuje czy może czy nie może - zupełnie jak szczeniak. Wymaga anielskiej cierpliwości, dosłownie. Wczoraj miała ewidentnie dzień na 'nie' i gryzła aż miło - może nie będę pokazywać swoich pogryzionych dłoni w związku z tresurą FEEE - przyciskam do podłogi za kark. Za chwilę to samo FEEE przyciskanie. I tak w kółko. Podchodzi i ma ochotę ugryźć, ta złość w jej oczach mnie rozwala - podchodzi, syczy wkurzona, chociaż leciutko skubnie, no musi.. To dzikie zwierzątko, nie wychowamy jej jak psa, taka jest prawda. Ale ma dopiero niecałe 6 miesięcy, do roku powinna sie podobno uspokoić nieco. Okres buntu daje się we znaki, aż miło. nauczyła sie otwierać klatkę :mdleje: Wchodzi na sufit klatki, zdejmuje pokrywke na poidełko, znosi sobie na dół. Wchodzi spowrotem i wielka radość, bo może całą głowę sobie umoczyć w poidełku i popuszczać bąbelki :eviltong: Kradnie długopisy, wkłada wszędzie swój pusty łepek - oczy człowiek musi mieć dookoła głowy. Ale jest kochana mimo swojej wredności. Fotki fotki fotki. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8638/dsc0887j.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3034/dsc0841.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5772/dsc0757.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4826/dsc0742.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1311/dsc0628e.jpg[/IMG] Idę leniuchwać dalej. House nowy czeka :loveu:
  16. Fotki takie sobie, ISO 1600 bo w mieszkaniu ciemnica, a dzieciak może dopiero za 2 tygodnie zacząć wychodzić oglądac świat. Ale zawsze lepsze niż z telefonu ;) Jest dranna, że hoho.. i złośliwa, ale i tak ją kochamy :loveu:
  17. Przybywam z porządnymi fotkami dzieciaka naszego - już nie z komórki ;) Pół tygodnia spędzam ostatnio na Ursynowie. Jeszcze tyolko 2 zaliczenia i koniec przedsesji ;) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3052/dsc0846k.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2224/dsc0670.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5779/dsc0770.jpg[/IMG] Mam nadzieje, że w sesji lub po niej bedzie trochę więcej czasu, to i naprodukuję się tutaj i fotki będą i pies będzie odpicowany. Jeszcze tylko trochę, ale nie przestawajcie trzymać kciuków ! Trzymajcie się :loveu:
  18. [quote name='Russellka'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/sylwester09/DSC_6860.jpg[/url] Nie ma co, zgrabny tyłeczek :evil_lol:[/QUOTE] I nic się nie dynda :p
  19. No to fajnie macie - bo praktycznie. My mielismy ćwiczenia i wykładuy - rasy, umaszczenia, cechy gatunkowe, wreszcie żywienie, opieka, produkcja jaj i mięsa. Wszystko teoria do wyklepania. owce, konie, krowy, drób, świnie. I cudowne 2 egzamiy z tych jakże cudownych przedmiotów w sesji :loveu: Ale nie to mnie teraz martwi. Bardziej to co czeka mnie w przyszłym tygodniu :mdleje:
  20. U nas na technologii to samo właściwie co na chowie i hodowli zwierząt. Więc w zasadzie taki zapychacz.. A biochemia kończy się już w tej sesji. całe szczęście.
  21. [quote name='Doginka']Uuu, to biedna Justynka znowu będzie niepocieszona:razz: Ja co rok jestem w Zakopanem i z tamtąd robimy wycieczki na Słowację :diabloti: [B]Justa[/B], ale obiecuję, że jak tylko znajdziesz czas po feriach, to się umówimy i zrobimy Galince te łapulki:loveu:[/QUOTE] Jakoś tak nie możemy się zupełnie zgadać :shake: Ja prawdopodobnie i tak nie będe mieć ferii, bo tak się składa, że sesja poprawkowa mi je chyba zlikwiduje :angryy: Myślę że jakoś od razu po feriach nie będę miała takiego sajgonu jak zazwyczaj, więc sie wtedy zgadamy, jeśli znajdziesz dla nas chwilę :multi: :loveu: [QUOTE]Tylko nie 14 lutego - sama chyba rozumiesz czemu :loveu:[/QUOTE] Hmm.. właśnie nie bardzo :diabloti:
  22. [quote name='Unbelievable'] a mój mózg wyłącza się po 23 :evil_lol: [/QUOTE] Mnie też się tak wydawało, dopóki nie zaczęłam studiować ;)
  23. [quote name='Bzikowa']No i jestem, tak jak obiecałam :cool3:[/QUOTE] A to już rano, że jesteś?:diabloti:
  24. I ja zaglądam i oglądam, tylko milcząco, bo nie mam sił pykać w klawisze :P
  25. Zapomniałam wyrazić mojej radości odnośnie Gordona i Rapcia i ich pięknych wyników badań ! Oby jak nadłużej jak zdrowo Ci się howały kudłaczki :) Sylwia, czy między 2 a 14 lutego masz coś bardzo ważnego do roboty czy dałybyśm radę się umówić na naukę postrzyżyn Galciowych łapek? :D
×
×
  • Create New...