Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='malawaszka']Justa dasz radę :calus:[/QUOTE] Nie chce mi się w to wierzyć teraz wasiu..
  2. Oj to prawda, Sylwia się spisała ! I bardzo dziękuję za te zdjęcia, bo ja się nie bardzo spisałam w tej kwestii.. Bardzo Was przepraszam, ale ostatnio mi się w życiu trochę zamieszało i nie miałam głowy do robienia zdjęć na spacerach.. Że nie wspomnę o tym dramatycznym śniegu, który mógłby już stopnieć.. Jednym słowem ogólnie nie za dobrze u mnie :( Ale może za jakiś czas sobie poradzę i znów zechce mi się żyć.. Uwaga, uwaga.. od poniedziałku zaczynają mi się zajęcia na których w końcu, po 1,5 roku studiów będę miała okazję dotknąć czegoś ŻYWEGO ! :mdleje: Aż mi dziwnie w środku jak pomyślę, że nie bedzie to zimne, martwe i ociekające formaliną.. Dobrze, że mam te studia.. Trzymajcie się kochani, oby szybko nadeszły lepsze czasy.
  3. [quote name='malawaszka'][url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9844-Kopia-Kopia.jpg[/url] mnie już brak słów - ona jest taka zajebista, że nierzeczywista aż :lol:[/QUOTE] ona jest IDEALNA..
  4. Teraz wygląda na bardziej wkurzonego :p
  5. [quote name='ariss']ale Justa błagam Cię nie daj zrobić Galinie brwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy jak tam sobie chcecie stylu amerykańskiego:evil_lol:[/QUOTE] A dajcie mi wszyscy święty spokój :placz::placz::placz: Na łyso ją zetnę ! maszynką ! :mdleje: Ewcia, nie bój nic - niech się cieplej zrobi, to jak nas olejesz, to same przyjedziemy :diabloti:
  6. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no to czekam na styl amerykański :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] Oj to sobie poczekasz poczekasz.. Ogólnie Galina jest przezemnie nieźle wydziubana :p
  7. [quote name='Matusz']prawie jak Gryfonik :D[/QUOTE] Wypraszam sobie, jakiż gryfonik ! Toć to piękna czeskiej linii suka !
  8. O litości, ludzi mi wystraszysz z galerii :lol: :mdleje: Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki za spotkanie i za Galeńskie poprawki :D
  9. [quote name='dbsst']a ić za młoda jesteś jeszcze sie zakocha i co :roll::evil_lol:[/QUOTE] i cooooo? :diabloti: Jam już nie taka młoda :shake:
  10. [quote name='Doginka']Jutro wstaniesz wcześniej:lol: Tylko pamiętaj, nie wcześniej niż o 11-12 rano, bo ja też lubię dłużej pospać;-)[/QUOTE] Nie martw się, raczej będe bliżej 12 niż 11 :D
  11. [quote name='betty_labrador']zdjecia z zaliczonymi egzaminami :D[/QUOTE] Zaliczone egzaminy leżą gdzieś pewnie w jakimś wielkim sejfie i nie mamy do nich wglądu bo nie chodzimy na wykłady, więc o zdjęcia Z NIMI będzie ciężko :diabloti: Jutro jadę opicować trochę Galeństwo to i może zdjęcia będą :cool1: A póki co prawie od tygodnia wstaję o 13, cudowna sprawa :loveu:
  12. [quote name='dbsst']nie wiem czemu mi nie zacytowało wcześniej :roll: Dziekuje Justyno oczy ma po tacie wszystko ma po tacie po mnie tylko posiadł niezadowolenie ze wstawania :shake:[/QUOTE] No to szkoda marnować taki materiał genetyczny.. Czas na kolejnego klona :loveu:
  13. Te obroża jest wogóle rewelka i nikogo nie słuchaj, że brzydka ! Ja to muszę śmiesznie wyglądać, jak cała na czarno, czarny pies i ta różowa obroża :lol:
  14. No to teraz tylko czas ją uleczy, dużo spokoju i miłości - tego jej nie zabraknie :calus:
  15. Biedny Dirulek.. :( Musi być wszystko dobrze, to duża silna suczka.. Trzymaj się weszko dzielnie, musisz być silna dla niej !
  16. [URL="http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1211ps.jpg?t=1265487721"]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1211ps.jpg?t=1265487721[/URL] Ależ piękne oczęta ma ten młody człowiek :loveu:
  17. [quote name='Alicja'][B] nie można oceniać całego szpitala po jednym lekarzu .... ale to działa w 2 strony;) ... że jeden lekarz zły nie znaczy że cała klinika zła ...że jeden lekarz dobry to też nie znaczy że cała klinika dobra ;)[/B][/QUOTE] Jasne że tak, ale nigdzie nie napisałam, że klinika zła czy dobra - napisałam o ejdnym czy dwóch lekarzach ;)
  18. [quote name='Vectra']to nie był jeden lekarz i nie jeden raz. Niestety takie kliniki mają przewagę nad wiejskimi lecznicami , bo są całodobowe , a powstańców mam najbliżej. Więc bywało że tam trafiałam z nagłym przypadkiem ..... Dwa , to ja nie chcę trafiać z lekarzem jak w totka , a nóż się trafi ten dobry i mi psa nie zabije ..[/QUOTE] Rozumiem, po prostu z Twojej wypowiedzi to nie wynikało ;) Tam jest kilku dobrych lekarzy, ale fakt faktem - jeśli trafiasz na ostry dyżur, to niestety lekarza sobie nie wybierzesz i możesz trafić bardzo źle.. Ja (tfu tfu!) póki co jedyny problem z jakim się borykam to ta nieszczęsna alergia i mamy tam swoją panią doktor, która zna przypadek, zna Galinę, wie co i jak i wiem, że mogę jej ufać. A nagłe przypadki - mam nadzieję, że za parę lat nie będę musiała się o to martwić jak już skończę studia i zdobędę trochę doświadczenia ;)
  19. [quote name='Vectra']ale na powstańców śląskich , w tej wybitnej klinice , to mi lekarz odmówił zbadania Lalki - bo to groźna rasa i potrafi zaatakować :) ale fakt Lala bardzo wyraźnie pokazała , że nie lubi tego pana , kaganiec i mocne trzymanie, też nie przekonało pana do badania temperaturki u Lalki ..... pan Stokłosa , bada Lalkę , bez kagańca , bez smyczy , bez trzymania ... sam sobie ją podtrzymuje :) [/QUOTE] Fakt faktem, u nas na Powstańców różni są lekarze. Raz mi prawie psa zabiła pani technik.. Ale mają jedną z najlepiej wyposażonych klinik w Warszawie, a niestety nawet najlepszy weterynarz czasem nie może nic zrobić bez odpowiedniego sprzętu. Ale do dr. Kowalczyka (właściciel) mam pełne zaufanie. Nie można oceniać całej kliniki, czy całego szpitala po jedym lekarzu, prawda?
  20. A ja myślałam, że ona rok starsza od Galiny - a galeństwo w maju kończy 7 :mdleje: Człowiekowi się już wszystko pierniczy im starszy :lol: Powiem Ci szczerze, że BARDZO dużo moich znajomych wcale nie ma zamiaru pracować w dużym mieście - chcą wracać tam skąd przyjechali, czyli do małych miasteczek i wsi. Z tym, że jest to zamiar leczenia dużych zwierząt. I wcale się nie dziwię - wieś, to głównie zwierzęta, które dają jakiś zysk - krowy, świnie, owce, konie już mniej. I ludzie są w stanie wyłożyć sporo kasy na weterynarza przy stadzie 40 krów, które są ich źródłem zarobku. A psy? koty? Kto by się nimi na wsi przejmował.. I nie chodzi tu nawet o weterynarza, tu chodzi o podejście ludzi, właścicieli. Popatrz ile u Ciebie biega psów bez opieki, myślisz że ktoś robiłby im specjalistyczne badania? Pies to pies.. Pewnie jeszcze długo długo nic się nie zmieni.. Niestety.
  21. [quote name='Agnes']jak dzisiaj bedziesz siedziec do 4 to wstan o 8 a nie o 13 i sie przestawisz raz dwa:diabloti: bedziesz niewyspana to wieksze szanse ze nastepnej nocy pojdziesz wczesniej niz 4:eviltong:[/QUOTE] następnej nocy to baluję, więc nie mogę być niewyspana :diabloti:
  22. [quote name='Bzikowa'] Jak on to ciapowato-słodko robi :loveu:[/QUOTE] Boi się Martyny, ale jakby do Ciebie ktoś tak.. "NO CO TY ROBISZ?! CO ROBISZ?!" Też byś była zastraszona :evil_lol:
  23. Dzisiaj znów siedziałam do 4, spałam do 13.. Nie mogę sie jakoś przestawić..:shake:
  24. Nie oszukujmy się, psiaki nie młodnieją niestety - a Luna ma już te swoje 8 lat? Albo lada chwila będzie kończyć. Więc myślę, że i tak się super trzyma, bo żadnych problemów ani z wątrobą, ani z nerkami, ze stawami, z oczami nie ma z tego co mi wiadomo ;) Nie ma co się martwić na zapas, zrobić badania po prostu. Mojej koleżanki pies 12 letni miał długo długo tłuszczaki, przy okazji sterylizacji (ropomacicze) zostały wycięte, a były już naprawdę spore. Także po prostu trzeba w razie czego znaleźć pożądnego weterynarza, któremu można zaufać, a nie takiego, który Ci powie, ze się nie podejmie bez żadnych właściwie badań :mdleje: Ludzie mnie chwilami osłabiają..
  25. Aniu, ale tam u Was zielono ! A i fotki coraz fajniejsze, że o małej nie wspomnę - ma takie niewinne spojrzenie :loveu:
×
×
  • Create New...