A ten pomysł ze stopką to zgapiłam od innej użytkowniczki dogo;)[quote name='Ayame Nishijima']Dziękujemy za foty!
Super widzieć taki szczęsliwy pychol.
I widzę, ze ogon trzymamy niżej. Tym lepiej :)
Betkak, tak się chwalisz w stopce wolnymi miejscami... dostałam info, ze w Olkuszu są trzy zagłodzone szczeniaki.
Na razie jest ostra kombinacja co i jak zrobić. Ale możliwe, ze ktoś sie do Ciebie odezwie.[/QUOTE]