Jump to content
Dogomania

betkak

Members
  • Posts

    569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by betkak

  1. Oby malutka się znalazła
  2. Wiadomo co z parką z likwidowanej firmy?
  3. Trzymam kciuki
  4. Chyba tak, napiszcie co z psiakiem
  5. Psiak ciekawy świata:lol:
  6. Twarzowy sweterek;)
  7. W końcu się psina doczekała:multi: ale się cieszę:multi: Trzymam kciuki mocno
  8. Prawie, 200 zł/miesiąc w tym jedzonko i opieka weterynarza;)
  9. A ten pomysł ze stopką to zgapiłam od innej użytkowniczki dogo;)[quote name='Ayame Nishijima']Dziękujemy za foty! Super widzieć taki szczęsliwy pychol. I widzę, ze ogon trzymamy niżej. Tym lepiej :) Betkak, tak się chwalisz w stopce wolnymi miejscami... dostałam info, ze w Olkuszu są trzy zagłodzone szczeniaki. Na razie jest ostra kombinacja co i jak zrobić. Ale możliwe, ze ktoś sie do Ciebie odezwie.[/QUOTE]
  10. W razie potrzeby mam wolne miejsca;)
  11. No cudne są;-) Tak hotelik z domowymi warunkami, dom piętrowy, podwórze 30 arów. A jesteśmy w Kazimierzy Wielkiej świętokrzyskie
  12. A to się będzie ciągnąć i ciągnąć. Ja poskładałam oferty do okolicznych gmin wolą dziady psy usypiać niż za nie płacić, wogóle ich to nie obchodzi traktują psiaki jak plage robali jak za dużo to selekcja- takie Auschwitz dla psa
  13. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase- standard
  14. Benio jutro będzie miał sesje, bo narazie remotowy zawrót głowy
×
×
  • Create New...