Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/12/26 in all areas

  1. Założyłam zrzutkę na wolierę dla kotów pod opieką sue: https://zrzutka.pl/4x8wvt Może ktoś zechce udostępnić i/lub wpłacić grosik
    3 points
  2. Zapraszam na bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/414139-perfumy-coś-do-kuchniciuchywalczymy-z-fip-u-tymczaski-myszkiczynne-do-22-maj-do-20-tej/#comment-18196614
    1 point
  3. Bardzo serdecznie dziękuję Limonce80 za wpłatę 40 zł stałej i elik za wpłatę 30 zł stałej na maj Viki kanapę uznaje już za oczywiste miejsce do odpoczynku:) Całkowicie zaakceptowała już pobyt w hotelu. Za około miesiąc zrobimy kastrację i panienka będzie szukała domu. Apetyt dopisuje, to znaczy, że usunięcie zębów było bardzo dobrym pomysłem. To ne mogło czekać A żeby nie było, że Viki tylko śpi, zdjęcia ze spaceru
    1 point
  4. Poproszę przybornik nr 11 i Lenor nr 19F. Przy moich pieskach szycie i pranie to pasjonujące "hobby" choć czasem można już tylko wyrzucić...
    1 point
  5. I tak adopcje kotków idą nieźle biorąc pod uwagę wielką ich nadpodaż.
    1 point
  6. Żal mi go, bo z takimi strachami nie ma szans na życie inne niż w kojcu. Jak zwykle zawinili ludzie.
    1 point
  7. mari, naprawdę nie musisz się tłumaczyć. I nie musi to być większa wpłata. Może być przysłowiowy grosik.
    1 point
  8. Na szczęście działa Gajulka śpi i chrapie po wrażeniach weekendu, a ja mam chwilkę na Dogo. Weekend spędziliśmy na działce, więc zmęczenie małej mordki jest uzasadnione. Udało się zrobić większą wyprawę Trochę małych spacerków i można było na tarasie popilnować Pozdrawiamy zaglądających.
    1 point
  9. Wikary jest w trakcie leczenia. Stan ucha okazał się poważny, dostał więc antybiotyk i steryd ogólnoustrojowo. Musimy z nim jeździć na kontrolę. Od razu po wprowadzeniu leków widać poprawę, bo podnosi ucho i samopoczucie tez lepsze. Mamy zamowiony na poniedziałek Oridermyl, bo niestety na stanie w przychodni go akurat nie było. Na razie nic nie płaciliśmy. Proszę o informację, czy będzie faktura na fundację czy na paragon. Ma jeszcze guzka na żuchwie, pod wargą, ale jeśli nie będzie rósł, to chyba nie ma co tykać. Wstawiam dzisiejsze zdjęcia.
    1 point
×
×
  • Create New...