Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/26 in all areas

  1. Malinka ma się świetnie, mimo kołnierza humor jej dopisuje i wszędzie potrafi wejść (nawet na słupek drapaka ) W czwartek będę dzwonić do profesora żeby umówić się na operację drugiego oczka...
    2 points
  2. Pięknie dziękuję Nadziejko raz jeszcze za wspaniały bazarek oraz wszystkim kupującym. Wolfik coraz starszy, ale dzięki Wam jego dojrzałe lata mogą płynąć spokojnie
    2 points
  3. Za dużo tego cierpienia
    1 point
  4. 1 point
  5. Rozliczam ten kramik pieniążki poślę do Cebie Agatko zapraszam na nowy Niespodzianka Wolfikowi tytuł: ,,WOLFIKOWI KROPKA73 CEGIEŁKI A NADZIEJKA FANTUŚKOWO.OD 12.1-28.1,,
    1 point
  6. Niespodzianka wyczarowalam Wolfikowi zapraszam w odwiedzinka na kramik tytuł,,WOLFIKOWI KROPKA73 CEGIEŁKI A NADZIEJKA FANTUŚKOWO.OD 12.1-28.1,,
    1 point
  7. U nas też mróz zelżał. Nie martwiłem się z rana, że Gajulka zmarznie.
    1 point
  8. Serdecznie sie witamy dzisiaj minus 2 , minus 3 . jest duużo lepiej na spacereczkach caluni czas śnieguśko pada a moja kochana szalala w śniegu jak zajaczek aż ubranko podskakiwało
    1 point
  9. Niedzielny poranek cieplejszy niż wczorajszy. Dobrej niedzieli.
    1 point
  10. Dziś ostatnia szansa na zakupy. Żeby zdążyć poproszę cegiełkę za 10 złotych już teraz.
    1 point
  11. Kitka i Chinka pozdrawiają Codziennie teraz staram się jakieś fotki porobić kotkom. Potem wybiorę najlepsze i powrzucam.
    1 point
  12. Wiem, o której sunieczce mówisz.. Mam tak samo. Widzę ją cały czas w jamie śniegowej, którą sobie wykopała własnym ciałkiem. Szczęśliwe zwierzaki, o które ktoś się troszczy.
    1 point
  13. Jaki ciemny łepek, ciepło dziewczynce
    1 point
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł , synowi b-b za wpłatę 50 zł, Ellig za wpłatę 30 zł na styczeń dla Brawurki. Ja swoją stała styczniową 30 zł też wpłaciłam:) Wstrząsnęła mną kilka dni temu śmierć małej starszej sunieczki, znalezionej i zamarzającej przy torach kolejowych:( Dwa dni zamarzała tam i w końcu przyszła pomoc - niestety za późno. Jej płacz będzie mnie prześladował jeszcze długo. Pomyślałam o tym, jak martwimy się, że Brawurka nie ma swojego domu. Wobec dramatu tej staruszki to naprawdę nie powinno spędzać nam snu z powiek. Brawurka jest bezpieczna, ma opiekę, ludzi i zwierzaki wokół siebie. Nie ma domu, ale przecież ona o tym nie wie. W hoteliku jest u siebie, czuje się kochana, akceptowana. Choćby nigdy miała nie znaleźć swojego domu, jestem szczęśliwa, że zabrałyśmy ją i pozostałe 3 psy z tego potwornego kojca. Tam na pewno dawno by już nie żyła. Bajka żyłaby też krócej i cierpiałaby. Jakkolwiek skończy się historia Brawurki - jest jej dobrze w tej chwili i to się liczy najbardziej. Nie każda szczęśliwa historia kończy się znalezieniem super domu. Choć oczywiście nie poddajemy się i nadal szukamy, w naszych głowach gdzieś tam prześwituje myśl, że może pozostać u Violi na zawsze. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczne Wam - darczyńcom, dzięki którym ta pomoc byla możliwa
    1 point
×
×
  • Create New...