Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/02/26 in all areas
-
Dzięki, Agat, mam na koncie 30 zł! Sunia podeszła do krat kojca do Tomka wygłaskał po łepetynie, zajrzał w ząbki. Ma niewiele ponad rok, a cycuszki wskazują, że już karmiła. Sierść zaniedbana, ale sunia nie jest chuda, taka tylko szczuplutka. Ma apetyt, i zaczyna brać smaczki z ręki. Kolejny etap, to założenie obróżki, bo nawet nie wiemy, czy kiedyś taką miała (wiele wiejskich psów chodzi po prostu luzem, o ile oczywiście nie dynda na łańcuchu). Wieczorem zaniosę smaczek z tabletkami na odrobaczenie.3 points
-
3 points
-
3 points
-
Może uda mi się załatwiać receptę na Euthyrox. Dam znać. Frezja ma zapas .1 point
-
I to bardzo. Tylko czasem, w głębokim śniegu, orteza spada i trzeba szukać Badania możemy zrobić albo w lecznicy koło nas i później z wynikami do lecznicy, której Gajulka często bywa, albo w lecznicy u naszej pani doktor. Byliśmy dziś zapytać koło nas i takie badanie to całodzienna głodówka dla małej mordki i trzy wizyty na pobranie krwi Żeby trzy razy nie jeździć przez całe miasto zapiszemy Gajulca u nas. Pewnie będziemy umawiać dopiero po 6 stycznia. Się troszkę podenerwujemy1 point
-
Wszytko widać a ja szykuje niespodziankę dla Krecika1 point
-
DOBREGO WIECZORU I FAJNUŚKIEGO WEKENDU DLA CAŁEGO RADECZKOWA1 point
-
Krecik ma się dobrze. Przed samymi świętami miał robione badanie krwi i USG, bo zaczął wymiotować. Na szczęście to tylko była jakaś niestrawność i po dobie mu przeszło. Został w grudniu zaszczepiony wirusówka Versican Plus DHPPI - koszt 30 zł. Własnie zorientowałam się, ze miał tu jeszcze srodki, a ja nie rozliczałam zakupu karm, badania czy wizyty wet.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Luna dostała kolejne opakowanie insuliny gratis z przychodni. Dużo śpi; na dwór, kiedy jest tak zimno, nie chce wychodzić, więc załatwia się w domu. Jest to uciązliwe przy psie tej wielkosci, ale nie ma co innego z tym zrobić. Bardzo się boi wychodzenia odkąd straciła całkiem wzrok, więc nawet do otwartych drzwi, skąd wieje, nie podchodzi. Próbowałam się dodzwonić dziś do przychodni, ale nie udało mi się. Nie wiem czy jest dziś czynna. Chodzi o ustalenie leczenia nerek, skoro już mamy podawanie insuliny opanowane. Po odwodnieniu brzuch niestety nie zmniejszył się jakoś szczególnie, a białko nadal ucieka przez te nerki. Otrzymaliśmy wpłatę za Lunę za grudzień, dziękuję.1 point
-
Nie potrafię zrobic rozliczenia, tzn zrobiłam, ale jest różowa ramka i info, ze zawartość musi zostać potwierdzona przez moderatora. W skrócie po aktualizacji wpłat i wydatków na koncie ZEA Linda ma 325, 57 zł ( bez adopcji wirtualnych), a na moim 845,71 zł. Dodałam 2 fatury wydatków na Zea - badanie i zakup wózka z dodatkami. Na moje konto wpłynęło 114 zł z bazarku Nadziejki i 733 zł z mojego, a wydatki to 90 zł badanie krwi, pobranie moczuczu przez wklucie i usg oraz131,80 zł - 10 puszek urinary.1 point
-
1 point
-
A u nas spacerki będą za chwilę.1 point
-
1 point
-
DOBREGO SPOKOJNEGO A MYŚMY NIEDAWNIUTKO WSTAŁY Z ŁAPUŃKAMI BO BYŁ NOCNY SPACEREK O DRUGIEJ.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Życzę Frezji i jej wytrwałym opiekunom jak najlepszych dni w nowym roku. Niestety od dzisiaj nie mogę już załatwiać recepty na leki dla suni.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dziękujemy Nadziejko. Konsultowaliśmy wyniki Gajulca z naszą panią doktor. Trochę nam się wyniki rozjechały W styczniu czeka nas nie tylko kardiolog, ale i badania w kierunku cushinga. Stresująco zakończył nam się rok. Na pocieszenie to Gajulka cały czas w dobrej formie, humor jest i apetyt też dopisuje Wszystkim zaglądającym mała mordka życzy dobrego nowego roku1 point
-
SZCZĘŚLiWEGO NOWEGO ROKU NIECHAJ NADEJDZIE LEPSZE WSZYSTKIM ISTOTOM1 point
-
1 point
-
Info o Maurycym. Złapany został na wychodzeniu przez psie drzwiczki, a więc trochę mu zeszło na myśleniu, ale myślał, myślał i wymyślił do czego mu to ludzie zamontowali . W misce widać ryżyk ( jakby ktoś się zastanawiał), bo się powybierało całe mięsko - już nie jest tak jak wcześniej, że miska po kolacji stoi pusta, przejadł się misiu i co mięskiem nie jest, jest już be "1 point
-
Kończy się ten rok. Ponieważ wątek Gucia nie działa a to piesek z zamojskiego schroniska to chciałam tutaj bardzo podziękować Wam Wszystkim za wsparcie i pomoc dla nas - dla mojego Gucia i dla mnie , w tym bardzo ciężkim czasie. Z całego serca Wam dziękuję .1 point
-
Z tego zakończonego przesłałm Lindzie 114 zl prosze o potwierdzenie na tym kramiku1 point
-
A może kilka kropel oleju do wody? Nie zamarznie tak szybko.1 point
-
Nawet nie wiedziałam, że Kret jest z nami już 3 lata. Za kazdym razem, kiedy jedziemy przez ten wiadukt pamiętam, jak wrzaskiem zatrzymałam Andrzeja i wyskoczyłam na jezdnię zgarniać Kreta. Z jednej strony nie myślałam, że to tak dawno było, ale z drugiej, wszyscy czujemy się tak, jakby on był z nami od zawsze. Po śmierci Dylana to szef wszystkich szefów. Bez niego na pewno byłoby ciszej, bo drze bezsensownie dziuba, kiedy tylko ma otwarte oczy, ale i dom bylby inny. Kret jakby wrósł w tkankę rodziny i domu.1 point