Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/07/25 in all areas

  1. Sunia jest uwielbiana przez całą rodzinę. I widać, że ona też czuje się dobrze w swoim domku. Wiedziała na kogo czeka. Na dniach będzie miała sterylkę.
    2 points
  2. Zakończyła się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na drugą budę dla Bartusia. Udało się zebrać 1019 zł, na konto fundacji przelano 957,86 zł.
    1 point
  3. Bazarek dla Malinki https://www.dogomania.com/forum/topic/413163-rozmaito%C5%9Bci-dla-malinki-do-1112-g22/
    1 point
  4. Zasady Zakupy w drodze licytacji i KT , gdy oferta przebije aktualną o 50 % Na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki pokrywa kupująca. Możliwość wysyłki rejestrowanej PP lub In Postem lub odbioru we Wrocławiu Mogę łączyć przesyłki dla kilku osób i z kilku bazarków.
    1 point
  5. Połowę dla sue- ma u siebie 30 kotów,leczy, kark,szuka domów. Dzięki nas odległość 10 km,obie jesteśmy bez samochodów ale jak jest potrzeba Ania zawsze pomoże. Niedawno przechodziłam ciężki covid i w tym czasie stara kotka u mnie zaniemoglaZabrala, ogarniała leczenie. To tylko jeden przykład i piszę to bo nie może pisać na dogo. Ja mam tymczasowy ale chcę jej pomóc w podzięce za to że ma tak wielkie serce. Jest tylko problem,że Ania osobisci na dogo nie potwierdzi wpłaty chyba,że na mesenger do wtedy ja mogę wstawić potwierdzenie na moim wątku POMAGAMY 50% na tymczasowe u mnie
    1 point
  6. UWAGA! Moje, ciągnące się od prawie dwóch lat posty rozliczeniowe, służą temu, żeby Każdy mógł sobie sprawdzić, co ja tam wklejam/edytuję. Bardzo, bardzo proszę o sprawdzenie na tym teraz etapie. Będę chciała skrócić.
    1 point
  7. Ponieważ Gryzia otrzymała ostatnio dużą kwotę na swój dług, a szczebrzeszyniaki u Murki potrzebują pomocy, by znów nie znaleźć się pod kreską, chciałabym zmienić cel bazarku i cały dochód przeznaczyć na ich potrzeby. Mam nadzieję, że żadna z Was nie ma nic przeciwko temu, ale w razie gdyby było inaczej, proszę o informację. I oczywiście nadal zapraszam na zakupy
    1 point
  8. Zdecydowaliśmy się pomóc, bo to praca Murki. Za pracę musi być płaca. DORA też jest wykończona psychicznie. Niech odetchnie dobra kobieta. No i kotki będą miały dokąd trafiać. Szkoda, że sue nie wchodzi na dogo. Ale to jej problem.
    1 point
  9. Wiadomość z ostatniej chwili : Zbiórka wśród znajomych dała 4000 zł., my z mężem dopłacamy kolejne 4000 zł , z moich bazarków powinna uzbierać się reszta na spłatę długu u Murki. Tym samym cały dług zostanie spłacony. Mam nadzieję, że dzięki temu Murka nadal będzie brać pod opiekę kotki ze Szczebrzeszyna od DORA1020.
    1 point
  10. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp XI - 1.11. 10,00 zł od Radek XI - 3.11. 50,00 zł od Agnieszki znajomej elik XI - 5.11. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik XI - 2.11.
    1 point
×
×
  • Create New...