Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/17/25 in all areas

  1. To ja tym razem podam kolację , lekkostrawną , kaszka manna z cukrem mniam mniam Zdjęcia nie ma jak wstawić ale trzeba użyć wyobrażni.
    2 points
  2. Jak dobrze Was tu mieć . Pół dnia przespałam, będzie dobrze!
    2 points
  3. Wszędzie fajnie gdzie nas nie ma. Pozdrawiam z Górnego Śląska i spokojnej nocy życzę ( sobie też)
    1 point
  4. 21 CW 10 zł Zabawka dla kota Rozkladana Grazka123 CW 22 CW 13 zł sunnynight CW 23 CW 4 zł Obwód 19 cm 24 CW 6 zł
    1 point
  5. 12 CW 10 zł Na metce S/M 13 CW 6 zł Pod pachami 52 cm x 2 Długość 63 cm Bawełna 14 CW 8 zł Rozm.36 Stan bdb 15 CW 15 zł Nowa ceramika Wysokość 21 cm
    1 point
  6. Dziękuję! Ale zjem trochę później, bo na razie nie idzie więcej
    1 point
  7. Właśnie zjadłam ryż na wodzie z gotowaną marchewką. Trochę soli i całkiem dobre. I co najważniejsze- trzyma się tam gdzie ma
    1 point
  8. Zjedz chociaż kisielek taki lejący, siły stracisz.
    1 point
  9. Właśnie tego mi teraz trzeba. Ostatnio jadłam w sobotę wieczór... A tu proszę! - podano do łóżka
    1 point
  10. Na brak ruchu bazarek nie może narzekać, ale i tak podrzucić nie zaszkodzi
    1 point
  11. Cegiełki już na koncie. Bardzo dziękuję Również pozdrawiam
    1 point
  12. 1 point
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na listopad Dulska przeniosła deklarację po nieżyjącym Bonusie na Brawurkę.
    1 point
  14. dzielnie popodnosiłaś bazarek sygnalizuję Perełce, że Twoje zakupy będą do wspólnej przesyłki
    1 point
  15. Pięknych snów i pamiętajcie, że jednak się kręci
    1 point
  16. Wszyscy kochamy słowniki w telefonach Lipa z tymi ograniczeniami na Dogo.
    1 point
  17. Pokochać życie nie jest grzechem I nie jest zdradą Twoich praw Więc daj mi Panie trochę szczęścia I obym zdrowy był. To spraw Ja nic od życia prawie nie chcę I nie wymagam dużo zbyt Jedynie nie chcę by katuszą Była mi bieda, głód i wstyd
    1 point
  18. Utwór piękny , lubię słuchać , w podobnym tonie jest utwór śpiewany przez Janusza Ratajczaka z zespołu Trio Daj Panie co dzień promyk słońca i pozwól śpiewać nową pieśń.Ach, nie jest przecież moją winą, że kocham życie aż do łez.Bo kochać życie nie jest grzechem i nie jest zdradą Twoich praw.Więc daj mi, Panie, trochę szczęścia i obym zdrowym był, to spraw.
    1 point
  19. Witaj Radku! Miło nam, że jesteś u Maurycego :). Uważnie przeczytałam to co napisałyście. Nie z wszystkim się zgadzam a już zwłaszcza nie zgadzam się z Poker. Nikt mnie nie przekona, że w schronisku Maurycemu było lepiej... Te stare drzewa to też nie zawsze jest racja. A więźnia po odbyciu odsiadki 25 lat też nie wypuszczamy? Też ma w więzieniu wikt, opierunek i dach nad głową a wychodzi w zupełnie mu nieznany świat. A nikt się go nie pyta czy chce wyjść bo wszyscy uznają, że tak. A przecież wychodzi w rzeczywistość, która jest dla niego kosmosem bo to co znał zniknęło, świat jest już w zupełnie innym miejscu... Sama biorę tylko stare psy, po latach w schronie i wiem jak one reagują na świat. Czasem jest trudno ale zawsze jest lepiej niż w schronie. Napiszę do kikou. Poproszę żeby zajrzała na wątek i ewentualnie rozważyła czy mogłaby wziąć Maurycego. Te inne hoteliki obawiam się, że nie udźwigniemy finansowo. Ja mam wrażenie, że on jest mądry pies, każda zmiana może go posuwać do przodu...
    1 point
×
×
  • Create New...