Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/17/25 in all areas
-
3 points
-
3 points
-
2 points
-
2 points
-
To ja tym razem podam kolację , lekkostrawną , kaszka manna z cukrem mniam mniam Zdjęcia nie ma jak wstawić ale trzeba użyć wyobrażni.2 points
-
Jak dobrze Was tu mieć . Pół dnia przespałam, będzie dobrze!2 points
-
2 points
-
Wszędzie fajnie gdzie nas nie ma. Pozdrawiam z Górnego Śląska i spokojnej nocy życzę ( sobie też)1 point
-
Pozdrowienia znad morza!1 point
-
Dziękuję! Ale zjem trochę później, bo na razie nie idzie więcej1 point
-
Właśnie zjadłam ryż na wodzie z gotowaną marchewką. Trochę soli i całkiem dobre. I co najważniejsze- trzyma się tam gdzie ma1 point
-
Zjedz chociaż kisielek taki lejący, siły stracisz.1 point
-
Właśnie tego mi teraz trzeba. Ostatnio jadłam w sobotę wieczór... A tu proszę! - podano do łóżka1 point
-
Na brak ruchu bazarek nie może narzekać, ale i tak podrzucić nie zaszkodzi1 point
-
Cegiełki już na koncie. Bardzo dziękuję Również pozdrawiam1 point
-
Dziękuję za zaproszenie. Poproszę 40 cegiełek.1 point
-
1 point
-
1 point
-
dzielnie popodnosiłaś bazarek sygnalizuję Perełce, że Twoje zakupy będą do wspólnej przesyłki1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pięknych snów i pamiętajcie, że jednak się kręci1 point
-
Wszyscy kochamy słowniki w telefonach Lipa z tymi ograniczeniami na Dogo.1 point
-
Pokochać życie nie jest grzechem I nie jest zdradą Twoich praw Więc daj mi Panie trochę szczęścia I obym zdrowy był. To spraw Ja nic od życia prawie nie chcę I nie wymagam dużo zbyt Jedynie nie chcę by katuszą Była mi bieda, głód i wstyd1 point
-
Utwór piękny , lubię słuchać , w podobnym tonie jest utwór śpiewany przez Janusza Ratajczaka z zespołu Trio Daj Panie co dzień promyk słońca i pozwól śpiewać nową pieśń.Ach, nie jest przecież moją winą, że kocham życie aż do łez.Bo kochać życie nie jest grzechem i nie jest zdradą Twoich praw.Więc daj mi, Panie, trochę szczęścia i obym zdrowym był, to spraw.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Witaj Radku! Miło nam, że jesteś u Maurycego :). Uważnie przeczytałam to co napisałyście. Nie z wszystkim się zgadzam a już zwłaszcza nie zgadzam się z Poker. Nikt mnie nie przekona, że w schronisku Maurycemu było lepiej... Te stare drzewa to też nie zawsze jest racja. A więźnia po odbyciu odsiadki 25 lat też nie wypuszczamy? Też ma w więzieniu wikt, opierunek i dach nad głową a wychodzi w zupełnie mu nieznany świat. A nikt się go nie pyta czy chce wyjść bo wszyscy uznają, że tak. A przecież wychodzi w rzeczywistość, która jest dla niego kosmosem bo to co znał zniknęło, świat jest już w zupełnie innym miejscu... Sama biorę tylko stare psy, po latach w schronie i wiem jak one reagują na świat. Czasem jest trudno ale zawsze jest lepiej niż w schronie. Napiszę do kikou. Poproszę żeby zajrzała na wątek i ewentualnie rozważyła czy mogłaby wziąć Maurycego. Te inne hoteliki obawiam się, że nie udźwigniemy finansowo. Ja mam wrażenie, że on jest mądry pies, każda zmiana może go posuwać do przodu...1 point