Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/26/25 in all areas
-
Wszyscy przeżywają adopcje. Trzeba przetrzymać, nie ma wyjścia. Oczywiście najsłabszym ogniwem jest pies, bo nie rozumie sytuacji. Nemusiu, zaufaj, będzie dobrze.4 points
-
Mam wiadomość od Pani: "Jest po pierwszym spacerze ale nie zalatwil sie, wczoraj zrobil siku w domu na razie nie chce jesc ani pic, mysle ze jest to chwilowe. poczatki zawsze sa trudne" Przekazałam Pani porady. Nemo nigdzie sie nie wybieral i na razie nowego domu nie odbiera jako zmiany na lepsze. Niestety, nie jesteśmy w stanie dać domu wszystkim, które uznały nas za swoją rodzinę. Mam nadzieję, że to będzie kwestia czasu. Pies to przeżywa, my wszyscy przeżywamy.4 points
-
Nemo pojechał, Pani wieczorem po przyjeździe pisala, że leży z brzuszkiem do góry więc nie było źle. Powiedziałam, żeby z nim już wieczorem nie wychodzili, bo mieli godzinę opóźnienia, kolejną godzinę tu byli, więc wrócili już po ciemku. Bezpieczniej dać mu ręcznik do przedpokoju, powinien załatwić się. Mieli porządna smyczy i szelki, adresatkę, przygotowane jedzenie. Zobaczymy, co będzie dziś. W domu pewnie będzie dobrze, bo sie z panią dobrali, gorzej ze spacerami na smyczy i w mieście. Nemo wybiegał już o 6.15 z dzikim wrzaskiem i ganiał się pół godziny z dziewczynami. Na pewno więc najtrudniejsza dla niego zmianą będą spacery tylko na smyczy. Dałam mu jeszcze wczoraj Bravecto. W zeszlym tygodniu był szczepiony p wsciekliznie, a 2 tyg wcześniej wirusowką. Wirusowke (35zł) dodam do rozliczenia. Na razie czekamy, jak sobie poradzi.3 points
-
Dziś 10 dni po sterylizacji i operacji [przepukliny Foksi. Nie było ubranka, szwy rozpuszczalne, ranka prawie niewidoczna. Po raz kolejny pochwale naszą dr Magdę, robi operacje rewelacyjnie! No i .... jest pani zainteresowana Foksią, z fb. To jeszcze nic pewnego, bo jeszcze Jej partner się waha, ale wierzę z "babski spryt" i sobota może będzie szczęśliwa dla Fokusi.2 points
-
1 point
-
Miło Cię widzieć! Pozdrawiam.1 point
-
Wszystkie pluszki dotarły bez zawirowań. A kaczuchy śmieją się wiosennie :).1 point
-
Niestety bardzo długo był u Was i traktował hotel jako swój dom.1 point
-
Jak nie będzie miał możliwości do wybiegania z wrzaskiem podjarany obecnością koleżanek, to będzie musiał się dostosować. Oby tak się stało.1 point
-
1 point
-
Ode mnie poleciało 80 zł. Górka też dla futerek :).1 point
-
Nemo ma dom. Zamieszka w Katowicach. Państwo przyjadą po niego do hoteliku. Mówiąc szczerze to boję się cieszyć.1 point
-
1 point
-
Mario z Niderlandow, ale Ty mnie w tej chwili zaimponowales1 point