Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/23/25 in all areas

  1. Chyba tak, bo to niemożliwe, żeby tyle kotów zgromadziło się w jednym miejscu i pozowało do zdjęcia
    2 points
  2. A ja się cieszę. Mam nadzieję, że nie będę martwić się póżniej
    1 point
  3. Nemo ma dom. Zamieszka w Katowicach. Państwo przyjadą po niego do hoteliku. Mówiąc szczerze to boję się cieszyć.
    1 point
  4. Fotek jest sporo, ale tylko na jednym czy dwóch widać jej piękny zawinięty ogonek :) Była mimo wszystko trochę speszona zdjęciami. Za to widać jej rozcięty język :(
    1 point
  5. No jesteś okropna ciotka,jak można Zmienisz zdanie jak zobaczysz te pyszczki
    1 point
  6. Niedoszła pani chciała sprawdzić jak Nemo reaguje na inne psy. Spotykała się z nim na spacerze z sunią swojej bratowej. I nie było problemu. Kilkukrotne wprowadzenie suni do domu kończyło się wielką awanturą i wybuchem agresji u Nemo łącznie z zębami. Nie ma co ryzykować. Nemo jest po prostu rozpuszczonym jedynakiem. Pani sama przyznała, że to ich wina. Młodzi z Wrocławia odezwali się i ustalamy termin wizyty. Jestem umówiona na poniedziałek.
    1 point
  7. Na koncie ZEA jest wpłata 550 zł (13.03. ) od Jo37 na hotelowanie Nemo.
    1 point
  8. Kciuki za dzielną sunieczkę z serca za wszystkie spokojnej nocy niechaj się goi
    1 point
  9. Nie, jest bardzo otwarta i bez lęków Jutro prosimy o kciuki, na 10.00 umówiona operacja. Zobaczymy też, jak się zachowa w samochodzie. A ja znów muszę prosić o podwózkę do Makowa Maz., to raptem 25 km, ale pieszo nie dojdziemy
    1 point
×
×
  • Create New...