Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/22/25 in all areas
-
4 points
-
Ada miała problemy z zachowaniem czystości, bo jak ją puściło, to załatwiała się głównie w domu, ale już teraz trzyma do spacerów. Jeszcze raz na jakiś czas zdarzy się wpadka z siku, ale jest to tendencja spadkowa, np. trzecia doba już bez niespodzianek. Ada przykleja się do człowieka porównywalnie do Kinderka :) Nawet szelki mi jej ciężko założyć, bo się dosłownie wpija we mnie :) Ogromna z niej pieszczocha. Uwielbia spacery i bycie na ogrodzie. Widać w niej duszę pilnowacza terenu. I trochę wszędołaza, bo z lubością i tęsknotą wsadza pyszczek do każdej szczeliny w ogrodzeniu :) Jak wracamy do domu to popiskuje (wraca grzecznie, ale chyba trochę jej szkoda, że to już). Dziś lub jutro planuję jej porobić fotki pod ogłoszenia, myślę, że można ją powoli zacząć ogłaszać. Łysy placek na grzbiecie już porasta sierścią.3 points
-
2 points
-
To jeszcze nie wszystkie2 points
-
tera myjemy okna i myślimy o świętach i o wiośnie. Koty odchudzamy ! (oby tylko guccio tego nie przeczytała, bo mnie zamorduje, że taka okropna jestem)2 points
-
Mała rozrabiaka z wujkiem1 point
-
to jeden kociak, wieloczlonowy1 point
-
Zagadka - ile widzisz kotów?1 point
-
Mario z Niderlandow, ale Ty mnie w tej chwili zaimponowales1 point
-
1 point
-
60 zl do Fundacji ZEA wysłane Rozliczone kropka73 Cegiełki Szczęścia 40 zl WYSŁANE DO ZEA DZIĘKUJĘ SERCE mam na koncie mdk8 kup teraz 16 zl mam na koncie 20 zl DZIĘKUJĘ WIELCE WYSŁANE DO ZEA Num 2 książka ,,Uwierz Jej,, thriller ale jaki! ROZLICZĘ Radeczkowe Cegiełki poślę do ZEA1 point
-
Dziękuję za zaproszenie i poproszę cegiełkę za dziesięć złotych.1 point
-
1 point
-
Dziękuję za pomoc dla kociaków - - dziękuję kupującym, odwiedzającym, podrzucającym. Dziękuję za "całodobowe wyżywienie" , za Wasz humor i życzliwość.1 point
-
Ha, prawie do końca wyczekał z gumkami, twardy zawodnik A już się zastanawiałam, co one takie niechciane...1 point
-
I te kolorowe woreczki .1 point
-
Poproszę Marię Dąbrowską i gumki kolorowe1 point
-
1 point
-
Ada ma bliznę po sterylce. Oceniona na 2-3 lata, ząbki bieluśkie. Charakter cuuuudny, dała wszystko zrobić przy sobie. Waży....7 kg!!! powinna co najmniej 1 kg mniej a i 1,5 by nie zaszkodziło. Te wyłysienia to robota pchełek....także za jakiś czas zarośnie. Murka mówi, że już wygląda to lepiej. Adusia została zaszczepiona i zaczipowana.1 point