Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/22/25 in all areas

  1. No jesteś okropna ciotka,jak można Zmienisz zdanie jak zobaczysz te pyszczki
    4 points
  2. Fotek jest sporo, ale tylko na jednym czy dwóch widać jej piękny zawinięty ogonek :) Była mimo wszystko trochę speszona zdjęciami. Za to widać jej rozcięty język :(
    3 points
  3. Ada miała problemy z zachowaniem czystości, bo jak ją puściło, to załatwiała się głównie w domu, ale już teraz trzyma do spacerów. Jeszcze raz na jakiś czas zdarzy się wpadka z siku, ale jest to tendencja spadkowa, np. trzecia doba już bez niespodzianek. Ada przykleja się do człowieka porównywalnie do Kinderka :) Nawet szelki mi jej ciężko założyć, bo się dosłownie wpija we mnie :) Ogromna z niej pieszczocha. Uwielbia spacery i bycie na ogrodzie. Widać w niej duszę pilnowacza terenu. I trochę wszędołaza, bo z lubością i tęsknotą wsadza pyszczek do każdej szczeliny w ogrodzeniu :) Jak wracamy do domu to popiskuje (wraca grzecznie, ale chyba trochę jej szkoda, że to już). Dziś lub jutro planuję jej porobić fotki pod ogłoszenia, myślę, że można ją powoli zacząć ogłaszać. Łysy placek na grzbiecie już porasta sierścią.
    3 points
  4. tera myjemy okna i myślimy o świętach i o wiośnie. Koty odchudzamy ! (oby tylko guccio tego nie przeczytała, bo mnie zamorduje, że taka okropna jestem)
    2 points
  5. Dziękuję Bardzo ♡ ♡ Cegiełki na cztery brzusie z tego tutaj kramku Pola Sabinka malagosiowa czarnuszka Nuri Podzieliłam na cztery psinki
    1 point
  6. Ada, tutaj Asia, na Kraków, wyróżnione do 21.04. https://www.olx.pl/d/oferta/mala-mlodziutka-pelna-uroku-suczka-do-adopcji-CID103-ID153hdj.html
    1 point
  7. 1 point
  8. 60 zl do Fundacji ZEA wysłane Rozliczone kropka73 Cegiełki Szczęścia 40 zl WYSŁANE DO ZEA DZIĘKUJĘ SERCE mam na koncie mdk8 kup teraz 16 zl mam na koncie 20 zl DZIĘKUJĘ WIELCE WYSŁANE DO ZEA Num 2 książka ,,Uwierz Jej,, thriller ale jaki! ROZLICZĘ Radeczkowe Cegiełki poślę do ZEA
    1 point
  9. 1 point
  10. Dziękuję za pomoc dla kociaków - - dziękuję kupującym, odwiedzającym, podrzucającym. Dziękuję za "całodobowe wyżywienie" , za Wasz humor i życzliwość.
    1 point
  11. Ha, prawie do końca wyczekał z gumkami, twardy zawodnik A już się zastanawiałam, co one takie niechciane...
    1 point
  12. Ada ma bliznę po sterylce. Oceniona na 2-3 lata, ząbki bieluśkie. Charakter cuuuudny, dała wszystko zrobić przy sobie. Waży....7 kg!!! powinna co najmniej 1 kg mniej a i 1,5 by nie zaszkodziło. Te wyłysienia to robota pchełek....także za jakiś czas zarośnie. Murka mówi, że już wygląda to lepiej. Adusia została zaszczepiona i zaczipowana.
    1 point
×
×
  • Create New...