Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/09/25 in Posts

  1. Pojechała malutka Joko, by rozpocząć nowe życie u boku swojej nowej rodziny - radosnej, młodej, czułej. Dziękuję Murce za dowóz suni do Katowic, a nowej rodzinie za przyjazd z Wrocławia. Są podobno Joko zachwyceni Wracajcie szczęśliwie do domów
    4 points
  2. Joko już na miejscu,wiadomość od pani Kasi: Pani Marto, dojechaliśmy do domku bez problemu, Joko nawet sobie przysypiała. Sunia jest wspaniała, radosna i bardzo ciekawa wszystkiego. Zjadła chętnie miseczkę jedzenia, była na spacerku, zwiedziła ogród i dom merdając ogonkiem. Myślę, że szybko się u nas zadomowi Pozdrawiamy
    3 points
  3. Ciemna noc zapada, księżyc bajki opowiada... Dobranoc. Przyjemnych snów.
    2 points
  4. To ja do tej bajki stawiam sałatkę. Pewnie obudzi sié głodna
    1 point
  5. Wszystkie wpłaty są na koncie więc rozliczam. 1. 930,00 - sprzedane 93 cegiełki 2. 0,05 - nadpłata _________________________________RAZEM 930,05 pln-dokładam do równego rachunku i jest 940,00 pln I przelew - 770,00 dnia 27.02.2025r. II przelew - 170,00 dnia 09.03.2025r. ----------------------------------------------------- RAZEM 940,00 pln
    1 point
  6. Wisia ( u mnie Kapri) na Warszawę Kapri, malutka sunia do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl
    1 point
  7. Nuri miała odwiedziny potencjalnych chętnych z ich psem. Mają na nią ochotę i zamierzają kilka razy odwiedzić Nuri, żeby się dobrze poznała z ich Nemo. Właściciele psa adoptowali go od Anecik jakiś czas temu i teraz zdecydowali się na drugiego psa.. Jutro będę rozmawiać z nimi. Kciuki nadal potrzebne.
    1 point
  8. Pokazywałam na tym wątku malutką Elcię. Sunia zamieszkała w cudownym domciu w Cieszynie. Aktualnie pozdrawia z Zakopanego. Państwo mają tam swój dom i często wyjeżdżają. Oczywiście mam zaproszenie i pewnie kiedyś się wybiorę
    1 point
  9. No i pojechał Kinderek vel Miluś do swojego domciu Bądż już tylko szczęśliwy maluchu ze swoją rodzinką Państwo zachwyceni maluchem. Myślę że wzajemnie Pani Natalia i pan Bartek zostawili 200zł.
    1 point
  10. 10. Mydełko chihuahua Robercik. Cena KT 5 zł Kto widział naszego Roberta, ten wie, że foremka z taką miną dla tej rasy to strzał w dziesiatkę. a. żółty Mdk8 KT b. kakaowy ( aromat i kolor naturalny)
    1 point
  11. Ja także bardzo się cieszę że Łatuś znalazł domek . Ostatnie wieści z ds, to że Łatek ma się dobrze, i głównie spanie, jedzenie i spacerki . Widać, że potrzebuje spokoju co nie jest dziwne w starszym wieku.
    1 point
×
×
  • Create New...