Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/27/25 in all areas

  1. Te mydełka to nr 4 czy to cena? Bo ja poproszę za wywoł. jeśli będą mogły poczekać do innej przesyłki.
    1 point
  2. 1 point
  3. Podobna do "naszych" Bąbli, które po 12 latach znalazły dom. Jak dobrze tu widzieć "stare" twarze dogomanii
    1 point
  4. Bardzo dziękuję za obecność na tym wątku. Dopiero teraz mam możliwość pisania i wstawiania zdjęć. W połowie stycznia mieliśmy kilka dni zimowej pogody i zrobiłam zimowe zdjęcia Yoko. Niestety odezwała się skłonność do tworzenia się guzów na listwie mlecznej. 5 lutego mamy wyznaczony termin na usunięcie drugiej listwy. Sunia jest aktywna i uwielbia długie spacery po okolicznych łąkach. Biega wtedy, kopie dołki, tarza się w trawie i śniegu. Korzysta ze swobody. Według mnie ma około 7 lat i mam nadzieję, że zachowa sprawność i radość z życia jeszcze długo.
    1 point
  5. Przepraszam że zaniedbałam trochę wątek Łatusia , jutro zrobię rozliczenie żeby wszystko było jasne. Rozmawiałam nie dawno z panią Łatusia i u nich wszystko ok. choć Łatuś zaczął się trochę buntować do wkładania szelek jak wychodzi na spacer, no i jeszcze nie chce sypiać na łóżku. Pani mówiła też że jest typem pieszczocha ale myślę Łatuś z czasem nawiązuje głębszą więź, poza tym jest pieskiem grzecznym, lubi towarzyszyć swojej pani w różnych czynnościach ale też nie absorbuje cały czas sobą opiekuna, potrzebuje więcej czasu żeby odpocząć, wyspać się, pani mówiła że pod względem charakterów się zgrali :). Także Łatuś ma swój dom, i mam nadzieję że spędzi w nim jeszcze sporo dobrego szczęśliwego życia
    1 point
×
×
  • Create New...