Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/22/24 in all areas
-
Zdecydowanie tak Obiad ważny przy chłodniejszej pogodzie. Ale pyszności.3 points
-
Teraz tylko taka lekkostrawna kolacja Ziemniaki gotowane + jajo + cebulka i na patelnię2 points
-
Pozdrowienia znad morza!2 points
-
Na drugie danie kartacze z mięsem - sama zrobiłam2 points
-
Jest tylko rosół z makaronem, bo reszta jeszcze nie gotowa Proszę, jedz póki gorący2 points
-
2 points
-
Próbowałam fajne wychodzą, takie puszyste. Tylko ja robiłam mniejsze, nie na całą patelnię. Można mąki odrobinę sypnąć.1 point
-
U nas nie biało, ale widzę z daleka góry bielutkie!1 point
-
Ale tu pyszności, a mnie nie było1 point
-
ide spac, mialam ciezki dzien1 point
-
Wieczorne, weekendowe hopsi1 point
-
Niepokoi mnie zupełny brak zainteresowania ze strony pani - nie chcę tutaj opisywać przebiegu wizyty PA i mojej późniejszej (z mojej inicjatywy) rozmowy tel z panią, nie chcę nikogo krzywdzić, ale moim zdaniem taka wizyta jest min. organizowana w tym celu, aby upewnić się, że wszyscy członkowie rodziny pragną tej adopcji i są w ten proces zaangażowani. Ja nie mam takiej pewności. Układam sobie w głowie różne powody takiego zachowania, ale wiem, że właściwie nie mam prawa o nie rozpytywać. Jednak, jak napisałam wcześniej, jeśli nic się nie zmieni, nie zgodzę się na wyjazd Migotki do tego domu pomimo, że pan to zaangażowanie wykazuje. Od razu przypomniała mi się adopcja Cynki, niektórzy tutaj na pewno ją pamiętają. Tam pan był zaangażowany, jednocześnie w czasie wizyty PA nie zadziało się nic niepokojącego, a pomimo to po paru miesiącach dostałam informację, że chcą oddać sunię, bo pani jej nie pokochała.1 point
-
1 point
-
Trzecie miejsce też może być1 point
-
1 point
-
1 point
-
Mieszkamy w bloku wieżowcu ale zaraz po wyjściu z klatki po prawej stronie Gucio ma takie piękne widoki :). Gucio ze swoją dziewczyną, ale ona chce się ciągle całować, liże go po nosku a on tak z dystansem - jeden, dwa buziaki i tyle czułości musi jej wystarczyć :). Uwielbiam te jego słodkie focze łapki :D. Tutaj może nie widać jak dobrze bo zdjęcie jest z góry ale łapki ma solidnej budowy.1 point