Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/14/24 in all areas

  1. Donoszę niniejszym, że Złotka ma dom. Dziękuję Anecik bardzo, bardzo, że poleciła Złotkę swojej młodej, dobrej znajomej. Sunia trafi do raju, miejsca gdzie psy są traktowane z ogromną miłością i odpowiedzialnością. Przyszła pańcia Złotki poznała ją, nosiła na rękach i co najważniejsze zakochała się w niej. Anecik bardzo chwali Złotkę. Mówi, że jest mądra, świetnie dogaduje się z psami. To ważne, bo rodzice pani mają psa adoptowanego od Anecik i będą często razem. 2 x w roku będą jeździć na wakacje nad morze. Suńcia pojedzie do swojego domku w czwartek rano. Jej pańcia pracuje zdalnie, a teraz będzie miała 4 dni wolne. Planuje tez pójść do przedszkola dla szczeniaków. Mam obiecane zdjęcia i relacje.
    5 points
  2. Dziękuję za zmierzenie Bluzka o wiele za duża, ale spodnie powinny być dobre, więc za wywoławczą proszę. A zwiewna bluzka nr 6 będzie na mnie dobra, czy to też jakiś duży rozmiar?
    1 point
  3. i ja też, bardzo dziękuję, kwiatuszki jak zwykle starannie zapakowane, dojechały w super stanie mimo koszmarnych upałów
    1 point
  4. Karolinka ma mi przesłać zdjęcia szczeniorki, a na razie pokażę piesia, młody, radosny, niewielki. Dałam mu imię Tofik (obróżka od Nesiowatej )
    1 point
  5. 1 point
  6. Jaśminka śmiga już na smyczy, zachowuje czystość w domu i ogólnie bardzo się ożywiła i zrobiła bardzo rozkoszna :) jest bardzo skupiona na opiekunie. Boi się jedynie nowych rzeczy na spacerach, nowych ludzi itd. Jutro planuję sesję foto, za tydzień we wtorek umówiona jest sterylka.
    1 point
  7. Pani domagała się ankiety, ale po zapoznaniu się z pytaniami chyba zrezygnowała. I to jest bardzo dobra decyzja
    1 point
  8. Nadziejko, przelew poszedł za ten bazarek i drugi wspólnie.
    1 point
×
×
  • Create New...