Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/07/24 in all areas
-
Sunia spodobała się moim dzieciom - tydzień temu pożegnali Mańkę (adoptowaną od nas 7 lat temu), zmógł ją rak Nie wyobrażają sobie domu bez psa, tak pusto!... Mała Laurka - ma 2,5 roku - pięknie odnosi się do zwierząt, nauczona od urodzenia dobrego traktowania psa i kota. Mieszkają w Starachowicach, na 1 piętrze, budują dom zaraz za miastem, oboje pracują, ale w różnych godzinach, więc pies rzadko kiedy zostaje sam w domu. Dom, za który mogę ręczyć głową i sercem, Mańka była traktowana jak księżniczka Zaletą Pchełki jest przyjazny stosunek do kotów (dzieci przyjeżdżają do nas z psem, a u nas 3 koty), do psow (u nas 2 psy) i ludzi ogólnie. Jedyna sprawa, która blokuje adopcję "już i teraz" to wyjazd rodzinki na urlop do Bułgarii na tydzień, powrót 7 czerwca. Czyli zdajemy się na Los - jak Pchełka znajdzie dom do tego czasu, to ok. Jak nie - jeśli się zgodzicie, to adoptują ją mój syn i synowa.3 points
-
Małgosiu kochana, serdecznie współczuję Twoim Dzieciom straty psiego przyjaciela. To wielka i bolesna strata. Ogromnie dziękuję Ci Małgosiu, że zwróciłaś uwagę na sunię. Wiem, że lepszego domu niż u Twoich Dzieci, nie znajdzie, Twoje gwarancje są wystarczające i wizyta przed-adopcyjna jest moim zdaniem całkowicie zbędna. Mam nadzieję, że wspierający finansowo sunię będą tego samego zdania i jeśli nie maja nic przeciwko temu, to "zaklepuję" Kawusię dla Twojego syna Sunia jeszcze nie wie, że wygrała los na loterii2 points
-
Nemo jako Nikon na Katowice - https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutki-uroczy-nieduzy-nikon-do-adopcji-CID103-IDZUwyH.html?bs=olx_pro_listing wyróżnione do 15.05. Nemo jako Nero na Wrocłw - https://www.olx.pl/d/oferta/roczny-nieduzy-przyjazny-nero-do-adopcji-CID103-IDZTHG6.html?bs=olx_pro_listing wyróżnione do 25.05.1 point
-
Psi psijaciele zapraszam pozdrawiam1 point
-
1 point
-
Zapraszam serduchem na nowy kramcio1 point
-
Czy Ciocia Nadziejeczka namawia nas czarowanie Cioci bazarków? My już czarujemy Kamilka bardziej, ja mniej, ale to przez te dodatkowe obowiązki domowe i dogowe1 point
-
Zaglądam po nocnej przerwie i życzę miłego dnia.1 point
-
1 point
-
Ja też tylko hopsi Mało mnie dzisiaj na dogo,. bo wędrówki ludów się zaczęły, co zabiera mi dużo czasu. Dzisiaj z działki do kraka, we środę lub czwartek z kraka na działkę... a potem znowu...1 point
-
ja zajrze i jak pisalam na innym watku - moge przekazac rozne fanty na bazarek1 point
-
Czy ktoś może zrobić Rzepikowi ogłoszenie? Mam zablokowany olx, bo podobno wystawialam niebezpieczne przedmioty. Oczywiście mialam tylko psy do adopcji i jednego swojego cavalierka. Niestety, muszę pisać i czekać. Rzepik jak imię wskazuje jest oddanym towarzyszem człowieka ma 5,5 mies.Jest zaszczepiony, odrobaczony, po testach na choroby odkleszczowe, zabezpieczony przed nimi. Najlepiej do spokojnego domu, w spokojnej okolicy, bez małych dzieci. Sam jest jak male dziecko Nie lubi zostawać sam, lubi spac w łóżku. Jest bardzo kontaktowy, uczuciowy, milutki i bystry. Ma mega apetyt, nie ma problemu z wybrzydzaniem. Potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psami.1 point