Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/25/24 in all areas

  1. Dostałam filmik z sunieczką, z informacją, że Marina szuka dla niej miejsca. Sunia ma 2 lata, nie jest wypłoszona, bez urazów, więc ma szansę na adopcję, a wiadomo jak niepewna i dramatyczna sytuacja jest w Dnieprze. Nie pomyślałabym o kolejnym psie, bo jesteśmy obłożeni nieadopcyjnymi, ale Iggia nie ma innej szansy na wydostanie się z wojny. Nikomu się nie spodobała . Może przez to, że czarna, może z innych powodów. Jesteśmy zmęczeni, przepracowani, ale mam nadzieję, że jakoś damy radę. Idzie wiosna, będzie lżej. Tylko finansowo kiepsko, bo stale są koszty, nawet jeszcze przy ukraińskiej tymczasowiczce kotce doszły spore dodatkowe. Iggia ma więc gdzie przyjechać, ale potrzebuje środków na badania i profilaktykę. Na początek badanie kału, test snap giardia, zwyczajne badanie krwi z testem na dirofilariozę. I tabletka na nużeńca, bo ostatnie go miały. Do tego odrobaczenie, 2 szczepienia. Nawet przy zniżkach, jakie mam wynegocjowane dla swoich psów, to i tak spory koszt. Może ktoś dałby pomóc sunieczce? Jedzonko również ucieszyłoby ją, gdyby ktos był miły jej sprezentować Później będę wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu. Jeśli nic się nie zdarzy, to transport jest za tydzień.
    1 point
  2. Dla mnie też cudna. .Dołożę się jak przyjedzie
    1 point
  3. Jak dobrze pójdzie, a zapowiada się, że tak, to 1 marca Rysiu opuści hotel i zamelduje się w swoim osobowistym domu, gdzie już czekają na niego z niecierpliwością. Rysiu zdał dotychczasowe próby i jeszcze tylko jedna, spotkanie z dwoma czworonożnymi towarzyszami przyszłego życia. Jeśli psiaki dogadają się, to Rysiu będzie mógł pakować manatki i przygotować się do przeprowadzki.
    1 point
×
×
  • Create New...