Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/06/24 in all areas

  1. Chętnie wesprę Lolusia ,a przy okazji wezmę dla Lucjuszka smaczki z krółikiem !Przeznaczę na to 150 zł ale się nie orientuję w tych bazarkach. Najlepiej by było, gdybym Pani Poker przekazał tą kwotę pod Koroną/już raz tam się spotkaliśmy w towarzystwie Lucjuszka / i odebrał te smaczki - czy taka opcja jest możliwa ? Pozdrawiam serdecznie !
    2 points
  2. Kocham, tęsknię , pamiętam
    1 point
  3. Od lipca 2019 roku schorowanym staruszkiem Matim nikt się nie interesował. Co z oczu to z serca
    1 point
  4. Zaraz będę robić bazarek dla Neruni Może uda sie tak zrobić, żeby było dobrze Dziękuję Ewuniu za troske o Nerunię
    1 point
  5. Żegnaj Alu kochana Do zobaczenia w lepszym świecie.
    1 point
  6. Ale Guciosław się obłowił Podkłady są, butki są, coś do przekąszenia jest - zaopatrzony pięknie chłopak
    1 point
  7. Dzień dobry. Mam nadzieję, że ten tydzień będzie dla Tymka szczęśłiwy i przyniesie mu dom. Tego życzę z całego serca i jemu i Alaskan.
    1 point
  8. Dziś zamykamy trzeci tydzień, od kiedy Tofik jest u nas w domu, więc kilka zdań podsumowania. Jest dość grzeczny, chociaż w miarę, jak poznaje nas i dom, nabiera też pewności siebie, zdradzając swój dość mocny charakterek. Dziś nawet zawarczał nam na gościa, dość niskim tonem, ale oczywiście nic poważnego z tego nie wyniknęło, po prostu zareagował na dość pewne siebie zachowanie odwiedzającego. Chłopak ma ewidentnie swoje zdanie na różne tematy toczącego się życia codziennego w domu - jest bardzo ciekawski, śmiały, ale jednocześnie nie mocno uparty, więc szybko korygujemy, to co niepożądane. Zostaje bez problemu sam w domu - wczoraj pierwsze 6 h był sam. Przespał cały ten czas i niezbyt się przejął naszą nieobecnościa (wiem dzięki kamerze ) Chętnie się bawi, więc nauka idzie dobrze - od kilku dni robi komendę "twist", czyli robi kółeczko. Często ćwiczymy też chodzenie po śladzie i szukanie pojemniczka ze snackami w lesie. Rozważamy szkolenie "nosework", bo będzie ruszać u nas w marcu właśnie takie, a Toffi ma widoczne predyspozycje do pracy nosem. A dziś niedzielny spacer, mimo złej, deszczowo-sztormowej pogody wzdłuż Wisły w kierunku jej ujścia, zakończone w połowie drogi, bo woda bardzo wysoka i dróżki pozalewane. Ale jak to u nas, bez względu na warunku pogodowe, zgodnie ze szwedzką maksymą: nie ma złej pogody, tylko źle ubrani ludzie Pozdrowienia!
    1 point
  9. Do chwili jak przybył do naszego domu Lucjuszek z Zamościa- szorściakopodobny /takie otrzymał imię na cześć bohatera z "Igraszek z Diabłem ",którego grał Marek Kondrat/ , każdy przedstawiciel jamników szorstkowłosych u nas w domu otrzymywał imię Napoleon -mały wzrostem a wielki duchem jak na szorściaków przystało. Nie ukrywam,że postać Napoleona zawsze była w sferze mojego największego historycznego zainteresowania !!!!Pozdrawiam serdecznie !
    1 point
×
×
  • Create New...