Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/19/23 in Posts
-
Mam SMS od pani Basi: Dzień dobry, wszystko jest dobrze. Rózia już nauczyła się spać w łóżku z panią Babcią. Ładnie chodzi na smyczy na spacery, ma apetyt. Poznaje ruch uliczny, ale to spokojna ulica, więc nie ma problemu.4 points
-
Aniu, to Ty w jego szczęściu masz największy udział. Bez jego pobytu u Ciebie, nie byłaby możliwa ta adopcja. Ofiarując mu DT uratowałaś go z pobytu w mini boksie, z którego nie miałby szansy na adopcję.2 points
-
Ten malutki, roczny psiak kompletnie nie radzi sobie w schronisku. Malutki, bardzo chudy i potwornie przerażony psiak trzęsie się z zimna i ze strachu. Jest przed kastracją, a w tamtym schronie, bezpośrednio po kastracji psy lądują w boksie na betonie. O każdej porze roku jest to śmiertelnie niebezpieczne, a zimą w takim stanie bardzo szybko może zamarznąć. Za kilka dni będą święta – 4 dni bez jedzenia i wody. Niby są dyżury, ale nie trzeba posiadać zbyt dużej wyobraźni, żeby się domyślić ile i które psy pozostaną przez te dni bez posiłku. Ma zarezerwowane miejsce w hotelu u kikou, ale musi uzbierać 400,00 zł miesięcznie, tak, tylko ale jest jeszcze kwestia transportu z okolic Olkusza do kikou. Ma załatwiony bezpłatny transport, ale dopiero po Nowym Roku. Nie wiem czy uda się przetransportować go do Kasi przed Nowym Rokiem, ale nawet jeśli nie, to po Nowym Roku, też będzie potrzebował naszej pomocy. Proszę, bardzo proszę w jego imieniu o ratunek. Jeśli nawet jakimś cudem uda się mu przeżyć kastrację w tych warunkach i 4 dniową głodówkę, to w tym betonowym boksie przetrwanie zimy to wielkie wyzwanie dla takiego maluszka U Kasi szybko dojdzie do dobrej formy, a chętnych na dom dla niego nie zabraknie. Ogromnie wraz z maluchem liczymy na Waszą pomoc. Poker zaproponowała Maluszkowi bezpłatny DT do czasu znalezienia mu odpowiedniego domu stałego. Poker, wielkie dzięki1 point
-
Dziś Riki musiał wpaść z wizytą do weterynarza, zaczął saneczkować.Początkowo myślałam, ze Majki dziabnął go w zadek. Ale nic nie znalazłam. No i zapchane gruczoły. Jest dużo lepiej ale chyba jeszcze nie całkiem. W czwartek mam się pokazać jeśli nie wróci do normalności. Darł się niemożliwie. A po zejściu ze stołu zadowolony z siebie zrobił obchód całego gabinetu, nie omijając sali operacyjnej (akurat były tam otwarte drzwi).I jakoś niespecjalnie spieszył się z wyjściem. Przy okazji zważyłam go. I niespodzianka - waży 10kg. Czyli od przyjazdu doszły mu 2 kg. Jakoś nie widać tego.1 point
-
Dzisiaj zadzwoniła pani w sprawie adopcji Tymka. Długo rozmawiałyśmy. Dom wydaje się dobry. Problem w tym, że pani mieszka w Niemczech. Jeszcze przez trzy lata. Potem wracaja do Polski. tutaj w okolicach Piły (chyba) mają dom z ogrodem i 30 arowa działkę. Pani odszedł psiak bardzo podobny do Tymka, adoptowany ze schroniska w Jędrzejowie. Miał raka śledziony. Adoptowany w wieku 8 lat. Wcześniej miała owczarka, tez adoptowany ze schroniska. Przez ostatnie 1,5 roku miał wózeczek, ponieważ miał ogromny problem z tylnymi łapkami. Dlatego w Niemczech to mieszkanie na parterze. Pani zapytała, czy może do mnie zadzwonić po świętach, prosiła aby przemyśleć wszystko.1 point
-
Wyróżniłam dwa ogłoszenia Duni i zapłaciłam blisko 60,00 zł, a Dunia ma ich 6. Zależy nam, aby psiaki jak najszybciej znajdowały dobre domy, by w ich miejsce można było przyjąć do hotelu następne. Dlatego trzeba wyróżniać wszystkie ogłoszenia, aby wszystkie były widoczne dla szukających psa. Wyróżnienia ogłoszeń nie mogą być opłacane z konta ZEA, a ja nie jestem w stanie opłacić wszystkich ogłoszeń ze swojego prywatnego konta. Dlatego proponuję, aby kto zechce, wpłacał deklaracje na moje konto, z którego będę opłacać to, czego nie można zakupić z konta ZEA, jak np ogłoszenia. Wpłaty na moje konto będę oczywiście rozliczać tak, jak to robiłam dotychczas. Osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na konto Fundacji i osobne rozliczenie dla wpłat dokonywanych na moje konto. Nie muszą to być wpłaty cały czas na moje konto, ale w miarę potrzeb. Ja swoją deklarację będę wpłacać na osobne konto Duni w ramach mojego konta. Kto chciałby wpłacać na moje konto, prześlę numer na PW. Dziękuję za zrozumienie.1 point
-
1 point