Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/06/14 in all areas

  1. zaglądam i ja,finansowo nie mogę pomóc,ale jeśli będą potrzebne ogłoszenia to proszę dać znać..chętnie pomogę
    1 point
  2. 1 point
  3. przybiegam do Zygusia :( serce się kraja :( Trzeba biedakowi jakoś pomóc :( Dziewczynki prosimy o pomoc i pomysły jak tego biedaka wyciągnąc z za krat schroniska :(
    1 point
  4. Nie może być... A może może? Może rzeczywiście trzeba gimbusom (tu gimbus, to nie wiek i wykształcenie, ale stan umysłu) "sensownie wytłumaczyć", dlaczego również kolczatka dla psa jest zła. Tudzież "sensownie wytłumaczyć", dlaczego obroża elektryczna jest dla swołoczy zła, podobnie jak elektryczny pastuch. "Sensownego wytłumaczenia" wymaga też pewnie dla onych, że kij i bat to nie są najlepsze narzędzia wychowawcze dla gadziny. Bo one, te gimbusy (jako stan umysłu) same z siebie nie są w stanie ogarnąć swym ptasim móżdżkiem (nie obrażając sów), że to jest po prostu Zło - tak, Zło pisane dużą literą. I to powinno wystarczyć białemu człowiekowi, że posłużę się argumentem przywołanym na podobnie gimbusiastą okazję w innym wątku przez Isabelle301. Ale nie mówię nie - jeśli, Gezowo, przebija u Ciebie "murzyńskość" (że posłużę się z kolei sformułowaniem pewnego znanego polityka) w podejściu do żelaznej klatki dla psa, to ja jestem gotów specjalnie Tobie "sensownie wytłumaczyć dlaczego klatka jest zła" - nie zakładając Ci przy tym kolczatki, obroży elektrycznej, nie ograniczając Cię w kuchni elektrycznym pastuchem, bez argumentów kija i bata, i nie wsadzając Cię na koniec do żelaznej klatki. Daj tylko znać, że tak jest i że chcesz.
    1 point
  5. Biedactwo :placz: Strach pomyśleć co by go czekało, gdyby nadal tkwił w tym schronie :bigcry:
    1 point
  6. Ej a ja mam dwa psy, jednego terrierowatego drugiego bostona. Jeden lubi ciagle cos robic, wiec na spacerze cwiczymy sztuczki i wspinamy sie na rozne rzeczy jak drzewa np. a drugi woli biegac i wachac, wiec biega i wacha. To znaczy ze jestem dobra pancia czy zla? :P Tak serio to nie za bardzo rozumiem o czym jest ta dyskusja, porownujecie tu wyzly z labkami, z borderami, z ttb. Chyba o to chodzi w rasach ze kazdy wybiera taka jaka woli? Jak ktos bardziej lubi szarpac sie z psem czy patrzec jak ciaga opone to bierze ttb, jak ktos lubi lazic po polach to wyzla, a jak ktos lubi sztuczkowac to bierze bordera. Myslalam ze to dosc oczywiste :P
    1 point
  7. Co tu pisać. Dom pusty. Smutno i źle. Miałam już telefon od Pani Agnieszki. Lonia szczeka i wyje pod drzwiami (słyszałam). Ale daje się czasami skusić na smakołyki. Jest też głaskana, tulona. Tak bym chciała, żeby jutro już był jaki tydzień od oddania, a nie dopiero drugi dzień...bo jeszcze jutro może płakać... Dziękuję kochane za kciuki i te dobre myśli, wciąż są bardzo potrzebne! Nie dam rady już nic więcej napisać.
    1 point
  8. A niech ma :D Dla jego dobra się pozbyłem :grins: Dobrze, że tylko Mackiem, a nie macką :evil_lol:
    1 point
  9. Ludzie czy wy nie macie zajęcia, własnego hobby ,obowiązków domowych ,rodziny ,że tak się nakręcacie tym tematem.Mam propozycję jak pomóc tym psom i Agnieszce, NIE PRZESZKADZAJCIE IM A DADZĄ SOBIE RADĘ !!!
    1 point
  10. Kurde, no powiem ci że Lary nie jest młodą seterką tylko starym, wykastrowanym labkiem i wcale nie dziwi mnie fakt, że niczym nie przypomina twojej suki ;) Wg. wzorca powinien być 10 cm mniejszy i ważyć od 34 do 36 kilo. Utrzymanie formy u wykastrowanego, 7 letniego labradora jest zgoła inne, znacznie trudniejsze niż u młodej suki setera. Moja 7 miesięczna borderka waży mniej niż twoja seterka przy (14 kg przy 50cm) i jak tu się odnieść? Pewnie zapewniasz swoim swetrom mniej aktywności skoro są cięższe od Zivy!
    1 point
  11. mam mieszane uczucia .....pożyjemy ...zobaczymy ....czekamy na obszerną relację z wizyty :)
    1 point
  12. Nie masz może klatki? Może to by pomogło? Jeśli nie ma wyjścia, to przypnij ją na smyczy, zajmuj ją czymś, żeby nie zrobiła sobie krzywdy.
    1 point
×
×
  • Create New...