Jump to content
Dogomania

Fabi12

Members
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Fabi12's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. No proszę nie mogę uwierzyć te co rozdmuchały cały ten motłoch na czele EP. teraz chcą umyć ręce i kogoś innego wsadzić na minę co za ludzie zaczyna się im palić koło dupy .
 2. andzialenka teraz wszyscy widzą z kim mamy do czynienia , jak ona pisze, fenomen ortografii , byk na byku i jak tu czytać ze zrozumieniem jak sama nie wie co pisze !!Kompromitacja totalna .
 3. Masz rację szkoda dyskusji z tą osobą wszystkich poucza ,zobacz na jej styl pisania to się nie trzyma ani kupy ani dupy tyle lat to samo ,trzeba dać sobie z nią spokój niech pisze w kosmos .Psy ma zarejestrowane na męża, chyba się domyślam z jakiego powodu ,ale dajmy jej spokój ,nie bierzmy z niej przykładu bo żaden z niej autorytet ani obiekt do naśladowania, jeśli chodzi o hodowanie przez nią psów to jest raczej nierealne przecież to amatorszczyzna sam widzisz po wynikach tylko u sędziów kaloszy może coś tam ugrać, lub za granicą bo ją nie znają ,pieski są ok. Tylko właściciel nie ma podejścia do sprawy jak wcześniej wspomniałem amator, nie to co Agnieszka super liga. Nie mogą się nadziwić jak Agnieszka sobie daje radę z tyloma psami odpowiedz jest banalnie prosta to zawodowiec ,ale im do tego łba to nie dociera ,zrozumiałem w czym rzecz i im daruję, obelgi pod moim adresem już jasne, wiek i postępująca choroba robi swoje będzie tylko gorzej .
 4. Wiedziałem ,że nie jesteś w stanie pojąć jak pomagam Agnieszce, ale mogę ci poradzić wyślij sms jak to czyni TVN .O treści CHORA Z CIEKAWOŚCI a dostaniesz odpowiedz zwrotną. Odkryłem kolejną z twoich chorób to amnezja przychodzi z wiekiem ,nie tylko ja jej pomagam kobieto. Ty nie tylko nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ty nie jesteś w stanie nic z tego pojąć ,dylemat to macie już od bardzo dawna, nie ja ani moja koleżanka ,wy macie problemy z sobą i waszymi psami Twoje cię nie słuchają, jak wcześniej pisałem przypominam bo możesz nie pamiętać częste dyskwalifikacje itd .Twojej koleżance EP.pies nasrał sędziemu na buty to był obciach wszyscy się śmiali .Moja koleżanka nie ma tego typu zdarzeń a jest bardzo długo w tym temacie za długo abyście mogły z nią konkurować Agnieszka to SUPER LIGA wy to poziom LKS.Tak to wygląda i tu jest wasz ból :megagrin:
 5. Ale się nakręciłaś chodzisz nie do tego lekarza co trzeba ,kto przez tyle lat klepie to samo tu potrzebna jest pomoc specjalisty natychmiast !!! jakiego to sprawa oczywista .Jeśli chodzi o pomoc koleżance to bardzo jej pomagam a w jaki sposób to powinnyście już wiedzieć ,jesteście takie szybkie ,kasę Agnieszce policzyłyście tak skrupulatnie a tu macie dylemat , pomyśl lecz obawiam się ,że w tej kwestii możesz mieć problem bo myślenie jak widać nie jest twoją mocną stroną, poziom magla pozdrawiam cieplutko .
 6. Bzdury to piszesz od 2011 roku prawda Cię zabolała widać to tłustym drukiem, dziabaj dalej i zmień lekarza bo Cię oszukuje .
 7. Ho ho spodziewałem się ,że po resurgam czas na Panią E.P. nic nowego stary numer .No mamy koniec roku ,następne święta na cudownym portalu .Kolejny rok zabawia się nasza ekipa za pieniądze podatnika funduje na pierdoły ,które nie mają końca i nie mają nic wspólnego z dobrem dla psów .Zawiść i kasa to Wasz priorytet ,dobitne dowody tego widać kilka postów wstecz totalna kompromitacja ,Chamstwo liczyć komuś pieniądze na odległość BRAWO!!!.
 8. Kto tu trzaska w klawiaturę i ozorem to dokładnie widać od 2011 roku .Cudowna metamorfoza , trzeba pojechać do hodowli, nakarmić głodne psy, wyprowadzić, by sobie pobiegały no i zapewnić tym 14 czy 15 weteranom opiekę weterynaryjną, bo niewątpliwie jej potrzebują czy to żart ? dlaczego nie uczyniłyście tego od razu ,tak Wam zależy na psach ? czy aby dokopać Agnieszce bo zazdrość Was zjada Jest lepsza pod każdym względem, zgarnia prawie wszystko gdzie zajedzie ,Wy wracacie z niczym ,resurgam byłem na wystawach z Twoim udziałem nie raz i widziałem jak szarpiesz psami nie masz kontroli nad nimi ,to nie to co Agnieszka jej psy patrzą w nią jak w obrazek ,spokojne ,ułożone ,miło patrzeć .I nie pisz głupot ,że Was atakuję stwierdzam tylko fakty ,to z Waszej strony zostałem zaatakowany po pierwszym moim poście ,że ktoś odważył się Agnieszkę bronić, rzuciłyście się na mnie jak szczerbaty na suchary .
 9. Widzę ,że coraz więcej przychylnych opinii pojawia się na tym marnym portalu , zaczynają się otwierać oczy ludziom jak można kogoś niszczyć i szkalować z zazdrości tu nie chodzi o dobro psów ,jak widać naczelnik tego portalu E P. nawet wyliczyła ile wydała Agnieszka za wyjazdy na wystawy .Pytam co to ma wspólnego z dobrem psów chodzi o kasę wszystko jasne, jak można coś takiego wypisywać i tym sposobem był to strzał w kolano ,teraz chowają głowę w piasek nie mogą się zalogować śmiech na sali .Dziękuję wszystkim tym ,którzy mają odwagę pisać to co myślą na ten temat a widzę iż takich jak ja przybywa ,wszyscy którzy piszą na korzyść Agnieszki są wrogami, tutaj nie można mieć własnego zdania ,żadnej polemiki bo jesteś be .Bardzo podoba mi się wierszyk poprzednika jest to kwintesencja w kilku zdaniach o co tu chodzi , całego tego motłochu i niepotrzebnych przepychanek na tym portalu brawo, lepiej nie można tego było ująć pozdrawiam .
 10. Mnie już nic nie zdziwi jaki to geniusz z katlis ,mnie też pouczano ,że nie czytam z zrozumieniem ,wali stary numer nic nie zmienia w swoim repertuarze jak ktoś ją zaskoczy .Żałosne ,że ktoś tak wybitny marnuje się na takim zwykłym portalu i prowadzi korespondencję z kimś kto ją nie rozumie .Miodek i Bralczyk przy niej wysiadają ja pierdziucham jak ludzie się marnują ,W dupie była jak cała reszta nie widziały posesji Agnieszki ani z daleka tylko na fotkach a mądrują . Kłopoty Agnieszki zaczęły się od czasu jak Pani E.P. I reszta ekipy zaczęła szkalować Agnieszkę wszystko szło dobrze inwestowała w budynki i pomieszczenia dla psów .wszystko się skończyło bo nie mogła się dalej rozwijać przez szczekaczy , szlak trafił wszystko i tu jest pies pogrzebany ,teraz ją po sadach ciągają to ekipę E.P .trzeba winić za taki stan w jakim znalazła się Agnieszka i jej psy trzeba podziwiać tą kobietę ,że ma jeszcze tyle sił aby walczyć z wami pseudo hodowcami ,nikt z was nie dałby sobie rady z tyloma psami Agnieszka daje sobie radę dobrze, jestem pełen podziwu i szacunku dla niej i proszę to docenić i się od niej odpierdzielić bo inaczej nie idzie przemówić do takich osób . Widać ,że żyjecie tylko cudzym nieszczęściem i to was nakręca ,jest stare dobre powiedzenie każdemu pięć minut grają, role lubią się odwracać ,najciekawsze jest to ,że żadna powtarzam żadna z osób ,które szczekają nie były osobiści u Agnieszki i do tej pory nie udzieliły mi odpowiedzi na zadane pytanie czy tam były ,zaraz był temat zastępczy lub odpowiadała osoba nie pytana, na dowód tego można sprawdzić moje wcześniejsze posty ,nawet na Facebooku usuwano moje posty twierdząc ,ze zaśmiecam portal .Chyba jestem niewygodnym obrońcą którego nazwali Trolem i trzeba go olać,dosłownie tak piszą też można to sprawdzić wracając jakiś czas wstecz .Aż ciarki mnie przechodzą na myśl jak o was pomyślę wstyd wypisywać takie brednie i to piszą takie cudowne umysły czytają wszystko z zrozumieniem a jak widać są puste jak bęben ,który aż dudni .
 11. Berek to wygląda jak zabawa w Berka ,zasady znasz . A kto zaprószył ogień to wszyscy wiedzą , gdyby nie podpalali nie trzeba by było gasić . Można i tak .
×
×
 • Create New...