Jump to content
Dogomania

Gdzie śpi twój pies ?


Saint

Gdzie śpi twój pies?  

610 members have voted

  1. 1. Gdzie śpi twój pies?

    • w łóżku ze mną
    • w budzie
    • w swoim posłaniu
    • w łóżku z dzieckiem
    • gdzie chce


Recommended Posts

  • 1 month later...

A mój wybiera sobie różne miejsca w zależności od pory dnia, temperatury powietrza ;) tudzież towarzystwa. Jeśli jest gorąco to kładzie się przy drzwiach, tam mu zdaje się chłodniej. W ciągu dnia wyleguje się na ulubionym fotelu albo poduszce na łóżku u mamy. Lubi jeszcze wchodzić pod biurko (to chyba taki nawyk po schronisku - czuje się wtedy jak w budzie) A w nocy śpi albo w swoim koszyku... albo podejrzewam, że na łóżku u mamy ;)
Znowu kiedy wraca z rannego spaceru a ja jeszcze smacznie śpię to potrafi się rozgościć u mnie w nogach, spryciarz no... ;)

Link to comment
Share on other sites

Harryś w dzień śpi na swoim posłaniu, a w nocy na fotelu przy łóżku, bardzo rzadko się zdaża że musi zostać w domu na 3-4 godz. to wtedy widzę jego ślady /dołeczek/ na łóżku:cool3: .
Wczoraj zrobił sobie rezent na urodziny i zjadł /pierwszy raz w życiu/ swoje jedno legowisko:cool3:

a w pracy zawsze spał przy biurku na kocyku, a ostatnio jak już zimno się robi to przeniósł się na kanapę:evil_lol: cwaniaczek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Na początku Borys spał koło mojego łóżka na legowisku. Wiadomo było że pies nie powinien spać w łóżku itp. - chciałam go dobrze wychować. Aktualnie jest tak, że to ja go zmuszam do tego żeby spał ze mną w lóżku :D Jest już przyzwyczajony, że wieczorem w czasie kąpieli on czeka na mnie na kołderce :) I o wiele fajniej nam się śpi razem :D
A w ciągu dnia śpi w legowisku (ma 2 - jedno w moim pokoju, takie "nocne", a drugie w przedpokoju pod ławką), na sofie w salonie albo nawet na podłodze gdy jest gorąco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...