Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

34 minuty temu, elik napisał:

Tak biorąc pod uwagę te wyniki, myślę czy Teoś jednak nie został porzucony, a przez swoją ślepotę zgubił się komuś?

Basiu czy mogłabyś spróbować dowiedzieć się w schronie gdzie Teo został złapany? Może dobrze byłoby zrobić kilka ogłoszeń na tamtym terenie o znalezieniu go. Może jednak ktoś go szuka.

Jasne Elu, dopytam.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sowa napisał:

Sprawdzić można, ale ja nie wierzę, aby ten pies zgubił się właścicielowi. Moim zdaniem został porzucony, wyrzucony na tak zwany zbity pysk. Bo niemłody, bo ślepy, bo  wymaga większej opieki.

Tak myślałam jeszcze dzisiaj zanim przeczytałam o jego wynikach, że pomimo starości, wychodzenia, to tak na prawdę nic poważnego mu nie dolega. Gdyby nie miał troskliwych opiekunów, to myślę, że długoletnie zaniedbania doprowadziłyby do choroby nerek, wątroby lub jakiegoś innego organu wewnętrznego. A on ma wszystko zdrowe. Anemia może być wynikiem starości i zarobaczenia. Czyli ktoś w przeszłości o niego dbał. No chyba, że został wyrzucony po śmierci opiekuna. To masz rację, tak też może być :(

Dla spokoju ducha, dam kilka ogłoszeń o znalezieniu go.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Także mam mieszane uczucia ,może być tak jak pisze Sowa a może faktycznie się zgubił. Niemniej warto to sprawdzić. Przytulam słodkiego Teosia

Tak właśnie zamierzam tylko poczekam na informację ze schronu na jakim terenie został złapany i tam dam ogłoszenia.

Jolanta08, czy możemy liczyć na pomoc ze Skarpety Talcott ? :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Tak właśnie zamierzam tylko poczekam na informację ze schronu na jakim terenie został złapany i tam dam ogłoszenia.

Jolanta08, czy możemy liczyć na pomoc ze Skarpety Talcott ? :)

Tak , możesz napisać do skarbnika Skarpety ,którą jest asikowska że Teosiowi przyznano 200 zł

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Tak , możesz napisać do skarbnika Skarpety ,którą jest asikowska że Teosiowi przyznano 200 zł

 

Wielgachne dzięki  859038751_serce7.gif.4c13f9805772df751c0c5b902b3fe07a.gif

Żaden z moich psiaków nie korzystał jeszcze z tej pomocy więc nie wiem jakie są procedury. To znaczy mam napisać do skarbnika,  że Teosiowi przyznano pomoc?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Wielgachne dzięki  859038751_serce7.gif.4c13f9805772df751c0c5b902b3fe07a.gif

Żaden z moich psiaków nie korzystał jeszcze z tej pomocy więc nie wiem jakie są procedury. To znaczy mam napisać do skarbnika,  że Teosiowi przyznano pomoc?

Dokładnie ,a po otrzymaniu pomocy wkleić  na pierwszej stronie wątku grafikę ,która znajduje się na pierwszej stronie Skarpety, że Teoś otrzymał pomoc. Jeśli będą jakieś problemy to chętnie pomogę

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jolanta08 napisał:

Dokładnie ,a po otrzymaniu pomocy wkleić  na pierwszej stronie wątku grafikę ,która znajduje się na pierwszej stronie Skarpety, że Teoś otrzymał pomoc. Jeśli będą jakieś problemy to chętnie pomogę

Dziękuję bardzo    serce17.jpg.c0242974dff916ec2c15e62a1aded282.jpg    Mam nadzieję, że nie będzie problemów :)

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jolanta08 napisał:

Podaj kwotę pomocy i dane do przelewu

Właśnie piszę do asikowskiej, ale nie wiem jaka kwotę przyznano Teosiowi :(   Myślałam, że wystarczy podać nr konta, a kwotę asikowska zna.

Czy wiesz jaką kwotę przyznano Teosiowi?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jolanta08 napisał:

200 zł ,napisałam to w poście zaraz po Twoim pytaniu ,ale pewnie Ci umknęło

Soreczki, faktycznie napisałaś :) Nawet zacytowałam, ale ze mnie gapa. To dlatego, że bardzo sie spieszę. Już powinnam być w drodze, a ja jeszcze w domu.

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Teo lubi animondę i toleruje. Pamiętam, że Maksiu, który kiedyś był u nas, po jakimś czasie przestał tolerować animondę i miał po niej rozwolnienie i wtedy zaczęłam mu gotować. Dopóki Teo będzie mógł i chciał jeść gotową karmę, to niech taką je. W animondzie jest duża zawartość mięsa, więc w połączeniu z karmą suchą, powinien zacząć nabierać ciałka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, szafirka napisał:

Teo lubi animondę i toleruje. Pamiętam, że Maksiu, który kiedyś był u nas, po jakimś czasie przestał tolerować animondę i miał po niej rozwolnienie i wtedy zaczęłam mu gotować. Dopóki Teo będzie mógł i chciał jeść gotową karmę, to niech taką je. W animondzie jest duża zawartość mięsa, więc w połączeniu z karmą suchą, powinien zacząć nabierać ciałka.

Haniu jeżeli są jeszcze jakieś puszki po naszych psiakach to dawaj teraz Teosiow,i do puki nie przyjdzie zamówiona przez Elę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Haniu jeżeli są jeszcze jakieś puszki po naszych psiakach to dawaj teraz Teosiow,i do puki nie przyjdzie zamówiona przez Elę

Dzięki wielkie  1907739328_serce15.jpg.cd791d3697f5c7c20766b5c980f860f0.jpg Zamówię jeszcze dzisiaj tą karmę, do której link dała Anula.

Adres do dostawy podać taki, jak na fakturach za hotel?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...