Jump to content
Dogomania

Saba i Olly w DS po pobycie w szczęśliwym BDT u Jaagi.Wspólny wątek Saby i Olliego.


Recommended Posts

2 godziny temu, beataczl napisał:

czy cos wiadomo juz wiecej?.. jak Jaaga sie czuje? :(

 

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Niestety nie. Tola usiłowała się dodzwonić do Jaagi ale bez skutku.

Tak ja napisała Jo37 - nie  mogę dodzwonić się do Jagny, wciąż włącza się poczta :(

Poprosiłam o kontakt, powiedziałam, że się tutaj martwimy...

Link to comment
Share on other sites

Jestem, cos mi chyba telefon szwankuje, bo nie miałam żadnych nieodebranych połaczeń od Toli, a jak się włącza poczta, to nie mam zasięgu.

Ze mną wszystko ok, Saba po prostu wpadła wtedy w ogromną panikę i dlatego tak zareagowała. Z nią niczego nie można robić na siłę. Pierwsze zraziło ją czesanie i czyszczenie uszu. Opór jest zawsze, jeśli ona czegoś nie chce. Choć teraz rzeczywiście na troche więcej sobie pozwala, niż na początku. W normalnych sytuacjach to bardzo miły pies. Szczególnie kocha dzieci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałam dac znac, że Olly już od wczoraj jest w swoim domu. Dostałam już śliczne zdjęcie z jego pańcią, jak się razem wylegują. Olly wyluzowany i zadowolony. W niczym już nie przypomina tego umeczonego biedaka ze schroniska. Tylko blizny przypominają o latach w schronisku.  

Bardzo sie cieszę, ze wtedy zobaczyłam to jego zdjecie na schroniskowym FB. Tym sposobem nasz niby staruszek dostał szansę i dom.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2018 o 09:45, Jaaga napisał:

Chciałam dac znac, że Olly już od wczoraj jest w swoim domu. Dostałam już śliczne zdjęcie z jego pańcią, jak się razem wylegują. Olly wyluzowany i zadowolony. W niczym już nie przypomina tego umeczonego biedaka ze schroniska. Tylko blizny przypominają o latach w schronisku.  

Bardzo sie cieszę, ze wtedy zobaczyłam to jego zdjecie na schroniskowym FB. Tym sposobem nasz niby staruszek dostał szansę i dom.

Cudnie!!!

I jak tu nie wierzyć, ze pies czeka na tego JEDYNEGO człowieka...

Dzięki Jaagna za pomoc i opiekę nad Ollikiem

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale :) Powodzenia, Ollusiu! 

A jak miewa się Sabcia?

Rozmawiałam z Jagną - Saba jest niesamowita - przylepa, pieszczocha, wykłada się przed każdym, ona pierwsza wita powracającą do domu rodzinę, za TZ Jagny przepada.

Natomiast nie bardzo daje coś przy sobie robić.

Link to comment
Share on other sites

Wow, Ollik! Doczekałeś się!

Czy Saba już jest ogłaszana? Jak nie, to czy potrzebuje ogłoszeń? Mam wyróżnione Funcika, ktory się teraz przeprowadza do siebie, szukam zamojskiego psiaka w potrzebie, aby móc zrobić podmiankę w ogłoszeniu :)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, Ollik! Doczekałeś się!

Czy Saba już jest ogłaszana? Jak nie, to czy potrzebuje ogłoszeń? Mam wyróżnione Funcika, ktory się teraz przeprowadza do siebie, szukam zamojskiego psiaka w potrzebie, aby móc zrobić podmiankę w ogłoszeniu :)

Na razie jeszcze nie, Jagna poprawia stan jej sierści no i nie ma jeszcze  zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2018 o 17:07, Tyś(ka) napisał:

Wow, Ollik! Doczekałeś się!

Czy Saba już jest ogłaszana? Jak nie, to czy potrzebuje ogłoszeń? Mam wyróżnione Funcika, ktory się teraz przeprowadza do siebie, szukam zamojskiego psiaka w potrzebie, aby móc zrobić podmiankę w ogłoszeniu :)

Mam już zdjęcia Saby i tekst Jagny do  OLX, który zrobiła suni, jutro wrzucę, zdjęcia też.

Jagna bardzo prosi o kolejne ogłoszenia dla Saby na inne miasta.

Jeśli Saba znajdzie dom, to zabierze Jaaga zabierze kolejną starszą suczkę ze schroniska.

 

Link to comment
Share on other sites

Rzadko mam czas zaglądać tu. Dziękuję bardzo za wpłatę na Sabę z bazarku i za  deklaracje pomocy przy ogłaszaniu. Zrobiłam fotki, ale Saba jest mało fotogeniczna, trudno jej zrobić dobre zdjęcia, bo boi się aparatu. Ogłaszam ja na FB i na olx na Katowice.  Jak Tola wstawi zdjęcia, to bardzo proszę o ogłoszenia na inne miasta. Od Olliego było kilka zapytań z Wrocławia, choć to decydujące , najlepsze było z Rudy śl. 

Saba jest bardzo miłym psem, tylko płoszy się, kiedy podchodzę do niej z czymś w rękach. Myslę, że to może być pozostałosc po jej wcześniejszych doświadczeniach. Zresztą to ja czyściłam chore uszy i ją wyczesuję, czego ona bardzo nie lubi.

Najbardziej lubi dzieci.

Saba oczywiście może u nas zostać, ale gdyby udało się jej znaleźć dom, to wtedy wzięłabym inną sunię na DT. Przyznam się, że wypatrzyłam nawet starszkę oneczke, którą Tola wstawiała na zamojskim wątku. Bardzo chciałabym jej pomóc. Jednak wiem, że Saba nie jest wyjątkowo adopcyjna i sama chyba nie dam rady jej zareklamować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...