Jump to content
Dogomania

PLASKATEK NIE ZYJE. FELEK MA SWOJĄ RODZINĘ ! SZCZĘŚCIA MALUCHU !!! DRAMAT W POTRZEBIE ! KUDŁACZ - NIE, PLASKATY...PROSZE O POMOC DLA BIEDAKA, NIE MA GO GDZIE UMIEŚCIĆ.....


Recommended Posts

1 minutę temu, MALWA napisał:

Nie umiem z komorki przeslac na emaila.  Wydawalo mi sie to proste, ake w moim telefonie pokazuje sie informacha, ze wygadna mi wszystkie ustawienia telefonu. Boje sie cos wlaczyc, bo to tylko problem pozniej. Jesli cos wczesniej wysylalam na emaila, to tylko jako przekierowanie z innego emaila. 

Jeśli masz ochotę, to mogłybyśmy spróbować. Zadzwonię do Ciebie po 21-wszej. Chcesz ?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Olena84 napisał:

A moja skromna wpłacina dotarła;)?

Bardzo przepraszam, że nie podałam Twojej wpłaty w rozliczeniu, ani nie poinformowałam, że w związku z tym, że DS pokrył wszelkie poniesione koszty, decyzją osoby odpowiedzialnej za psa, całość zgromadzonych funduszy Dramata została przelana na konto suni z chorym serduszkiem i chorymi oczami.

Na konto Dramata wpłynęły poniższe kwoty:

Wpłaty: 

         25,00 zł  -  Nesiowata   -  8.05.2018 r.
         50,00 zł  -  jankamałpa   -  10.05.
         10,00 zł  -  Olena84   -  17.05.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

         85,00 

Kwota 85,00 zł w dniu 23.05.2018 r. została przelana na konto suni z chorym sercem i chorymi oczami.

Wypłata z konta Dramata

Dramat.png.959bd529d558329e7bb8f65e3cfe3457.png

Wpłata na konto suni

28954306_Dramatsuni.png.28b97ca7b662632614c18da8077775cb.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo przepraszam, że nie podałam Twojej wpłaty w rozliczeniu, ani nie poinformowałam, że w związku z tym, że DS pokrył wszelkie poniesione koszty, decyzją osoby odpowiedzialnej za psa, całość zgromadzonych funduszy Dramata została przelana na konto suni z chorym serduszkiem i chorymi oczami.

Na konto Dramata wpłynęły poniższe kwoty:

Wpłaty: 

         25,00 zł  -  Nesiowata   -  8.05.2018 r.
         50,00 zł  -  jankamałpa   -  10.05.
         10,00 zł  -  Olena84   -  17.05.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

         85,00 

Kwota 85,00 zł w dniu 23.05.2018 r. została przelana na konto suni z chorym sercem i chorymi oczami.

Wypłata z konta Dramata

 

Wpłata na konto suni

 

dziekuję :D czyli psiaczek juz w DS?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

dziekuję :D czyli psiaczek juz w DS?

Tak :) 19 maja przyjechał po niego jego Nowy Pan. Dostałam dzisiaj zdjęcia psiaczka i jak tylko znajdę wolną chwilkę to wkleję.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dostałam dzisiaj zdjęcia psiaczka i jak tylko znajdę wolną chwilkę to wkleję.

Mam takie malutkie posłanko ;)

cid_813_1_.jpg.4f048c6a041f5a6403ec679e8ec840c6.jpg

cid_638.jpg.f7a5aa3ee00dc6de994c7f9a1cda59f4.jpg

Pan przysłał MMS-em zaświadczenie o kastracji maluszka.

cid_637.jpg.43e21bc31539a97cb5359ef45d959f51.jpg

cid_636.jpg.d8e6196011c0c92ff0c17c3ac7919f3d.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.05.2018 o 11:48, MALWA napisał:

Dzien dobry :)

Mysle, ze juz mozna zmienic tytul watku na:  Plaskaty Dramat ma DS !

 

 

Dnia 31.05.2018 o 11:53, elik napisał:

Też tak myślę :)

 

Dnia 31.05.2018 o 14:46, Tyś(ka) napisał:

Już nie Dramat :)
Kochany Felek doczekał się wspaniałej Rodziny.

 

Dnia 31.05.2018 o 23:18, Nadziejka napisał:
Podobny obraz

                    Dramciu

                Feluniu

 szczescie Twoje maluteczku cudny

 niechaj trwa i trwa mnostwo latek

 cudnie cudnie iskierenku

 

 

Super, że się ze mną zgadzacie :)

Zaraz zmieniam tytuł, na jakiś fajny.....

Link to comment
Share on other sites

Czuję się w obowiązku poinformować wszystkich, którzy uczestniczyli w wątku Plaskatka, ze Plaskatek nie żyje. Zginął 14 sierpnia 2018 r.

O jego śmierci dowiedziałam się od ewu. Informacje miała od Anecik. Ustaliłam z Anecik, ze Felek zginął pod samochodem ....swojego pana. Państwo byli na dworze wraz z psami. Pan chciał wyjechać z posesji na ulicę. Przy wyjeździe pies rzucił się za panem i wbiegł pod samochód. Zginął na miejscu....

Państwo są wstrząśnięci zaistniałą sytuacją. Suczka nie odzywa się do nich, nie raguje na pana i panią....

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, MALWA napisał:

Czuję się w obowiązku poinformować wszystkich, którzy uczestniczyli w wątku Plaskatka, ze Plaskatek nie żyje. Zginął 14 sierpnia 2018 r.

O jego śmierci dowiedziałam się od ewu. Informacje miała od Anecik. Ustaliłam z Anecik, ze Felek zginął pod samochodem ....swojego pana. Państwo byli na dworze wraz z psami. Pan chciał wyjechać z posesji na ulicę. Przy wyjeździe pies rzucił się za panem i wbiegł pod samochód. Zginął na miejscu....

Państwo są wstrząśnięci zaistniałą sytuacją. Suczka nie odzywa się do nich, nie raguje na pana i panią....

 

Ja wiem że to w tej chwili mało ważne ale źle zrozumiałaś. Pan mi nie mówił że go przejechał ale że psiak  wybiegł na ulicę zanim pan wyjechał. Pani stała z psami przy otwartej bramie.

Feluś [*]

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Ja wiem że to w tej chwili mało ważne ale źle zrozumiałaś. Pan mi nie mówił że go przejechał ale że psiak  wybiegł na ulicę zanim pan wyjechał. Pani stała z psami przy otwartej bramie.

Feluś [*]

A to coś pomyliłam, bo z tego co mi przekazałas, zrozumiałam, że on wbiegł przed samochód zanim pan wyjechał na drogę. Faktycznie, teraz już to nieistotne. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...