Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Poniedziałkowo , dobrze życzę , Dobrze życzącym!buzki.gif

49 minut temu, elik napisał:

Córeczka Pani Ani wróciła już z obozu więc w ten poniedziałkowy, rześki poranek mamy nowe zdjęcie kochanej Beni :)

PART_1531062978997.jpeg.b74c00eb1d060b836a224838a0002228.jpeg

No i gitara!...  Benia na  'swoim' miejscuserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się pięknie i serdeczności zostawię do końca miesiącapapa.gif wyjeżdżamy na Mazury :)  do piątku muszę pozamykać parę spraw, ale jak tylko znajdę jeszcze chwilę to pędem do FanKlubu przybiegnę!  Głaski dla Benitki pies.gif

Link to comment
Share on other sites

Pięknie się witam i ogromnie dziękuję za odwiedziny Benusi.

Aniu jedź  na te cudowne Mazury, wypływaj się także za mnie i wracaj szczęśliwa i wypoczęta. Zaglądaj jak Ci na to czas i warunki pozwolą :)

Ach te Mazury, kanały, Wielki Szlak Mazurski... Ahoj przygodo!!!    1412243945_gifmay.gif.f81bfe830982a601105b374856e53a4a.gif

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze udało mi się zajrzeć :) są takie wątki , gdzie naprawdę... jestem i sama nie wiem ... jak się tu znalazłamserducho.gif

22 godziny temu, elik napisał:

Pięknie się witam i ogromnie dziękuję za odwiedziny Benusi.

Aniu jedź  na te cudowne Mazury, wypływaj się także za mnie i wracaj szczęśliwa i wypoczęta. Zaglądaj jak Ci na to czas i warunki pozwolą :)

Ach te Mazury, kanały, Wielki Szlak Mazurski... Ahoj przygodo!!!    1412243945_gifmay.gif.f81bfe830982a601105b374856e53a4a.gif

Podobny obraz

Eluniu , dziękuję :)   ale z przykrością stwierdzam, że to już nie są te.... cudowne Mazury :(     od lat coraz gorzej, dla mnie , nie tego szukałam na odpoczynek!  największe minusy to... ludzie powykupowali ziemię /ja też miałam ale się pozbyłam na szczęście przed tą nową ustawą/  nie możesz przejść się wieczorkiem na jezioro jak kiedyś :(    najczęściej tabliczki... STOP , TEREN PRYWATNY! WSTĘP WZBRONIONY!  do tego miejscowi ludzie ... jakby się zmienili 360'  zwłaszcza ci młodsi, maksymalizacja zysku! i to w ten najgorszy , prymitywny sposób :(   my wprawdzie mamy" swoje " takie miejsce ale teraz w lipcu... też będzie tłok i tak wszystko średnio :(    ulegam naciskowi swojego męża , który nadal nie widzi tego wszystkiego co ja :) na pewno jest to dla nas ''dobry czas'' bo możemy być razem! bo cała doba dla nas! bo jesteśmy we trójkę...Tasia, mąż i jaserduszka.gif

13 godzin temu, b-b napisał:

Aniu miłego pobytu na Mazurach!

Benitka małe kochane cudeńko :)

Dla FK jak zawsze pozdrowienia zostawiam :)

Bogusiu, przyda się!.. wolę nie dziękowaćoczko.gif

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Benia w nowym domu... wypiękniała, naprawdę :) Ma taki nowy błysk w oku, jakiego nie było, gdy nie miała swojej Rodziny. No coś pięknego :)

anica, udanego wolnego! Odpocznij, ile możesz. Naładuj akumulatory.

Tyś(ka)  że się powtórzę!  przyda się!.. wolę nie dziękowaćoczko.gif

... warto było zajrzeć , żeby zobaczyć ''taką'' Benitkęserduszka.gif

PART_1531231988068.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam myśląc,że znowu ujrzymy nowe zdjęcia Benitki ;)

Nowych nie ma ale warto nacieszyć oczy tymi co już są zwłaszcza,że mała na nich wygląda jcudnie :)

 

Wyjeżdżającym na wakacje pięknej pogody,  spokoju pracującym :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witajcie wszyscy. Dziś piątek i do tego 13. A może to będzie szczęśliwy dzień? Oby...

Trochu tak, ale nie do końca :(

Dobry bo mamy zdjęcie Benuli :)

PART_1531317089148.jpeg.9947033299290aa0cf1485901f66164d.jpeg

 

Bo po dwóch latach polowań na kocura, który gnębi "moje" dzikuski udało mi się go złapać do klatki łapki

20180713_073050.jpg.d8595ff70261e74fc8151d95f2327c94.jpg

20180713_074041.jpg.0423e6b57ba1aff4cfd60e69d7ce6005.jpg

i załatwić kastrację jeszcze dzisiaj, żeby się kociak nie stresował zbyt długo w małej klatce.

Kocurek jest tak silny, że wet nie mógł go uśpić. W końcu jak mu się to udało i wykastrował go, to przy odbiorze powiedział, że kocurek będzie spał do wieczora jak suseł. Tymczasem suseł zaczął wojować zaraz jak tylko przełożyliśmy go do większej klatki :)

20180713_135847.thumb.jpg.02fcc5fb4389104875a8b8ab69471172.jpg

20180713_135924.thumb.jpg.6a2b20ac6ca89a6ba607793e35fd2e71.jpg

"Zabawa" z kocurkiem zabrała mi 3/4 dnia. Ale warto było. Cieszę się, że teraz już nie będzie atakował naszych kotków, a przede wszystkim to już koniec z bawieniem się w tatusia :)

Ale przez te parapeeety z kotem zapomniałam, że miałam na dzisiaj rano termin do dermatologa :( Kolejny mam dopiero za tydzień :(.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

elik, jesteś wielka! :) Zapewne Bóg patrzy na Ciebie z góry i się zachwyca :) 
Wspaniale, że kocur już bez klejnotków :)

Jakbym czytała o swoim przy narkozie - też dopiero go powaliła końska dawka.

Tysiu, jestem maleńka - metr pięć w kapeluszu :)  ale dziękuję za miłe słowa. Kocisko wojowało i rozstawiało moje dzikuski po kątach. One takie pokojowe, bo nie muszą od lat o nic walczyć, wszystko mają podstawione pod nos i papu i ciepłe budki, a ten kompletny dzikus nie miał nic. 2 lata temu pojawił się na naszym terenie i walczył z naszymi o teren.

Nie wiem czy to właśnie on nie ma na sumieniu kotki alfa :(

Na razie cuchnie jak sto skunksów    oczko4.jpg.94d5b05d41212541ff2d58fe70f2fcd8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...