Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Ufff... Zagrożenie ze strony Raby minęło... Bardzo cieszą dobre wieści od Ciebie, Eliczku.happy.gif

Tak  uffff wreszcie noc spokojnie przespana :)

Dzisiaj przyjeżdża brat z żoną, synem i synową na których włoskim weselu byłam w czerwcu :) Będzie zamieszanie, ale cieszę się z ich przyjazdu :)

Wam kochane Faneczki życzę równie miłej soboty i niedzieli :)

1316314794_nawspaniayweekend.jpg.0cf5c405d4db3fb6682b872758726cb0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Już chciałam napisać, że też witam w piękny... a tu nagle zagrzmiało. Wygląda na to, że jednak nie będzie taki piękny.

Ale i tak dużo serdeczności  i życzenia miłego poniedziałku zostawiam :)

1593137022_naponiedzialek4.jpg.a73dd30ced1e1ae5c22ffdebc3bdf52c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy nowy dzień. Zapomniałam wczoraj wyłączyć budzik i dziś, chociaż nie musiałam,  jestem od bladego świtu na nogach. Trudno - akurat rano zagotuję cukinie, którą wczoraj włożyłam do słoików. |Pewnie w dzień trzeba będzie nadrobić nocne zaległości. Psy już śpią na nowo, ale  ja muszę jeszcze trochę poczekać na ten "luksus".

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesiowata, Twoja cukinia na pewno będzie pyszna, a w takie gorące dni najlepiej gotować przed świtem co się da. Ja też gotowałam zupę, a wszyscy na osiedlu spali. happy.gif Potem poszłam na psi spacerek w przyjemnym chłodzie, a wszyscy na osiedlu spali. happy.gif Dobrego odsypiania Ci życzę.

Miłego dnia dla wszystkich Fanek Beniusi. icon2_serce.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Zaczynamy nowy dzień. Zapomniałam wczoraj wyłączyć budzik i dziś, chociaż nie musiałam,  jestem od bladego świtu na nogach. Trudno - akurat rano zagotuję cukinie, którą wczoraj włożyłam do słoików. |Pewnie w dzień trzeba będzie nadrobić nocne zaległości. Psy już śpią na nowo, ale  ja muszę jeszcze trochę poczekać na ten "luksus".

Biedna Nesiowata, ale za to nie będziesz stać przy garach w upale :)

Kolorowego odsypiania :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Nesiowata, Twoja cukinia na pewno będzie pyszna, a w takie gorące dni najlepiej gotować przed świtem co się da. Ja też gotowałam zupę, a wszyscy na osiedlu spali. happy.gif Potem poszłam na psi spacerek w przyjemnym chłodzie, a wszyscy na osiedlu spali. happy.gif Dobrego odsypiania Ci życzę.

Miłego dnia dla wszystkich Fanek Beniusi. icon2_serce.gif

Ja zupkę mam od wsczoraj :) a z psiakami byłam o 7-mej, gdy jeszcze nie było zbyt gorąco. Niestety upału nie uda się ominąć przy południkowym spacerze. Wychodzimy na spacer około 14-tej więc prawdopodobnie słonego da nam popalić :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj stwierdziłam, że burych kocurków jest lub są dwa :( Ten wykastrowany na razie się nie pokazuje, ale wczoraj burasek pogonił moje kotki. Ten wczorajszy, to jakiś inny, ciemniejszy. Kurtka i jeszcze jeden wczoraj się pokazał, taki cały rudy ale ten to chyba ma dom. Ma dom, któryś z pobliskich domów stałych. Pewnie wyczuł lepsze jedzenie niż to, które dostaje w domu.

Muszę znowu zrobić łapankę, ale to już w przyszłym miesiącu. W tym już nie wydolę finansowo.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Jo bardzo się by przydały. Mam obiecane z bocheńskiej Fundacji pokrycie kosztów kastracji więc  mogę je wyłapać choćby dziś!

No to powiodzenia w łapance :)

 

Miłej środy - znowu z przyspieszeniem ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja się dzisiaj normalnie ;) przywitam życząc FK dobrego czwartku i Benitce też.

Życzyłabym Wam również ochłodzenia ale z tego co widzę po mapach nic z tego.

Nie wiem ja Wy ale ja powoli czuję się ugotowana . Niestety w pracy temp. dochodzi do 30 stopni :( Klimy nie wyrabiają niestety.

Elu powodzenia w łapaniu!

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj cały Fanklubie.

Beni życzymy dalszego szczęścia, a Elik powodzenia w podchodach na bure zwierzaki.

 

A ja dzisiaj, a właściwie to już wczoraj, cały dzień zabiegana.   Bazarek zajmuje mi masę czasu :(  Ale bez bazarku nie ma kasiorki :(

Zwierzaki to jeden bury, a drugi rudy :)  Jeszcze kocury!

16 godzin temu, b-b napisał:

I ja się dzisiaj normalnie ;) przywitam życząc FK dobrego czwartku i Benitce też.

Życzyłabym Wam również ochłodzenia ale z tego co widzę po mapach nic z tego.

Nie wiem ja Wy ale ja powoli czuję się ugotowana . Niestety w pracy temp. dochodzi do 30 stopni :( Klimy nie wyrabiają niestety.

Elu powodzenia w łapaniu!

U nas nieco popadało, ale zdecydowanie za mało, żeby obniżyć temperaturę powietrza :( Upał strasznie dokuczliwy!

Dziękuję :) Mam nadzieję, że już niedługo ich kocurowego życia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...