Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Rozliczenie Apsika:

Stan konta na 23 lipiec wynosił -348,83 zł

+100 zł Elisabeta

+250 zł helli

+30 zł ŚWIAT

+240 zł ingrid44

+20 zł Iwona K.

+50 zł teresaa118

+40 zł bakusiowa

-300 zł hotelowanie 24.07-22.08

-27,10 zł Esseliv Forte

-10 zł odrobaczenie

-8 zł Fiprex

-27,90 zł Esseliv Forte

Stan konta na 22 sierpień wynosi +8,17 zł.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na wrzesien

 

20 godzin temu, Elisabeta napisał:

O! Moja wrześniowa też dziś poleciała do Apsika.  happy.gif

 

20 godzin temu, terra napisał:

Na konto Murki dla Apsika przelałam 50,40 zł. z mojego bazarku.

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.

http://www.dogomania.com/forum/topic/346941-zakończony-suszona-wątróbka-wołowa-dla-dysi-i-apsika-do-2008-g20/

Bardzo dziękuję:) Apsik ma kochane Cioteczki:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Apsika. Bardzo fajny pan dzwonił z Krakowa, fajnie nam się rozmawiało. Tylko zmartwiła go odległość, bo zależy mu na poznaniu psiaka na żywo przed adopcją. Szukają właśnie takiego zwykłego kundelka:) Jego żona pochodzi z Lublina i powiedział, że jeśli nie znajdą psiaka do czasu wyjazdu w nasze rejony, a Apsik nadal będzie do adopcji to będą się odzywać w celu jego poznania. Niestety najbliższy pewny to termin do dopiero 1 listopad:(

 

Historia naszego Apsika jest szczególna, jest opisana na fb kliniki, gdzie był operowany:

https://www.facebook.com/PrzychodniaWeterynaryjnaVetHouse/posts/1677503272318845?__tn__=-R

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Murka napisał:

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Apsika. Bardzo fajny pan dzwonił z Krakowa, fajnie nam się rozmawiało. Tylko zmartwiła go odległość, bo zależy mu na poznaniu psiaka na żywo przed adopcją. Szukają właśnie takiego zwykłego kundelka:) Jego żona pochodzi z Lublina i powiedział, że jeśli nie znajdą psiaka do czasu wyjazdu w nasze rejony, a Apsik nadal będzie do adopcji to będą się odzywać w celu jego poznania. Niestety najbliższy pewny to termin do dopiero 1 listopad:(

To jeszcze tak daleko... Invision-Board-France-111.gif Ale gdyby to miał być Dom dla Apsika, to i tak będziemy czekać... 

Proszę... Niektórzy szukają "takiego zwykłego kundelka"...  Nie wiedzą, że czasem taki kundelek  jest najsłodszym psem na Dogohappy.gifhappy.gif

Spokojnej soboty.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Apsika. Bardzo fajny pan dzwonił z Krakowa, fajnie nam się rozmawiało. Tylko zmartwiła go odległość, bo zależy mu na poznaniu psiaka na żywo przed adopcją. Szukają właśnie takiego zwykłego kundelka:) Jego żona pochodzi z Lublina i powiedział, że jeśli nie znajdą psiaka do czasu wyjazdu w nasze rejony, a Apsik nadal będzie do adopcji to będą się odzywać w celu jego poznania. Niestety najbliższy pewny to termin do dopiero 1 listopad:(

 

Historia naszego Apsika jest szczególna, jest opisana na fb kliniki, gdzie był operowany:

https://www.facebook.com/PrzychodniaWeterynaryjnaVetHouse/posts/1677503272318845?__tn__=-R

A Dysia tez?

To czekamy....bo czy mamy inne wyjście?.....

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś coś wie co sie dzieje z OLX? Próbuje odświeżyć ogłoszenia Apsika od tygodnia i ciagle wychodzi błąd w płatności. Płace karta kredytowa bo nie mam innej możliwości wiec próbowałam kilka różnych kart i nie przechodzi. To mnie bardzo martwi bo niedługo wygasa Apsikowi wyróżnienie. :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Czy ktoś coś wie co sie dzieje z OLX? Próbuje odświeżyć ogłoszenia Apsika od tygodnia i ciagle wychodzi błąd w płatności. 

A w jakim banku masz?
Mnie wyskakiwało tak dzisiaj przy próbie zakupu UrbanCard (miejskiej karty na miejskie środki transportu), okazało się, że mój bank zmienia system płatności i nie można już płacić kartą... a jedynie przez BLiK.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A w jakim banku masz?
Mnie wyskakiwało tak dzisiaj przy próbie zakupu UrbanCard (miejskiej karty na miejskie środki transportu), okazało się, że mój bank zmienia system płatności i nie można już płacić kartą... a jedynie przez BLiK.

Ja mieszkam zagranica ale zawsze było ok dopiero ostatnio nie działa. Co to jest BLIK ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...