Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

8 minut temu, helli napisał:

Co do drzewka, to może ma gruczoły zapchane

Niekoniecznie, mój Dyzio uwielbiał takie krzaczki, drzewka. Tak jak Hanusia ocierał się i jeszcze gadał przy tym ;)))

Śmieszny widok :) A kiedy zobaczył choinkę ... ohoho :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, uxmal napisał:

Niekoniecznie, mój Dyzio uwielbiał takie krzaczki, drzewka. Tak jak Hanusia ocierał się i jeszcze gadał przy tym ;)))

Śmieszny widok :) A kiedy zobaczył choinkę ... ohoho :)

Zgadzam się z Tobą. Hanka ociera się CAŁĄ pupą zajeżdżając na boczki. Z uśmiechem na twarzy :) Choinka jej się nie podoba (za miękka może :D) . resztę drzewek zjadł Szronik i musieliśmy wyciąć bo usychały :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, helli napisał:

Mój pies miał kiedyś zapchane, obryzl ogon do krwi, a ja nie wiedziałam, że takie gruczoły istnieją, dlatego jestem przewrażliwiona.

rozumiem, Cię. Jeśli Hani sprawia ten krzaczek taką samą przyjemność jak mojemu Dyziowi to wyobrażam sobie ten jej uśmiech :)))))))))

Widok nieziemski. Dyzio też się uśmiechał :)))))))))))

i i się pobeczałam :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Ja miałam na Łódź, ale ani drgnęło, więc przeniosłam na Poznań. Hana potrzebuje nowych, dobrych zdjęć, również domowych. One są jej największą szansą. Większość ludzi jest wzrokowcami i liczy się pierwsze wrażenie.

Wiem, bo w przypadku Hany trzeba przyciągnąć uwagę oglądającego dobrymi zdjęciami, inaczej sunia zginie wśród tłumu  uroczych, puchatych, młodych :(

Anecik w grudniu obiecała zdjęcia do ogłoszeń; może Jej córka zrobi i Hanie takie zdjęcia, podobno robi bardzo ładne?

Te świąteczne i zimowe zdjęcia cieszą, widać na nich naszą dziewczynkę i jej radość, ale w ogłoszeniach  nie zwrócą uwagi, nie przebiją się.

Anecik - czy jest szansa na sesję Hanusi,  taką typową do ogłoszeń?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2018 o 14:26, Bogusik napisał:

Zaglądam do dziewczynek :) Suzi ma wspaniały domek i teraz kolej na Hanę.Dobra sesja zdjęciowa to podstawa,więc oprócz trzymania kciuków za domek to jeszcze trzymam za udaną sesję....:)

Wszyscy tu trzymamy kciuki i czekamy.

 U mnie wciąż cisza, straszna cisza, nie ma żadnych zapytań.

O Hanę pytają tylko moi znajomi, do których powysyłałam maile z prośbą o pomoc  w szukaniu suni domu - pytają, czy Hana ma już dom, czy się udało.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...