Jump to content
Dogomania

Maja z zapomnianego Przytuliska w Wlkp. ma szansę na normalne życie.Czy szczęście się do niej uśmiechnie?No i się uśmiechnęło,Maja już w DS.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Zrobiłam dla Maji jeszcze olx na Poznań. Musiałam zmienić ciut tekst, ale informacje zostały te same (mam nadzieje, że nie macie za złe)

https://www.olx.pl/oferta/maja-przesliczna-sympatyczna-srednia-sunia-do-adopcji-CID103-IDn9Rb0.html

 

Będe dorabiać jeszcze ogłoszenia na innych portalach już z tym Waszym tekstem

Izuniu,pięknie dziękujemy za ogłoszenie Majeczki :)

Zgłosił się jeden domek k/Nowej Soli zainteresowany Majką.Pan był nawet wczoraj w hoteliku aby ja zobaczyć.Z przeprowadzonej dzisiaj rozmowy odpada bo wywnioskowałam,że raczej Państwo szukają pieska stróżującego a do tego na pewno Majeczka się nie nadaje.Także wizyta p/a którą miałyśmy zrobić ewentualnie jutro z Anulą,nie ma nawet sensu.

Czekamy zatem na inny odzew z ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Izuniu,pięknie dziękujemy za ogłoszenie Majeczki :)

Zgłosił się jeden domek k/Nowej Soli zainteresowany Majką.Pan był nawet wczoraj w hoteliku aby ja zobaczyć.Z przeprowadzonej dzisiaj rozmowy odpada bo wywnioskowałam,że raczej Państwo szukają pieska stróżującego a do tego na pewno Majeczka się nie nadaje.Także wizyta p/a którą miałyśmy zrobić ewentualnie jutro z Anulą,nie ma nawet sensu.

Czekamy zatem na inny odzew z ogłoszeń

słuszna decyzja...strózem już Maja miała być ale na szczęscie wróciła do przytuliska.

Będą normalne telefony na pewno! Tylko trzeba poczekać, bo same wiecie, że sezon wakacyjny się rozpoczął....ale będzie osoba warta Majeczi, na pewno:)

Jeszcze taki morusek zrobiłam:)

http://www.morusek.pl/ogloszenie/359484/MAJA-przesympatyczna-sunia-szuka-domu/#.WVe16VFpwl0

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

słuszna decyzja...strózem już Maja miała być ale na szczęscie wróciła do przytuliska.

Będą normalne telefony na pewno! Tylko trzeba poczekać, bo same wiecie, że sezon wakacyjny się rozpoczął....ale będzie osoba warta Majeczi, na pewno:)

Jeszcze taki morusek zrobiłam:)

http://www.morusek.pl/ogloszenie/359484/MAJA-przesympatyczna-sunia-szuka-domu/#.WVe16VFpwl0

Oczywiście,że tak myślimy i nie wydamy byle gdzie Majki.Majka na spokojnie może czekać u Hani w dobrych warunkach na dom.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wczoraj napisala do mnie z ogloszenia na olx Pani z corka

Mail wydal mi sie bardzo cieply! Pani napisala ze 'zawalcza" o Maje trzymam wiec kciuki ;)

Rozmawiałam z Panią i rzeczywiście to bardzo fajna, kontaktowa i zdecydowana na adopcję Majki ,osoba.Natomiast nie bardzo wiemy czy również jest tego samego zdania jej mąż.Zwróciłam się z prośbą do supergogi i wizytę p/a i wstępnie ustalona została na jutro po południu.Najpierw jednak Gosia jeszcze porozmawia z Panem przez telefon i jeżeli on nie będzie przekonany w 100% co do tej adopcji to rezygnujemy z przeprowadzenia wizyty.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z Panią i rzeczywiście to bardzo fajna, kontaktowa i zdecydowana na adopcję Majki ,osoba.Natomiast nie bardzo wiemy czy również jest tego samego zdania jej mąż.Zwróciłam się z prośbą do supergogi i wizytę p/a i wstępnie ustalona została na jutro po południu.Najpierw jednak Gosia jeszcze porozmawia z Panem przez telefon i jeżeli on nie będzie przekonany w 100% co do tej adopcji to rezygnujemy z przeprowadzenia wizyty.

Dziś Pani nie może spotkać się z supergogą.Na razie wizyta została zawieszona.Może inny w międzyczasie odezwie się domek,zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj udało się supergoga przeprowadzić wizytę,na której byli wszyscy członkowie Rodziny tzn. Pani Aneta,jej mąż i 8 letnia córeczka.Z relacji wynika,że to dobry domek świadomy adopcji nowego członka Rodziny.Pani pracuje w domu chałupniczo a móż jest dużo po za domem także Majeczka będzie większość czasu spędzać z Panią i jej córeczką.Działka ogrodzona jedynie przy furtce trzeba zrobić przedłużkę bo jest szczelina.Podałam swojego maila aby Pani mi przysłała zdjęcie już zabezpieczonej furtki.Ponieważ Pan zgadza się na adopcję ale woli jednak zobaczyć Maję w realu, więc w przyszłym tygodniu po uprzednim umówieniu z Hanią,pojada do hoteliku.Bardzo nas to ucieszyło bo to tylko świadczy o tym,że Pan jest rozsądny i chce aby między nimi coś zaiskrzyło i przypieczętowało podjęcie tak poważnej decyzji.Także będziemy czekać na jej wynik do czasu zapoznania Państwa z Majką

Do Hani się nie dodzwoniłam aby poinformować ją o decyzji ale będę próbować jutro.

Gosiu z całego serca dziękujemy za przeprowadzenie wizyty! :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, szafirka napisał:

Czekam na telefon z domku zainteresowanego Majką. Myślę, że jak przyjadą ją poznać, to na pewno nie wyruszą bez niej :)

Zobaczymy jak się wizyta potoczy,w każdym razie Haniu bacznie obserwuj Państwa jak się zachowują względem Majki bo musi zaiskrzyć(tak powiedział Pan),oczywiście jak przyjadą.

Gdyby co to umowa powinna być z danymi kiyoshi,ponieważ Majka widnieje w UG na kiyoshi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Czy Państwo się odezwali w sprawie wizyty w hoteliku? Ja na razie nie opłacałam jeszcze OLX,ponieważ czekam na wiadomości.Być może zrezygnowali z adopcji to wykupię OLX.

Pani Aneta wysłała mi zdjęcie już zabezpieczoną bramką i napisała,że wybierają się do hoteliku w piątek.Nie miałam dzisiaj połączenia z Polską i nie wiem,czy uzgodniła to już z Hanią.Może jutro uda mi się dodzwonić i się czegoś więcej dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...