Jump to content
Dogomania

Dwie małe, chore suczki zabrane z lasu; Lunia i Funia mają domy, pozostał dług.


ala123

Recommended Posts

Dziewczyny, jak Wy wchodzicie na wątki ? Kanały aktywności nie działają, wyszukiwarka nie działa, poczta nie działa :( Trafiłam tutaj przez przypadek, podobnie na watek bazarkowy. Co trzeba zrobić, aby wchodzić normalnie? Czy może trzeba sposobem i podstępem się tutaj dostawać?

Link to comment
Share on other sites

teraz to trzeba mieć anielską cierpliwosć do dogo :( pisze cos, to ci pisze, ze nie można umieścić postu, to piszesz 2 raz...a jak odświeżysz, to posty są 2 x :( Albo chcesz odpowiedzieć, to od razu masz swoją ostatnią odpowiedź w tym okienku do odpowiedzi i trza pokasować wszystko...nie mam nerwów na to dogo, z każdą zmianą coraz gorzej

Link to comment
Share on other sites

Nie chcieli dwóch suczek, bo już mają jednego niewielkiego pieska - Bohuna. Lunia ma zatem towarzystwo, Funia nadal czeka na dom w hoteliku.

Udało mi się zapłacić do tej pory 500zł z różnych wpłat, m.in. z bazarku sharki, za co jestem jej bardzo wdzięczna :).

Wstawiam podsumowanie wpłat z fb:

350 zł - Forum Nasze Bassety (na leczenie suczek)
130 zł - Forum Nasze Bassety (na transport Katowice-Wrocław)
50 zł - Anna Sz. Kielce
20 zł - Beata Anna P. Bezrzecze
40zł - Agata S. Warszawa

157zł sharka z bazarku

I z mojego bazarku na fb:
Bogumiła R. 50zł+10zł koszt wysyłki (długi piesek) - wpłacone 70zł
Oliwia B. 60zł,, bez wysyłki ( dumny kocurek, mały szary kotek,wysoki biały kot) 60zł wpłacone
Joanna B. 30zł+10zł koszt wysyłki ( dwa kotki w różany wzór) 50zł wpłacone
Wioletta G. 40zł+10zł koszt wysyłki ( 2 duże koty biały i czarny) 50zł wpłacone
Aneta K. 10zł +10zł koszt wysyłki ( jamnik)

Za poprzedni miesiąc zostało zatem 100zł do zapłacenia + koszt transportu z Kielc do Katowic ( z Katowic do Wrocławia zapłaciło Forum Nasze Bassety). No i pozostaje bieżący miesiąc za Funię.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Ta Agata S. to chyba ja byłam.. już mi się wszystko zajączkuje. Ale i tak jeszcze w tym miesiącu trzeba będzie Fuńkę wspomóc :) Grosik poleci w piątek

Mnie też się wydaje ,że to Ty, z całą pewnością :) Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

O 24.10.2016 o 19:01, Poker napisał:

Jak duża jest Funia i jak się zachowuje do dzieci?

 

Rozmawiałam dzisiaj z Edytą na temat Funi. Suczka nie wykazuje w żadnej sytuacji agresji,jest przemiła, narzuca się ze swoimi uczuciami i to może być jej jedyna wada, ponieważ skacze z radości, zaczepia i zwraca na siebie uwagę. Zachowuje się jak szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

To jeszcze jedno pytanie.Gdzie ona przebywa. Może uda mi się ja pokazać rodzinie we  Wrocławiu.

Dziękuję :)

Funia przebywa w hoteliku pod Kielcami u slodkokwaśnej z Dogomanii, podaję link do wątku jej psiaków, strona, gdzie są zdjęcia suczek:

Jeżeli jeszcze jakiś namiar będzie trzeba, to mam nr tel .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...