Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Dnia 7.08.2017 o 22:05, mar.gajko napisał:

Dziękujemy Nadziejko, bardzo prosze na konto Mureczki. Tylko napisz kwot, żebym mogła nanieść w rozliczeniach :)

 

  Z kramiku dla

 Kasienki jest suma cuuudna!

 68 zl Cegielenki Zycia

62 zl 25 gr za fantunki

 Razem sle 130 zl 25 gr!

na konto Murki

 Dziekuje pieknie wszystkim serduszkom kupujacym

 wspierajacym Podobny obraz

Kasienko moc moc

 pozdrowionek

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nadziejka napisał:

 

  Z kramiku dla

 Kasienki jest suma cuuudna!

 68 zl Cegielenki Zycia

62 zl 25 gr za fantunki

 Razem sle 130 zl 25 gr!

na konto Murki

 Dziekuje pieknie wszystkim serduszkom kupujacym

 wspierajacym Podobny obraz

Kasienko moc moc

 pozdrowionek

 

Dziękujemy pięknie :) jak Mureczka potwierdzi wpływ, to wpiszę w rozliczenie. Raz jeszcze dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mar.gajko napisał:

Pieniązki w kwocie 65 zł dzisiaj dotarły na konto dla Ksi :) Dziękujemy :)

super ciesze sie

zastanawialam sie czy ksieguja 15.08 ale najwazniejsze ze dotarlom potwierdz mi jeszcze kochana na watku :-)

przygotowuje jeszcze jeden bazarek gdzie kasa bedzie jedna z beneficjentow\ruszy z poslizgiem ,bo sluzbowo wyslali mnie zagranice ale 21.08 wracam wreszcie do domu

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, milagros19853201 napisał:

super ciesze sie

zastanawialam sie czy ksieguja 15.08 ale najwazniejsze ze dotarlom potwierdz mi jeszcze kochana na watku :-)

przygotowuje jeszcze jeden bazarek gdzie kasa bedzie jedna z beneficjentow\ruszy z poslizgiem ,bo sluzbowo wyslali mnie zagranice ale 21.08 wracam wreszcie do domu

Milagrosku kochany, na watku bazarkowym potwierdziłam wczoraj. Mam nadzieję, że na tym co trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Grzeczna jest, bardzo karna. Trochę niesamodzielna, bo sama po ogrodzie biegać nie chce. Jak sprzątam w boksie, to Kaśka stoi nade mną i patrzy mi na ręce czy dokładnie to robię;) Trzeba z nią chodzić, to wtedy się ruszy. A jeszcze lepiej jak się zabawką rzuci parę razy. Jak się ją zostawi samą sobie, to włazi do boksu lub kładzie się obok (gdy drzwi zamknięte).

Na psy na wybiegu nie reaguje, ale nie zostawiamy jej samej z psami na wszelki wypadek.

Ostatnio miała okazję poznać przez płot źrebaka (bezczelniak wpychał pysk przez sztachety, żeby się zapoznać z sunią): nie bardzo wiedziała jak zareagować, trochę się cieszyła, trochę się bała, trochę próbowała to coś większe od niej przestraszyć. 

 

3e3b92e48c4fc0c0gen.jpg

89d5bb7c4b2f05c3gen.jpg

4e3d3d41d253e28cgen.jpg

f6937f9df689e1d4gen.jpg

67d661b8e32da38dgen.jpg

35fff5bc9bbf8380gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przydałby się domek dla suni... W tytule ogłoszeń na pewno warto wpisać frazę "mix cane corso" lub "w typie cane corso", przyciągnie to ludzi i jest szansa, że zainteresuje się nią ktoś, kto się ma doświadczenie z takimi psami. 

 

Rozliczenie:

Stan konta na 12 sierpień wynosił -404,10 zł

-450 zł hotelowanie 13.08-11.09

+200 zł helli

+404,10 zł mar.gajko

+130,45 zł Nadziejka (bazarek)

+200 zł helli

Razem: +80,45 zł

Stan konta na 11 wrzesień wynosi +80,45 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2017 o 21:45, jola&tina napisał:

Przelałam na konto Kasinego skarbnika :) 150 zł z tego bazarku.

I proszę o potwierdzenie na bazarku, jak pieniążki dofruną.

Pieniążki dotarły. Bardzo dziękujemy. Już lecę na bazarek potwierdzić. Przyszła też stał od Knfirma :) dziekujemy pięknie.

Jutro pouzupełniam wszystko na pierwszej stronie, bo dzisiaj robię 6 rzeczy jednocześnie i pomylę się zapewne.

Dziękuję Mureczko za rozliczenie.

No i Helli jak zwykle za hojność dla Ksiulki :) całuski. Na 100% Kasia by Cię, Helli, chętnie osobiście obcałowała tą śliczną mordeczką :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...