Jump to content
Dogomania

Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS


buniaaga

Recommended Posts

Różyczka kiedyś mieszkała w domu raczej  nie w bloku...zachowuje czystość, sygnalizuje chęć wyjścia, wie do czego służy kanapa, kolana...lubi wspólne oglądanie TV ;). W ogrodzie pod krzaczkiem/dyskretnie...Jeździła samochodem...lubi ;)...chyba nie umie chodzić na smyczy a może stres, strach przed wyprowadzeniem/porzuceniem...

 

Jeszcze nieśmiało ale podchodzi do bawiących się psiaków, merda ogonkiem....

Sierść/włos z wyglądu i w dotyku jak u długowłosego kota ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie dt - post 73

Te pieniądze które są na Waszym koncie - 195zł przeznaczcie na utrzymanie Różyczki, zgodnie z tym jak się umawiałyście. Tym bardziej , ze wpłata od Buniaagi i Barbary R ( mojej koleżanki) była na ten cel przeznaczona.

Na leczenie /operację Różyczki przeznaczymy wszystko co wpłynie teraz ( z pominięciem tamtych wpłat ).

Link to comment
Share on other sites

Te pieniądze które są na Waszym koncie - 195zł przeznaczcie na utrzymanie Różyczki, zgodnie z tym jak się umawiałyście. Tym bardziej , ze wpłata od Buniaagi i Barbary R ( mojej koleżanki) była na ten cel przeznaczona.

Na leczenie /operację Różyczki przeznaczymy wszystko co wpłynie teraz ( z pominięciem tamtych wpłat ).

 

OK...

Link to comment
Share on other sites

Jak piękna Róża, już całkiem przyzwyczaiła się do Was i psiaków?

Wyluzowana?

 

Ona była sterylizowana, jak pamiętam, dobrze pamiętam?

Goi się dobrze?

 

Panienka przyjechała do nas już po zabiegu sterylizacji, na brzuszku szew suchy, ładnie się goi , po ranie na łapce (po wkłuciach/kroplówce) jedynie wygolone/różowe miejsce- udało się opanować stan zapalny.

Z każdym dniem pewniejsza, mądra sunia potrafi ocenić swoje możliwości i dostosować się do sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam Rózyczkę, co prawda więcej mnie na FB, ale czasem i tu zaglądam ;) . Wysłałam grosik do joi ;) .

 

Pozdrawiam Rózyczkę, co prawda więcej mnie na FB, ale czasem i tu zaglądam ;) . Wysłałam grosik do joi ;) .

 

 

Dziękujemy w imieniu Różyczki :)

 

joi jak się "odkopie" zaktualizuje wpisy wpłat...

Link to comment
Share on other sites

Jak piękna Róża, już całkiem przyzwyczaiła się do Was i psiaków?

Wyluzowana?

 

Ona była sterylizowana, jak pamiętam, dobrze pamiętam?

Goi się dobrze?

Róża została wysterylizowana aborcyjnie. Ciąża była bardzo zaawansowana, za kilka dni juz byłyby szczeniaki, ale wszystko poszło dobrze, jedynie blizna jest troszke większa niż przy zwykłej sterylizacji. .  Koszty pokryła  Fundacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...