Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

19 godzin temu, rozi napisał:

Dobrą metodą na obronę dziecka przed Organami jest rzucanie się z furią na dziecko. Wtedy Organy zaczynają bronić dziecko przed matką i zaraz się okazuje, że w zasadzie to nic się takiego nie stało. Nie wiem czy to zadziała w przypadku komara.

Różnie bywa... Gdyby Halinka była człowiekiem, to nie wyszłaby z sądu (dilerka, wyłudzenie, dopping, etc), ale ponieważ jest komarem, to jest inaczej traktowana przez organa sprawiedliwości: kajdanki, jakie mają na stanie, nie są w wymiarze Halinki, cele w areszcie nie są należycie zabezpieczone, kodeks karny nie przewiduje takiego przypadku, etc. Oczywiście, że rzucam się z furią na Halinkę (jak można np. podawać się za kogoś innego - wnuczkę - i starać się wyłudzić rencinę, ohyda), gdyż emocje puszczają, ale funkcjonariusze nie wiedzą, jak to traktować: niezgodne z ustawą o ochronie zwierząt...? Prawnik z Koziej Wólki właśnie na tym jedzie, kiedy wyciąga ją z mamra ;)

Link to comment
Share on other sites

Panno Marple, cicho -sza... nie zdradzajmy naszych tajemnic operacyjnych!

Faktem jest, że pracuję nad Halinką i jej przestrzeganiem prawa na wiele sposobów, naprawdę - tłumaczę, kodeksy cytuję, objaśniam co tam między wersami w tych kodeksach należy prawidłowo interpretować...no, mówię, Wam, dwoję się i troję...

Ostatnio to nawet prezentacje multimedialne uruchomiłam bo może na wizualnych przykładach Halinka lepiej praworządność pojmie??

O, np. taki jeden przykład zapodałam, jak można trzymac się ścisle przepisów, o tu, o to:

aa6f838af8f0e062231682f3842b70be.gif

Jak myślicie? mam szansę przekonać Halinkę choć troszkę?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Nie sądzę. Halinka jest tak pewna swoich racji, że nic do niej nie przemawia. Aż strach pomyśleć do czego może zdążać    gif przrerażony.gif

Co robić?!?  jak żyć?!?

No to sobie bzyknę przy porannej kawusi bzzzz bzzzz bzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzz

To wszystko przez Halinkę, oczywiście... :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Panna Marple napisał:

Halinka chce lecieć do Stanów, aby wspierać Brada Pitta w walce o dzieci ;)

No i pięknie, kurna, pięknie! cel szczytny, i owszem, tylko... kto za to zapłaci, hę?!?

Czy Halinka uważa, że "manna z nieba leci" ?!?

Ja rozumiem, że Halcia ma dobre serduszko, i chce dobrze (jak zawsze, zresztą), ale może najpierw niech pogada z Bradem czy zasponsoruje jej zachcianki...

Bo na koncie bida, aż piszczy... :(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Panna Marple napisał:

Halcia znajdzie jakiś sposób, zobaczysz :) Owszem, na utrzymanie dzieci nie ma, ale na bilet chce coś wykombinować. Co? Wolę nie pytać, bo nie chcę wiedzieć.

Wiem, Halcia zawsze znajdzie sposób, żeby ziścić swoje pragnienie pomagania bo już troszkę poznałam jej sposób postępowania :) 

Zaiste, ma dar przekonywania, i dobrze w gruncie rzeczy, tylko chodzi mnie głównie o to, żeby nie wysługiwała się innymi robiąc za samarytanina bo to tylko pozory pomocy :) 

Dlatego powiem - jeśli Brad nie zasponsoruje biletów do USA i z powrotem plus koszty wizy, pobytu i opierunku plus koszty mandatów za ekscesy Halinki to ja paznokcia nie przyłożę do starań o dobro Halinki i jej potomstwa. Howgh!  

Tymczasem, spadam powoli, a na dobrą noc zapodam fotkę, która mnie dziś urzekła:

1-Obraz 073.jpg

Miłych, kolorowych snów :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, rozi napisał:

Ja myślę, że Brad byłby wdzięczny za międzynarodowe wsparcie i Halina może się oflagować tu, na miejscu, zwłaszcza w Krakowie ze względu na... no mniejsza z tym ze względu na co.

No jak to, ze względu na to że to ładne miasto jest a i atmosfera sprzyja oflagowaniom, demontracjom głośno swoich poglądów i tak ogólnie atmosfera tam sprzyja takim akcjom wspierania tych co w potrzebie są:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Halinka przysięga, że nie miała nic wspólnego z awarią dogo! I ja jej wierzę, bo ostatnio trochę przeszła... Wyobraźcie sobie, że dostała się na pokład samolotu do USA bez biletu - przebrała się i udawała stewardessę: ona jest drobna i nikt jej nie zauważył, ale Urząd Imigracyjny był bardzo czujny :( Halinka wymachiwała nieważną wizą ( miała, kiedy leciała do Rio, ale krótką) i deportowali ją :( Jest załamana i bez rodziny, więc skumała sie teraz z muszkami owocówkami...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W bazie KOH grupa szturmowa groźna jest nad wyraz,tylko popatrzcie,na szczęście dały mi spokój kiedy dowiedziały się że jestem łącznikiem z ich guru

komary_na_Alasce_to_prawdziwe_utrapienie.jpg

 

Przy okazji Halinka ,widziana oczami Rysia

 

Mosca color (3)zdzisio.jpg

 

Wśród wielbicieli Halinki plącze się jakiś błędny rycerz,nie wiecie kto to ?

 

blog_it_4328461_6207911_tr_komar.jpg

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hendra, ten rycerz mi na Stefana wygląda :D  na szybie auta pokonał dzisiaj 50 km, zirytowal się okrutnie jak mu wytlumaczylam, że absolutnie NIE jadę szukać Halinki. Słów nie przytoczę, bo jeszcze bym bana dostała,  użarł mnie i poleciał nagabywac innych kierowców. A prosi ładnie i ckliwa historyjkę o złamanym swrduszku nawet ma...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, rozi napisał:

Miałam na myśli tego przędziora, co niszczy rośliny. Normalnych dużych pająków nie tłukę, choć - widząc takiego w domu - odnoszę wrażenie, że nie wiadomo kto u kogo mieszka, one mają osobowość, te pająki.

Hm... nie wiem, jak bym zareagowała na takiego spidermana bo osobowość ma, niewątpliwie, nie byle jaką...

I chyba czułabym się przytłoczona z lekka, nawet we własnym domu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...