Jump to content
Dogomania

Sajgon- ZA TM - NIE ZDĄŻYŁAM....


Zofija

Recommended Posts

Sajgon trafił do schroniska, dwa lata temu, z wypadku, ze zmiażdżoną łapką, którą trzeba było amputować. Po jakimś roku stracił wzrok w jednym oczku. Sajgon jest średniego wzrostu, pięknym, długowłosym psem. Dał się poznać jako bardzo spokojny zrównoważony, bezproblemowy. A zarazem niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem. Niestety ze względu na swoje kalectwo jest jednym z tych:  BEZ SZANS NA ADOPCJĘ… A zarazem najbardziej potrzebujących. 

Sajgon ma profil na facebook-u. Ma ogłoszenia na internecie. Co jakiś czas ponawiane. Niestety odzew zerowy.

Jak taka kaleki musi się męczyć w warunkach schroniskowych... Nie wiadomo jak będzie z drugim oczkiem. Sajgon jest coraz bardziej smutny, zrezygnowany i apatyczny....

POSTANOWIŁAM ZAŁOŻYĆ MU WĄTEK I NAZBIERAĆ NA HOTELIK/PŁATNY DOM TYMCZASOWY.

Bardzo, bardzo  proszę Was o POMOC! TYLE PSIAKÓW UDAŁO MI SIĘ URATOWAĆ DZIĘKI "DOGOMANIAKOM. Wierzę, ze z Sajgonem też się uda!!!

 

Na ten moment potrzebuję:

- banerek dla Sajgona z przekierowaniem na wątek

- polecenie sprawdzonego Hoteliku lub płatnego dt, żeby ustalić kwotę jaką muszę nazbierać

- deklaracje stałe i jednorazowe na hotelik/dt

- podnoszenie wątku

- ogłoszenia

 

A oto Sajgon:

0c9e9fb2303d2f94med.jpg[

b7f32093c7ae2b2fmed.jpg

979f70767f1fe7eamed.jpg

47e3549a94147ab5med.jpg

5393e6a2a38a7ae4med.jpg

[url=http://www.fotosik.pl]ea1e10f317d71732med.jpg

/URL]

Link to comment
Share on other sites

średni. Zaraz zmienię..Około 20 kg, ale jeszcze się upewnię. Wetka mówiła, że jest cuuuudny. Aż serce mnie boli. Łapka ucięta, w jednym oczku stracił wzrok, drugie też słabsze. Azalia masz mi polecić jakiś pewny Hotelik lub płatne dt? Trochę wypadłam z obiegu....

Link to comment
Share on other sites

średni. Zaraz zmienię..Około 20 kg, ale jeszcze się upewnię. Wetka mówiła, że jest cuuuudny. Aż serce mnie boli. Łapka ucięta, w jednym oczku stracił wzrok, drugie też słabsze. Azalia masz mi polecić jakiś pewny Hotelik lub płatne dt? Trochę wypadłam z obiegu....

Link to comment
Share on other sites

Zofijo niestety nie będę mogła pomóc, miejsca mi się skończyły, a kojec awaryjny musi takim pozostać. Za to mogę polecić hotelik u Lilki oraz u Ani w Brodnicy . lili8522 i ewunian dziękuję :)

tylko nie mam namiarów:), wypadłam z obiegu na dogo:). Jeżeli masz, to poproszę:). Mail, telefon:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...