Jump to content
Dogomania

Kaja - cudowna sunia zamieszkała w swoim domku z Fionką i wspaniałymi ludźmi!


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarujcie,czarujcie.
Kaja wazy 10,3 kg, musi jeszcze przytyć. Jedno oczko nadal wymaga leczenia/ kropelki/, wiecej bedzie wiadomo po zabiegu.Sunia jest wyjatkowa, bardzo grzeczna i zrównowazona, idealnie zachowuje sie u weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest już w domku, dobrze się czuje.Ewunia ją zawiozła z lecznicy do Ani.
Malutka ma wyczyszczone ząbki na szczęście nie trzeba było wyrywać dwóch zębów.
Sunia musi mieć jeszcze podawane dwa rodzaje kropli do oczu.
W sumie koszt zabiegu i kropelki to ponad 350 zl.

Link to comment
Share on other sites

Kaja jest bardzo zrównoważoną sunią. Mimo, że się bała, zachowała spokój i taką... szlachetność. Nie wiem jak to ująć, ale jest wspaniałą sunieczką. Ma nie więcej niż 6 lat. Ząbki były mocno starte, ale po wyczyszczeniu okazało się, że nie trzeba ich wyrywać. Po zabiegu sama wyszła po kilku schodkach z kliniki. Jest cichutka i bardzo spokojnie jechała samochodem rozglądając się dookoła. Dostała kolejny raz kropelki (2 rodzaje) bo zapalenie spojówek zwłaszcza w jednym oczku jest nadal silne. Za sterylkę i czyszczenie ząbków mialam zapłacić 320 zł. Zapłaciłam 120 zl, a na 200 zl wzięłam fakturę na schronisko, bo prawdopodobnie zostanie opłacona. Gdyby tak się nie stało, po 14 lipca wpłacę gotówkę Maćkowi. Za kropelki zapłaciłam ponad 32 zl. Mam w domu paragon, później wszystko wpiszę.

Link to comment
Share on other sites

Kaja załatwiła się bez problemu, całe popołudnie podsypia sobie. Nie wykazywała chęci jedzenia, mogą ją boleć czyszczone ząbki. na wieczór dostała lek przeciwbólowy. Bez problemu dala się ubrać w fartuszek. Koniecznie chciala sie podrapać łapką po brzusiu, dlatego mimo gorąca musiala zostać w niego zapakowana:-)

Ania włożyła sporo pracy w jej wyczesanie. Sierść jest miękka, bardzo ładnie wygląda.

Kiedy brałam Kaję na ręce, żeby wsadzić ją do samochodu, lekko przywarła do ziemi, ale nie było żadnej paniki. Ufnie wpatrzona w Anię pozwala zrobić koło siebie wszystko. Pokocha kogoś całym psim serduszkiem. To taki typ wierności i milości.\

Ania mówi, że Kaja nareszcie zrozumiała, że bez problemu może przemieszczać się w domu, że posłanka służą do tego samego, co kanapa i fotele, czyli do wylegiwania się:-)

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie Eluś:-) One są rewelacyjne! Najbardziej niesamowite jest to, że przchodzą na jedzonko regularnie i wcale się Ciebie nie boją:-)


Ania przeżyła dzisiaj nie lada stres rano...

[B][I]Agentka w zielonym kostiumie (czyt. fartuszku) zrobila mi numer. Siedzę na dworzu, piję herbatę. Podchodzi kaja. ma dużą czerwona plamę na brzuchu. Zamarłam, a potem szybko na ręce i do domu, a ta jeszcze mnie liże. Szaybko sprawdzam, brzuch czysty. Jeszcze raz kubrak, a tam kawałek czarnej porzeczki został. Tyle mojego, że mi buzie umyła i że porzeczka już dojrzała i jest do zerwania.


[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...