Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

Gabi, dziękujemy. :)

 

Wczoraj Sonia miała spotkanie z całą najbliższą, ale liczną Rodziną w komplecie. :)

Dwadzieścia osób z trzech pokoleń.

Każdy miło przywitany. Uśmiechem, merdaniem ogonem i trochę nieśmiałymi pląsami.

Sonia to naprawdę kochana sunia.  :wub: Słodka i przylepna do ludzi w każdym wieku. I bardzo delikatna.

Nie rozumiem, dlaczego takie psie ideały muszą czasem tak długo czekac na Dom...

Ja oczywiście pojechałam z psimi ciasteczkami. :D

Sonia była nieco przygaszona, bo sąsiedzi kupili córeczce "strzelające kulki".  Podobno w południe było strzelanie... :(

Zdjęcia nie mam nawet jednego.  :P

Pogoda nie dopisała. Deszcz, śnieg, a nawet grad... A na fotki w domu nie było pozwolenia. Teren prywatny. ;)

Sonia nie żałuje. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziś mija DZIESIĘC MIESIĘCY z Sonieczką.  :wub:

 

Jeszcze dwa razy odliczę. Do równego roku. A potem koniec z tym.  :P

Może mi się wydaje, ale przez odliczanie miesięcy z Sonią czas jakoś szybciej leci...  :angry: Co chwilę tu wchodzę i ogłaszam kolejny miesiąc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Cudownie :) Co do ślizgania się w wannie jest prostu sposób: wkładamy albo ręcznik/szmatę na spód albo matę antypoślizgową :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O to, to, to... Wątek nie umiera, póki od czasu do czasu pojawiają się wieści i fotki. Coraz rzadziej, ale jednak zawsze warto wspomnieć, choćby po to, by naładować akumulatory i po raz kolejny stwierdzić, że... warto było! :)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, akumulatory to łatwo sobie naładowac... Wystarczy, że popatrzę na Twoje banerki... Anielskiej Soni i cukrowego Odiego. :D

No cóż... Młodszy brat już dawno nie słucha się starszej siostry. ;)

Gdyby Sonia była u mnie... Ona jest w niedogomaniackim domu. Oni tam NIC nie rozumieją. ;) ;)

Może kiedyś zdobędę fotki podstępem. Na przykład bratowa przyśle mi na komórkę... Wtedy na pewno będą na wątku.

Wieści też będą, ale musi się coś dziac. Może lepiej nie?... Bo teraz tam nudy i sielanka. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Poranny obchód na Dogo... Najpierw tu.

 

Już dwanaście miesięcy czyli ROK z Sonią w naszej Rodzince mija. :D

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli Soni w długiej drodze do Domu.

Na początku była Pani z Krakowa, która nie przeszła obojętnie obok zagubionej w lesie suni, a potem Dora, która przyszła z pomocą...  :wub:

A potem wiele Dobrych Serc... :)

 

Sonieczko, bądź zawsze taka radosna, szczęśliwa i kochana jak teraz.   :wub:

 

Jak będą ciekawe wieści, na pewno napiszę.

Cisza będzie oznaczac jedno... Szczęśliwe i "nudne" psie życie. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witaj, Ingrid! :) 

Nie jestem pewna, czy to takie ciekawe, bo u Soni stara... nuda. ;)

A tak poważnie to Sonia jest bez zmian kochana, zdrowa jak rybka i szczęśliwa. Szczęśliwa... zwłaszcza, że ma za sobą kolejną sylwestrową noc i fajerwerki. Rok spokoju. Co prawda są jeszcze burze. Chyba jednak mniej straszne. ;)

Zdjęc tradycyjnie nie mam...

Ale tydzień temu byłam z Rodzinką Brata na leśnym spacerze i widziałam, jak się nim Sonia cieszyła i brykała. I jaka jest grzeczna i posłuszna. :)

PIES IDEALNY. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...