Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przelałam właśnie 150 zł z mojego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247406-ROZLICZAM-*Kup-Teraz*-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-NA-BIA%C5%81OGONY-do-7-pa%C5%BAdziernika/page5[/url] na konto Mortes. Poproszę o potwierdzenie także na wątku bazarku po otrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#000080][B]Pozwoliłam sobie skopiować post AtaO z wątku Kasji:
[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000080][B]"[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Mam cudowną wiadomość do przekazania[/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi:

[SIZE=4][B]Kasja już bezpieczna!!![/B][/SIZE]

[B]Dzisiaj po południu została wyciągnięta ze schronu i obecnie przebywa pod opieką kochanej Mortes.
W niedzielę jedzie do Hałabajówki.
A zaczęło się tak...[/B]
[B]Na fb zgłosiła się pani Zosia K. i to Ona zadeklarowała pomoc w opłaceniu hoteliku z dobrą opieką.
Pani Zosia zaoferowała się także, że przewiezie naszą staruszkę do Hałabajówki.
Około pół godziny temu rozmawiałam z Mortes, były w drodze do weta. Kasja zostanie dzisiaj również wykąpana, bo jest w opłakanym stanie (delikatnie mówiąc).
Więcej konkretnych informacji przekaże Mortes, jak tylko znajdzie trochę wolnego czasu. Niekoniecznie dzisiaj.... [/B]

[B]STOKROTNE DZIĘKI P. ZOSIU. JEST PANI PRAWDZIWYM ANIOŁEM:lilangel:[/B] [B][SIZE=5][COLOR=#000080]"[/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by Mazowszanka2
Link to comment
Share on other sites

Jezu wchodzę tu napisać wiadomość o adopcjach białogonków i widzę Kasję :-( albo może to co z niej zostało:(
Bosze ,kiedyś uśmiech nie schodził jej z mordki .....

Dziś się dowiedziałam ,że Salsa i Czekoladka mają domek ....Salsa podobno dobry w okolicach Pińczowa a Czekoladka nie wiem ,ale nie mogę myśleć teraz jak zobaczyłam Kasję:(
No i się dowiedziałam ,że Cooki w schronie nie chce jeść tych pomyj ...co tam serwują.To pewnie zaraz będzie szkieletorek jak reszta tam obecnych psiaków:(

Z tą kąpielą Kasji ,to proszę uważać ...ona nie lubi....chyba ,żeby to była rzeka . Coraz więcej ludzi co do mnie przyjeżdża skarżą się na Dyminy . Psy są w opłakanym stanie,w miskach czerwone pomyje lub coś podobnego a szczeniaki wycieńczone zdychają na gównach.:(
Kontrole nic nie dają,bo to jest tak jak zamiatanie brudów pod dywan:( ....po co wszczynać afery i mieć kłopoty!!!
To w opinii pokontrolnej wpisują ,że miały miejsce tylko drobne uchybienia.MASAKRA!!!!!!!!!

Nie mam czasu czytać ostatnich stron wątku ,czy u Wenecji wszystko w porządku? Bo to straszna przylepa i przymilaska:)
To starsza sunia ,ale dosyć zdrowa i żywotna...tylko te oczka . Czy jest teraz zdrowa?


A tu może komuś się przydać stare ogłoszenie Iry kiedy ją ogłaszałam.

[URL]http://krakow.olx.pl/piekna-ira-czeka-w-nadziei-na-nowy-dom-iid-465699377[/URL]

Edited by słodkokwaśna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']Ja przelałam właśnie 150 zł z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247406-ROZLICZAM-*Kup-Teraz*-RÓŻNOŚCI-NA-BIAŁOGONY-do-7-października/page5[/URL] na konto Mortes. Poproszę o potwierdzenie także na wątku bazarku po otrzymaniu.[/QUOTE]


Wawer pieniążki dotarły, naprawdę ślicznie dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#008000][B]takich info o Krawacie PILNIE potrzebuję!!!!!!

[/B]Proszę o więcej danych, wzrost waga, cechy charakteru. Straciliśmy niedawno psa, mamy jeszcze dwa małe kundelki z ulicy, ale skoro był trzeci (też z ulicy, mieszkamy blisko stacji benzynowej, gdzie od czsu do czsu ktoś "pozostawia" psy) to trzeba dać szansę innemu.
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Krawat, sięga mniej więcej do kolan,(taki "średniak") na dzień dzisiejszy waży około 13-15 kg, chociaż powinien więcej, jest dość chudy. W schronisku jest bardzo zahukany, bojaźliwy, nie jest zbyt otwarty, aczkolwiek cieszy się na widok człowieka, nie wykazuje agresji. Czasami daje się pogłaskać czy wziąć na ręce (aczkolwiek szuka wtedy ucieczki). Dobrze dogaduje się z innymi psiakami.;)

Link to comment
Share on other sites

Super że Kasja została wyciągnięta ze schroniska. Widziałam fotki ze schronu jaka biedna i zrezygnowana a teraz wchodzę na wątek do Kasjuni i widzę szczęśliwą mordkę z nadzieją w oczkach:multi: Super! Znam Kasjunie osobiście i ona jak najbardziej zasługuje na pomoc.
A czy drogie cioteczki wiecie może co ze Stivusiem? Czy dalej jest w schronie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...