Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']
To sprawa formalna.... jak ma wyglądać utrzymanie go? muszę wiedzieć na co się decyduję.[/QUOTE]
Pokryję koszty karmy i weta.

[quote name='obiezyswiat75']Ślicznie dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
Daj spokój, przecież miałam go zabrać... Czuje się zobowiązana wobec chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A co się stało że go nie zabierasz do siebie ?[/QUOTE]

niestety tymczasy się zasiedziały i brak miejsc :( Ewa ma u siebie Mati - szuka domu od stycznia i 2 tymczasy na wózkach (mialy być na "chwilę", ale nikt nie chce niepełnosprawnego ślicznego Rubika - jest u niej prawie rok, a co dopiero mowic o kilkuletnim psia na wózku :(). O jej psio-kocim towarzystwie nie wspomnę, bo trochę tego jest.

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego co napisała Andzia69 musieliśmy rozdzielić dwóch spośród naszych osobistych psiurców, które po kilku latach wspólnego bytowania, zaczęły okazywać wobec siebie niemiłe zamiary. To chłopaki wagi ciężkiej (po 40 kg) więc ich utarczki mogłyby się skończyć różnie.

Link to comment
Share on other sites

Ojej widzę że pojawia się szansa dla mojego ukochańca:) Stivi to przecudowny pies:loveu:
Jak dla mnie najcudowniejszy z białogonków... może dlatego że najbiedniejszy? Codziennie o nim myślę jak sobie biedak radzi w schronie...
Gdyby ktoś dał mu szansę i potrzebne by były pieniążki dla niego to ja jakiś drobny grosik wyskubę:)

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze mam obecnie trudną sytuację finansową... większość zwierząt nie ma wirtualnych opiekunów niestety, a mam jeszcze trochę wydatków typu raty za kojec,faktury u weta niezapłacone, dlatego nie jestem w stanie przyjąć Stiwiego po kosztach jak było do tej pory, mogę zaproponować 12zl za dobę plus jakieś większe wydatki weterynaryjne (odrobaczenia, odpchlenia są w cenie) zastanówcie się na spokojnie czy taka opcja wchodzi w grę dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...