Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Muszę wiedzieć czy trzymać miejsce dla Stiwiego, bo muszę odpowiedzieć ludziom czy mam miejsce wolne czy nie.[/QUOTE]

[I][FONT=book antiqua][SIZE=3][B]Magduś jak na razie kiepsko z deklaracjami ... są tylko dwie malutkie ... moja i Krzysiowa...[/B][/SIZE][/FONT][/I]:-([I][FONT=book antiqua][SIZE=3][B] Może ja ponowię swój apel :
[/B][/SIZE][/FONT][/I]
[COLOR=#800080][SIZE=4][SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua]To w takim razie, skoro Ewab może przekazać na Stiviego 120 zł miesięcznie, to ja postaram się po negocjować z Hałabajówką cenę,[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#800080][SIZE=4][SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua] ale też zaczynam zbierać stałe deklaracje od Cioteczek, którym, nie jest obojętny los tego niewidomego, staruszka.[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://imageshack.us/a/img708/4007/8mr4.jpg[/IMG]

[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Na dobry początek 5 zł stałej deklaracji ode mnie i 5 zł stałej od Krzysia. (niestety więcej nie damy rady.)[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][I][FONT=book antiqua][SIZE=3][B]Magduś jak na razie kiepsko z deklaracjami ... są tylko dwie malutkie ... moja i Krzysiowa...[/B][/SIZE][/FONT][/I]:-([I][FONT=book antiqua][SIZE=3][B] Może ja ponowię swój apel :
[/B][/SIZE][/FONT][/I]
[COLOR=#800080][SIZE=4][SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua]To w takim razie, skoro Ewab może przekazać na Stiviego 120 zł miesięcznie, to ja postaram się po negocjować z Hałabajówką cenę,[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:evil_lol:[COLOR=#800080][SIZE=4][SIZE=5][B][I][FONT=book antiqua] ale też zaczynam zbierać stałe deklaracje od Cioteczek, którym, nie jest obojętny los tego niewidomego, staruszka.[/FONT][/I][/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://imageshack.us/a/img708/4007/8mr4.jpg[/IMG]

[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Na dobry początek 5 zł stałej deklaracji ode mnie i 5 zł stałej od Krzysia. (niestety więcej nie damy rady.)[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Czy piesek bedzie mial swoj watek?

dorzuce 5 zl stalej

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o wątek dla Stiviego to przyznam szczerze że mnie juz brak czasu na prowadzenie ... ale jeszcze pomyslę ... gdyby to miała być szansa dla Stiviego ...??? A może któras Cioteczka - fanka Stiviego by go poprowadziła ...??? Na razie Stivi funkcjonuje na tym watku jako białogonek ...jeden z wielu ...

Buńka dziękuję za kazdy grosik dla Stiviego :) Jak tylko uda się go wyciągnąc to sie przypomne ;)
[COLOR=#ff0000]
Dziękuje ślicznie za stałe deklaracje i proszę o jeszcze ;););)[/COLOR]
[SIZE=4][B]Anetaks 10 zł
Beataczl 5 zł
Krzysiu 5 zł
Mortes 5 zł


[/B][/SIZE]

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Ja bym chętnie poprowadziła wątek gdyby nie to że siedzę do późnych godzin na zajęciach...:roll:
Kurczę no nie dam rady:shake: Czemu doba jest tak krótka?!
Do tego dochodzi jeszcze trójka własnych ogonów, wolny internet i wątek Szejka który prowadzę jak na razie z mizernymi skutkami...:roll:
Stivuniu przepraszam Cię...chciała bym pomóc a nie dam rady...choćby czasowo:-(
Ale dołączam się do prośby cioteczki Mortes... Przecież taki przystojniak jak Stiven musi mieć choćby jeszcze jedną fankę:)
W kwestii pieniędzy to jak tylko uda się Stiviego wyciągnąć ze schronu to proszę od razu pisać priv z nr konta!:)
A ja już sobie grosz do grosza dla niego odkładam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B]ponegocjowałam z Hałabajówką cenę i jest 10 zł doba :)

Brakuje nam 155 zł stałej deklaracji ...[/B]

[B]Cioteczki pożebrajmy jeszcze trochę po znajomych ... [/B]:modla:[/QUOTE]
ja dam 5 zł stałej... więcej nie dam rady...

kończę rozliczenie swojego bazarku i będzie troszkę grosików dla babć białogonek... już mogę prosić o konto Mortes bo w przyszłym tygodniu zrobię przelewik

Link to comment
Share on other sites

Wątek Stiviego

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248362-STIVI-stary-ślepy-duży-ale-piękny-czy-dostanie-swoją-szansę?p=21488376#post21488376[/URL]

Przybywajcie i rozsyłajcie. Może cud się zdarzy i własny dom się znajdzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewo ślicznie dziękuję za założenie wątku dla Stiwiego :loveu: Nie spodziewałam sie że powstanie tak szybko ... Wierzę że teraz jest szansa na pomoc dla tego ślepego staruszka ...

Jutro Krzysiu zajmie się rozsyłaniem zaproszeń na wątek Stiwiego

[SIZE=4][B]Zapraszamy Cioteczki :)


[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Wpłaciłam Hałabajówce 100 dla Białogonków na listopad.
Że poruszę smutny temat - za Wenecję coś Ci wisimy Magda?
Oraz wpłaciłam stałą za rok dla Stiwiego czyli 120 zł.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :)
Wpiszę Twoją wpłatę 100 zł do rozliczeń. A za Stiwiego to chyba ewab na jego wątku wpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Wpłaciłam Hałabajówce 100 dla Białogonków na listopad.
Że poruszę smutny temat - za Wenecję coś Ci wisimy Magda?
Oraz wpłaciłam stałą za rok dla Stiwiego czyli 120 zł.[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc dla psiaków :Rose:
Nie za Wenecję nic nie wisicie wszystko zmieściło się w tej kwocie od Ciebie dla Białogonków bo nie zaszczepiłam Babki ze względu na stan nerek i Weni też nie była szczepiona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...