Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki zagrozone eutanazja!! PILNE DT potrzebny!!!


furciaczek

Recommended Posts

[B][COLOR="red"]Bardzo pilnie potrzebny DT dla 4 szczeniakow ok 8tyg, do niedzieli maja zapewniony DT u vena&vivi, niestety w poniedzialek idzie do pracy i nie moze tej zgraii zostawic dluzej w domu. Ma swoje 4 psy, sasiedzi groza policja bo szczeniorki jak to szczeniorki bywaja glosne.
Wszystkie to samce.

Jesli nic nie znajdziemy to pojada do schroniska ktore peka w szwach!!


U Ani byla w nocy Policja, nie moze sie cala zgraja zajac i dopilnowac zeby byly cicho w nocy. 2 zostana odwiezione do schroniska, okres wakacyjny= przepelnienie wiec malym grozi eutanazja!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Ani w nocy byla Policja, TZ na skraju wytrzymalosci. Sasiedzi wsciekli, Bog wie co im do glowy strzeli!
2 szczeniorki jada do schroniska, mamy niewiele czasu. Tam przepelnienie ogromne i psiaki moga zostac poddane eutanazji!!

Nie wiem co robic nie wiem...ja do siebie nie dam rady zabrac,w okolicy niema nikogo kto by przetrzymal....

Foty beda w sobote dopiero, wczesniej nie dam rady sie wyrwac do Torunia.

Link to comment
Share on other sites

Schroniskiem sa zagrozone 3 na chwile obecna, Anka miala je zawiezc wczesniej ale nie jest w stanie bo wie ze zostana uspione...a nie po te je ratowala zeby skazywac na eutanazje.
Ale nie dosc ze sasiedzi sie wnerwiaja, TZ wychodzi z siebie to jeszcze psisko Ani zaniemoglo, a to 50kg psa ktory nie chodzi a wyniesc na sioo trzeba, po wetach jezdzic tez trzeba a szczyle w tym czasie w domu siedza i dra mordki....nie wiem jak dlugo ta sytuacja moze tak wygladac...nie wiem...

nie mam konta na FB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...