Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki zagrozone eutanazja!! PILNE DT potrzebny!!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tego nie wiesz. moze on zdecydowal ze jest domowy i Veni by miala idealnego psa na DT... a Ty jako doswiadczona i juz z ogloszeniami... wiecej sceniackow do wydawania;) Spiworki do prania juz masz...

a grozba ze go wystawi za drzwi i ON zacznie SZCZEKAC by uciszyla tych wszystkich sasiadow wraz z Policja razem wzietych:P

Nie zapomne jak Grysiek robil furore w metrze- panowie Policjanci oderwac sie od niego nie mogli pomimo ze u nich na smyczce byl calkiem calkiem Owcarek....

[quote name='Ania+Milva i Ulver']no no...jakby Szejk dał popis szczekania to by nie policja, a od razu by ją sąsiedzi ewakuowali sami:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Hej u rodziców jestem :) dwa psiaki wydałam - jeden u sąsiadki nade mną (kochana Pani) będzie tam miał baardzo dobrze, drugi najmniejszy mieszka jakieś 400m ode mnie :)

Teraz gorsza wiadomość -dziś musze oddać pozostałe dwa do schroniska - kolejna kłótnia z sąsiadką :( plus od jutra remont w tym pokoju co są małe a remont tato robi. Rodzice dokładają mi do mieszkania i muszę się liczyć z ich zdaniem a po Prosiaczku już powiedzieli - żadnych dodatkowych zwierzą. Bardzo przepraszam - nigdy tak podle się nie czułam, nigdy tak zwierzaka nie zawiodłam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...