Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki zagrozone eutanazja!! PILNE DT potrzebny!!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak Fur pisze - jak źle to na całego. Nie mam neta w domu - modem w laptopie padł więc tym bardziej w czarnej duu... jestem. Nigdy nie czułam się tak bezsilna. Gdyby nie Fur to bym siedziała i ryczała. Policja po nocach, Tz od dziś nie mieszkający juz ze mną - wróci jak szczyli nie będzie. Nie dziwie mu się bo niewysypiać się całą noc i o 5 wstawać.Gravis nam przestał chodzić, sikać, Fur leki mi załatwiała - sobota u weta - ehhh

Link to comment
Share on other sites

O Matko...Jak mi przykro...Fur a U ciebie nie byloby miejsca? Bo domyslam sie ze to co napisalam na pw nie wyszlo..
Vena &Vivi- jak dajesz rade z 50kg psem niechodzacym sama?????

[quote name='vena&vivi']Tak jak Fur pisze - jak źle to na całego. Nie mam neta w domu - modem w laptopie padł więc tym bardziej w czarnej duu... jestem. Nigdy nie czułam się tak bezsilna. Gdyby nie Fur to bym siedziała i ryczała. Policja po nocach, Tz od dziś nie mieszkający juz ze mną - wróci jak szczyli nie będzie. Nie dziwie mu się bo niewysypiać się całą noc i o 5 wstawać.Gravis nam przestał chodzić, sikać, Fur leki mi załatwiała - sobota u weta - ehhh[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']O Matko...Jak mi przykro...Fur a U ciebie nie byloby miejsca? Bo domyslam sie ze to co napisalam na pw nie wyszlo..
Vena &Vivi- jak dajesz rade z 50kg psem niechodzacym sama?????[/QUOTE]

Fura ma full u siebie, z tego co wiem... Poza tym, szczeniory powinny trafić do kogoś, kto będzie w stanie poświęcić im dużo czasu, a przy dużej ilości psów to jest niemozliwe...

Link to comment
Share on other sites

Niby tak ale sytuacja tam gdzie sa jest raczej podbramkowa...

I jeszcze do tego zyczliwi sasiedzi....[quote name='ladySwallow']Fura ma full u siebie, z tego co wiem... Poza tym, szczeniory powinny trafić do kogoś, kto będzie w stanie poświęcić im dużo czasu, a przy dużej ilości psów to jest niemozliwe...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Do Gravisa Przemek mi pomaga, przyjeżdza jakby znowu na spacerze zaniemógł. Teraz już kuśtyka na 3 swoich łapkach :) leki działają, byle jak najdłużej:(A sytuacja ze szczylami bez zmian... wczoraj 4 godziny siedziałam z nimi na podwórku żeby się zmęczyły, wybiegały - troche pomogło - obudziły mnie o 4 rano.One nie sa złe poprostu chcą być z ludziem a ja nie mam na to warunków żeby non stop ze mną przebywały.

Link to comment
Share on other sites

Nie masz za co przepraszac... ja wyczuwam intuicyjnie ze ciezko masz... bo tez mam TZ ktory nieduzo by zniosl...
tylko cholera nie mam jak pomoc...ech.

[quote name='vena&vivi']przepraszam ale ja już jakoś tak opadłam - wiem, że muszę sobie z tym jakoś poradzić. Wmieszało się w to sporo innych rzeczy, inne wyniknęły z tego, że szczyle są. Dam znać jak juz uda mi się je wyadoptować.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']przepraszam ale ja już jakoś tak opadłam - wiem, że muszę sobie z tym jakoś poradzić. Wmieszało się w to sporo innych rzeczy, inne wyniknęły z tego, że szczyle są. Dam znać jak juz uda mi się je wyadoptować.[/QUOTE]

Trzeba im porobić ogłoszenia i foty, juz ci mówiłam , że o małe pieski miałam masę telefonów, oby maluchy poszły raz dwa do domów!!
A jak z karmą dla nich?

Link to comment
Share on other sites

Kurcze. Ania to jak bedziesz wpadac... to moze zawiez Szejka albo Topaza :p a przywiez te 4 urwisy... niech chociaz podroz nie pojdzie na marne ;). Veni sobie z moimi slodziakami by dala rade ;)....

:evil_lol: kogos musimy poswiecic
Fur ucierpiala z powodu rozruchow na innym kawalku kontynentu... zostalas Ty cioteczko :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...