Jump to content
Dogomania

Staruszek Misio za TM.


DORA1020

Recommended Posts

Niech się ujawni, TA, która mnie tu zaprosiła;), mało ostatnio beczę, trzeba mnie pogrążyć:mad:.

BERKANO, pomysł z wetem super, tylko najpierw musi być docelowe miejsce, aby po wizycie u weta pies nie wracał na ulice.
Rozesłałyście pw, do osób z tego rejonu, czy wysłać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BERKANO'][B]irenaka[/B] mogłabyś kochana powysyłać pw do osób z okolic, bo ja już 20min temu mialam obiad kulać :-/
później jak będziemy miały ekipę na miejscu to szybko coś konstruktywnego wymyślimy.
Dzięki ciotka- cmok[/QUOTE]

A pewnie, że siądę i roześle. Tylko za jednego cmoka mi się nie opłaca;), musisz więcej tej natury dorzucić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Bez wstępnych oględzin przez weta żaden szanowany hotel lub dt Go nie weźmie....
[B]KTÓRA CIOTECZKA MA ROZEZNANIE W SPRAWDZONYCH TYMCZASACH W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIEM[/B]??????????
jak znajdzie się dt to pójdę pożebrać o pożyczkę do skarpety kundelkowej lub staruszkowej, a na zwrot funduszy coś się wybazaruje- [U][B]mogę nawet coś z sonek666 wymyślić na zwrot zadłużenia do skarpety[/B][/U]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



schron dla takiego dziadka to tylko na 15 dni kwarantanny
pozniej lipa......na ogolnym bez szansy:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wątku.
Kurcze, co robić... Chyba nie na wyjścia, trzeba próbować zebrać kasę na hotelik. Tylko, że to może być hotel dożywotni...
Warto by też ściągnąć więcej osób z tamtych okolic.
[quote name='BERKANO']Dobry schron jest też w Zabrzu i Jaworznie- pisze o tych, które znam[/QUOTE]Masz na myśli Jaworzno niedaleko Katowic? Tam nie ma schroniska. Psy z Jaworzna odwożone są do okropnego schroniska w Mysłowicach :(.

Link to comment
Share on other sites

szukałam [B]irenaka[/B] specjalnie dla Ciebie ;-)

[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20target="][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/frog.gif[/IMG][/URL] czy kochana cioteczka jest usatysfakcjonowana ;-)[URL="http://www.picturesanimations.com/valentine/"][IMG]http://www.picturesanimations.com/v/valentine/frog.gif[/IMG][/URL]

jak nie to pomyślę po zrobieniu tego nieszczęsnego obiadau- tz za 15min bedzie w domu hihihihi


[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/18705-maciaszek"][B]maciaszek[/B][/URL] dzięki za uświadomienie literówki- brrrrr
mi o JASTRZĘBIE (stamtąd mojego staruszka dobka Igora wziełam) chodziło- i to na "J" i to- mnie się często takie literówy przytrafiają- sorki i dzięki :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Niech się ujawni, TA, która mnie tu zaprosiła;), mało ostatnio beczę, trzeba mnie pogrążyć:mad:.

BERKANO, pomysł z wetem super, tylko najpierw musi być docelowe miejsce, aby po wizycie u weta pies nie wracał na ulice.
Rozesłałyście pw, do osób z tego rejonu, czy wysłać?[/QUOTE]
Irenko, nie bij :placz:
Coz poradze, ze takie watki znajduje:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mariat']Irenko, nie bij :placz:
Coz poradze, ze takie watki znajduje:-([/QUOTE]

Nie zamierzałam bić:evil_lol:, ale dowód skruchy przyszedł mi właśnie na mail;)
Jesteś niereformowalna i za co Cię KOCHAM!!!:calus:Dziękuję!!:loveu::loveu:

BERKANO:loveu:
Mam nadzieję, że ten obiad ugotowany?;)
Rozesłałam pw do wszystkich osób z Zamościa i Szczebrzeszyna, a precyzując, do wszystkich którzy przyznają się na tym forum, że tam mieszkają.
Mam nadzieję, że nie pozostaną obojętni na los tego staruszka:-(
Macie pomysł, do kogo jeszcze pisać?

Link to comment
Share on other sites

dzięki [B]irenaka[/B] za wysyłanie pw- ja już z obiadem się uwinęłam ;-)
Zaraz jak któraś z cioteczek będąca na miejscu się odezwie to będziemy kombinowały- tylko już jesteśmy w plecy z dniem dzisiejszym, bo dziś już raczej niczego nie zrobimy.. :-(
cioteczko [B]roszpunko[/B]- dziękujemy za fanty- jeśli psiaczka któraś z dziewczyn z okolicy przejmie to będziemy robiły szybki bazar na KT i każde fanty będą mile widziane.

cioteczko [B]DORA[/B] a czy Ty nie miałabyś gdzie tego psiaczka na dzień, dwa podziać???????

Link to comment
Share on other sites

ja jestem z okolicy ,z Zamościa i wiem o psie od Dory1020 od wczoraj;rozmawiałysmy i nic nie wymyśliłyśmy niestety.
Najgorsze jest to,że w Szczebrzeszynie co jakiś czas bezdomne psy,którym Dora1020 nie znajdzie tymczasu lub innego miejsca giną bez wieści.
parę tygodni temu ,może nawet dwa - był tam jeszcze młody terierkowaty psiaczek i zniknął nagle. W okolicznych schroniskach nie ma go, ale za to mieszkanka Szczebrzeszyna widziała go w Zamościu:shake: (odległość 20km),co znaczy,że Szczebrzeszyn po cichu w ten sposób pozbywa się problemu. Jeżeli to samo zrobią ze staruszkiem,to trudno sobie wyobrazić...
oto przy okazji wątki psów ze Szczebrzeszyna i najbliższych okolic:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-MAJ%C4%84-OGROMNY-D%C5%81UG[/url]!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184736-Polska-wies-glodujac******[/url].

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188186-Nero-traci-DT!!!Blagam-pomozcie-aby-nie-trafil-do-schronu-choc-5zl.deklaracji[/url].

[url]http://www.dogomania.pl/threads/183358-LUNA-WR%C3%93CI%C5%81A-Z-ADOPCJI!-Matka-otruta-jej-dzieci-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-uda%C5%82o-si%C4%99-uratowa%C4%87[/url]...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/197501-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Pupil-straci%C5%82-szanse-na-dom-w-ostatniej-chwili-Prosimy-o-ogloszenia[/url]!

Link to comment
Share on other sites

więc może troszkę szczegółów:
cioteczka DORA organizuje miejsca w tymczasie dla staruszka- [B]JEŚLI[/B] On się jutro znajdzie to [B]MAMY TYDZIEŃ CZASU ŻEBY ZORGANIZOWAĆ GOTÓWKĘ NA OPŁACENIE JEGO POBYTU[/B]!!!!

Póki co proszę szykujcie fanty, pomyślcie o deklaracjach stałych, żebyśmy mialy za co utrzymać chłopaka!!!!!

Jutro kochana cioteczka [B]DORA[/B] poda nam więcej informacji i jeśli da sygnał do działania to już jutro będzie musiał ruszyć bazar na KT!!!

Link to comment
Share on other sites

Moze jutro da rade "upchac"/niestety ciasnota tam okropna/ w PDT.Koszt to 150zl + karma.Dt. mowil,ze nie przyjmie juz wiecej psiakow ode mnie,a to dlatego,ze jest tam ciasno i mam olbrzymie dlugi.A za chwile musze zabrac Nero z hoteliku u jamora i nie wiem co z nim zrobie.
Dla staruszka bedzie potrzebna buda i to duza.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#2e8b57]Wrzesien--deklaracje stale:[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=red][B]martasekret---30zl [/B][COLOR=#000000]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Jolanta W. ----30zl [/B][COLOR=#000000]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Danuta Lipka--30zl [/B][COLOR=#000000]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Alicja Pyzlak--30zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Mariusz Wujcik--10zl /deklaracja podniesiona o 5zl/[/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][B]rudakacha--30zl[/B][/COLOR][COLOR=black] wplacone[/COLOR]
[COLOR=red][B]Monika J --10Euro [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone za sierpien i wrzesien/razem 111.83zl/[/COLOR]
[COLOR=red][B]Roland_De--25zl.[/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]

[B][SIZE=2][COLOR=deepskyblue]Wplaty jednorazowe na wrzesien[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Jolanta Wesolowska---10zl + 20zl.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=2][COLOR=magenta]Wioletta P. z Wolomina--40zl.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff00ff]Jolanta Wesolowska----20zl./na obroze/[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff00ff]Barbara W.z Rudnika nad Sanem---100zl[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Pazdziernik-deklaracje stale[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]rudakacha--30zl. [/B][/COLOR][COLOR=#000000]wplacone[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Jolanta Wesolowska--30zl. [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Martasekret---30zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Mariusz Wujcik---15zl /deklaracja podniesiona o 5zl/ [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Danuta Lipka----30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Alicja Pyzlak----30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Elypsa----------25zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Monika J--------10EURO [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][B]Roland_De------25zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[B][COLOR=magenta]Nowa stala deklaracja--Elypsa--25zl. Bardzo dziekuje:lol:[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Listopad[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]rudakacha 2x30zl= 60zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][B]Martasekret-----30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Elypsa-----------25zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=magenta][B]Jolanta Wesolowska --30zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[COLOR=#ff00ff][B]Mariusz Wujcik--------15zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[COLOR=#ff00ff][B]Danuta Lipka----------30zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[COLOR=#ff00ff][B]Alicja Pyzlak----------30zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[COLOR=#ff00ff][B]Jakub Lech L z Lodzi---40zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[B][COLOR=#ff00ff]Monika J.--------------35.89zl[/COLOR][/B] [COLOR=black]wplacone[/COLOR]
[COLOR=magenta][B]Roland_De----- 25zl[/B][/COLOR][COLOR=black] wplacone[/COLOR]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]Grudzien[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]rudakacha----30zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Elypsa----25zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][B]martasekret-----30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Wesolowska J----30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][B]Lipka Danuta---30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][B]Pyzlak Alicja---30zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ff00ff][B]Wujcik Mariusz--15zl [/B][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Jakubowska M---[/B][COLOR=magenta][B]33.02zl [/B][/COLOR][COLOR=black]wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=magenta][B]Roland_DE---25zl[/B][COLOR=black] wplacone[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Edited by DORA1020
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']macie pomysły skąd tą budę wziąć???
[B]dora[/B] ile Wam brakuje dla Nera?[/QUOTE]

300zl:-(:-(:-( Do tej pory placila za niego Lucyna,przez rok,zaplacila 7tys.zlotych,dluzej nie moze placic.Nero mial rozne ogloszenia...niestety:placz:

Link to comment
Share on other sites

dora z 2 psiakami pomóc nie mogę, ale spróbuj wysyłać pw z prośbą o dołożenie się z 5zł do stałych do wszystkich dziewczyn i chłopaków z wątku Nera- zawsze taka akcja zwiększa szanse...

Jeszcze czekam aż inna cioteczka napisze co wymyśliła...
Głowę zachodzę, skąd budę wziąć????
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]
[/COLOR][/FONT][SIZE=4][U][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]KOCHANE PÓKI CO PROSZE WAS O SZYKOWANIE ZDJĄTEK WRAZ Z OPISAMI I CENAMI FANTÓW NA BAZAR[/COLOR][/FONT], który jutro ruszy jeśli psiak znajdzie się w bezpiecznym miejscu[/B][/U][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Moze jutro da rade "upchac"/niestety ciasnota tam okropna/ w PDT.Koszt to 150zl + karma.Dt. mowil,ze nie przyjmie juz wiecej psiakow ode mnie,a to dlatego,ze jest tam ciasno i mam olbrzymie dlugi.A za chwile musze zabrac Nero z hoteliku u jamora i nie wiem co z nim zrobie.
Dla staruszka bedzie potrzebna buda i to duza.[/QUOTE]

A do kogo ten staruszek ma iść? Jakie są tam warunki?
Jeżeli jest tam tak ciasno, to może szukać i pytać dalej od Was?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...