Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

Gdyby mój Ciapuś lubił różne piłki to też miałby ich więcej... a tak ma tylko jedne

 

No u nas nie ma tego problemu, chociaż ostatnio najlepsze piłki to te miękkie i do memłania :) Prym wiodą Kongi, bo dodatkowo piszczą. Ciapkowi się powinny spodobać :P

 

Stanowczo brakuje tu piłki

Spoko, jutro zrobię fotki naszych kolekcji zabawkowych Ale bardzo dużo nie ma

 

Wielu rzeczy tutaj brakuje :evil_lol :

No ja nadal czekam! :D

 

Tak, za mało zabawek. Jak możesz skąpisz na psie Dobrze, że planujesz zakup piłki.
 

 

Wiem, wstyd mi... Myślę, żeby porzucić jedzenie na rzecz nowych zabawek, myślisz, że to wystarczy? :grins :

 

Zazdrościmy kolekcji piłeczek wszelakich ! U nas zdecydowanie górują pluszaki

 

Pluszaki też dobre, chociaż jeśli już futerkowe zabawki, to jednak szarpaki z piszczałką :)

 

Piłki poszły pod młotek xD Kolekcja skruszała trochę Miczelskiemu

 

PIĘĆ! piłek poszło!!! I frizbacza nam zabieracie :D Biedny Miczuś nie będzie się miał czym bawić... :(

 

 

Mieliśmy meeega weekend! Wczoraj chłopaki do nas przyszli na pół dnia, obejrzeliśmy sobie Strażników Galaktyki. Polecam, fajny film z jajem :D A dzisiaj piękna pogoda, słoneczko i cieplutko, także poszliśmy sobie na długi spacer na pola. Ale aparatu nie brałam, bo nadal nie mam futerału i baterii :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciapuś boi się wszelkich zabawek, co wydają jakiekolwiek dźwięki... nawet wypuszczane powietrze i uginanie się pod zębami jest problemem. Od kiedy poznał miękkie funny to twarde też odpadają. Nawet tenisowe klika razy przyniesie i koniec

 

No to jest problem, jak piesowi pasuje tylko jedna zabawka i trzeba się jej trzymać... Współczuje :lol:

 

U mnie też odszedł kong i frisbee

Dałam fotki, może dzień później ale są

 

A widziałam, że też zrobiłaś porządki :D

Fotkę widziałam, zawiodłam się, myślałam, że masz tego więcej :P

 

Siemaaaankoo

 

Hej hej!

 

Cześć, co słychać?

 

No czeeeeeść... A co u nas?

 

 

Moje bywanie na kompie ostatnio ogranicza się do czytania Greya i słuchania muzyki, nie bardzo chce mi się pisać tu czy na fb ;) Ale trochę się tam u nas dzieje nawet.

Ja już sesję zakończyłam praktycznie, dzisiaj dostałam wynik ostatniego egzaminu i zaliczony. Bałam się 2, a tu wpadło 4,5 :D Został mi jeszcze tylko do napisania rozdział pracy i koniec tej nierównej walki ;) Tak czy siak na uczelnię wracam dopiero 23.02 także jeszcze trochę sobie poleniuchuję.

Mieliśmy fajną pogodę na weekend - w sobotę piękne słońce, to skoczyliśmy sobie na śniadanie do Maca, więc był długaśny spacer. A w niedzielę nas zasypało śniegiem, to mieliśmy zabawy w zaspach ;) Dzisiaj już pada deszcz ze śniegiem i ponoć przed weekendem już ma przyjść wiosna, ciekawe czy się sprawdzą prognozy.

W tym tygodniu idziemy na spacer z Dexterkami, to może w końcu jakieś fotki się pojawią. Oby pogoda dopisała!

No i potwory mają problemy z szyjami ostatnio :D Poczwarowi łańcuszek zjadł sierść na karku i został przestawiony na szelki + kolce zapinane za uszami (NARESZCIE! A. zmuszony do ich zakupu i pies od razu grzeczniejszy, nie potrzebuje ciągle korekt!) a Micza ma jakąś fazę pt. "obroża to zło, nie będę w niej chodzić". Tym oto sposobem dzisiaj trochę poszalałam z zakupami... I zamiast nowych zabawek (żegnaj, Ultra Ballu...) przylecą do nas pasowe Juliusy oraz norwegi Hurtty :D

 

Nawet mam kilka fotek z komórki, żeby nie było, że z niczym przychodzę!

2015.02.08%2520%25282%2529.jpg

 

2015.02.08%2520%25283%2529.jpg

 

2015.02.08%2520%25284%2529.jpg

 

2015.02.08%2520%25281%2529.jpg

Link to comment
Share on other sites

O nie, pasowe Julki... Znowu będę na nie chorować

A jakie hurtty?

 

Julki czarne, to chyba nie będą wzbudzać zazdrości :lol:

Malinowe :) Mam nadzieję, że będą dobre... Wzięłam rozmiar 80, skoro 70tki noszą sznaucery a 90tki aussiki.

 

Wow, ale zaszalałaś

to teraz czekam aż się nimi pochwalisz

 

 

A Ultra Ball zrezygnowałaś? nie wierze

ps. u Was w tk maxxx rzucili nowościami?

 

No troszkę :lol:

Mam nadzieję, że juliusy przyjdą jeszcze w tym tygodniu, albo zaraz na początku przyszłego. A z Hurttami to się okaże :)

Ano niestety, musiałam dołożyć do szelek ;) Ale jeszcze go kupię, tylko bliżej lata!

Z tego, co mi Monika mówiła, to coś tam rzucili. JW Holl-ee Cuz w rozmiarze L (taka ażurka z pluszem na nóżkach) i z ChuckIt Fetch Ball w dwupaku. Lipa, bo Ultra nie ma, widziałam, że w innych miastach był Ultra Tug, ale to też nie dla nas.

Link to comment
Share on other sites

Super, że masz już wolne :D I gratuluję ładnego wyniku z egzaminu.
NIedobra Ty... kolce używasz, zaraz polecą hejty ;pppp

Jak Miczkowy bunt obrożowy się objawia? :D I pochwal się szelkami jak tylko przyjdą :)

Link to comment
Share on other sites

O ja, Holler Ehh pewnie jak pojadę to już nie będzie

 

Ja mam swojego człowieka w Galerii, gdyby mi coś wpadło w oko :evil_lol : Ten Cuz też mi się strasznie podoba, uroczy jest, ale rozmiar nie nasz ;)

 

U mnie wielkie g..nwo było

 

No w Czewie zazwyczaj też nic nie ma. Jak wszędzie był rzut Hurtty, to u nas 3 obroże i 2 pary szelek. Teraz też jeden zestaw z Chuck It i dwa Cuzy... Dno i kilo mułu.

 

Super, że masz już wolne I gratuluję ładnego wyniku z egzaminu.
NIedobra Ty... kolce używasz, zaraz polecą hejty ;pppp

Jak Miczkowy bunt obrożowy się objawia? I pochwal się szelkami jak tylko przyjdą

 

Dzięki wielkie :D

Ostatnio były hejty na fejsie, bo sprzedaję pół-kolczatkę, baaaardzo miała ta kobietka "rozsądne" argumenty :lol:

Nie idzie w ogóle do przodu, tylko się tak pierdzieli na tyłach, ucieka jak widzi obrożę itp. Na szelkach tego nie ma.

 

Te Holler to niby mega trwały nie jest, więc jak na moje to szkoda kasy...

Pasowe w p1es kupowaliście? jak tak to tam mega szybko wysyłka jest, aż sama się zdziwiłam

 

Kolce to bardzo fajna sprawa nie wiem czemu się ich czepiacie

 

No Ty ostatnio chyba potrzebujesz stalowych zabawek, coś nie masz szczęścia widzę :) Ale u nas jest to samo, dobrać Poczwarowi szarpak to walka z wiatrakami, zeżre każdy. A i tak najbardziej lubi Crackle Balla i cóż :P

Tak tak, na p1es bo wyszło taniej i Monika szarpak tam wynalazła dla Dexa. Liczę, że paczka przyjdzie w tym tygodniu jeszcze :)

To Ty nie wiesz?! Jak kolce, to znaczy, że pies na łańcuchu w budzie mieszka! Moje to bez budy, bo szkoda mi kasy :P

 

 

Napisałam do Prodoga jak to będzie z tymi szelkami, odpisali, że sprawdzą jeszcze dokładnie, ale prawdopodobnie idą w tej uzupełniającej dostawie :)

Link to comment
Share on other sites

Cii na razie nie jest źle, bo jak mają dużo zabawek to pojedyncze rzadziej są używane, więc dłużej wytrzymują :P

U mnie zabawki są tylko przy mnie i moim czujnym okiem. Inaczej, jeśli chodzi o szarpaki to też przemielone byłyby...

A o jakich myśleliście? Klin mu kupcie, albo te duże mega szarpaki :P

 

U mnie z p1es najszybciej przychodziły paczki, na drugi dzień, jeśli się nie mylę :P

 

Moja mieszkają w budzie, noszą kolce... spoko czekam na toz :lol:

Ależ Ty się niecierpliwisz z tymi szelkami... żebym to ja tylko takie problemy miała :P

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, a pamiętam, jak się wszyscy dziwili, gdy pisałam o tym, że Morus ma "alergię" na obrożę. My też wolimy szelki, są wygodniejsze. Najbardziej podeszły nam norwegi, choć mam ochotę też kupić juliusy pasowe... No, ale hajsu mi szkoda. Tak cyz inaczej, gdybym tylko mogła, to młodej już bym kupiła szelki... ale boję się, że przez nie się źle rozwinie... różne opinie się słyszy: jedne, że szczeniakowi lepiej obroże, drugie,  że właśnie szelki... i człowiek głupieje. No, ale na razie ma obrożę, którą i tak nei nosi. Potem się zobaczy.
Tak, wiem, czytałam i się śmiałam. Stąd zresztą moje nawiązanie do kolców jako zła ;). Zresztą na fejsbuku jest kilka ludzi, którzy nie odróżniają łańcuszków od kolców i zawsze się kłócą, że kolce to zło :D

Link to comment
Share on other sites

Nie zaprzecze, że to nie jest brak socjalu ;) wyszło to dość nie dawno, z początku bawiła się z psami obcymi ;) krzywdy nie zrobi, ale po co ja mam mieć problemy.. socjal robimy na stare lata, czekam tylko aż będę mieć prawko - wtedy będziemy się socjalizjowac pełna gębą :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Miałam już wszystkie poprawy i jeden egzamin już zaliczyłam, więc zostały mi dwa i oddanie rozdziału pracy  :)

No to całkiem bezsensu, skoro i tak musicie latać, a bez indeksów to już tak dziwnie...

Oj w zeszłym roku było wiecej słońca, ale i mroźnych dni. A teraz w sumie nawet porządnego mrozu nie było, bo najzimniej to z -5st... Do niczego taka zima.

Tutaj się całkowicie zgadzam, tylko nerwy z takiego focenia w ciemności, a fotki praktycznie nie wychodzą, beznadzieeeeja!

Miczka nie jest zbyt dobra w pozowaniu, trzeba szybo fotki robić  ;)

 

No i brawo!

Ostatnio w radiu babka mówi "uwaga może przymrozić w nocy -2" myślałam, że padnę! No strach w ogóle wychodzić na dwór w -2 stopnie...

Więcej nerwów niż focenia hehe.

Ale jak już to cudnie jej to wychodzi :)

 

 

 

Moje bywanie na kompie ostatnio ogranicza się do czytania Greya i słuchania muzyki, nie bardzo chce mi się pisać tu czy na fb  Ale trochę się tam u nas dzieje nawet.

Ja już sesję zakończyłam praktycznie, dzisiaj dostałam wynik ostatniego egzaminu i zaliczony. Bałam się 2, a tu wpadło 4,5 Został mi jeszcze tylko do napisania rozdział pracy i koniec tej nierównej walki Tak czy siak na uczelnię wracam dopiero 23.02 także jeszcze trochę sobie poleniuchuję.

Mieliśmy fajną pogodę na weekend - w sobotę piękne słońce, to skoczyliśmy sobie na śniadanie do Maca, więc był długaśny spacer. A w niedzielę nas zasypało śniegiem, to mieliśmy zabawy w zaspach Dzisiaj już pada deszcz ze śniegiem i ponoć przed weekendem już ma przyjść wiosna, ciekawe czy się sprawdzą prognozy.

W tym tygodniu idziemy na spacer z Dexterkami, to może w końcu jakieś fotki się pojawią. Oby pogoda dopisała!

No i potwory mają problemy z szyjami ostatnio Poczwarowi łańcuszek zjadł sierść na karku i został przestawiony na szelki + kolce zapinane za uszami (NARESZCIE! A. zmuszony do ich zakupu i pies od razu grzeczniejszy, nie potrzebuje ciągle korekt!) a Micza ma jakąś fazę pt. "obroża to zło, nie będę w niej chodzić". Tym oto sposobem dzisiaj trochę poszalałam z zakupami... I zamiast nowych zabawek (żegnaj, Ultra Ballu...) przylecą do nas pasowe Juliusy oraz norwegi Hurtty 

 

Nawet mam kilka fotek z komórki, żeby nie było, że z niczym przychodzę!

 

Grey? :D I jak wciągnął Cię? A oglądałaś "trzy metry nad niebem" z 2010r (hiszpańska wersja, jest jeszcze włoska - nie oglądałam) i kolejną część "Tylko Ciebie chcę" ? Ja aktualnie czytam książkę. W filmie się zakochałam, znaczy w głównym bohaterze :D :D

Ale Ci zazdroszczę wolnego! Już masz to z głowy i nie musisz się przejmować. Masz już plan nowy?

Nasz też pogoda nie rozpieszcza :(

Nie pisz o zakupach, bo sama mam ochotę coś zamówić :D

z komórki? ło, to nieźle, jakbyś nie napisała, to bym w ogóle nie pomyślała, że zdjęcia z telefonu.

o kuźwa jak biało!!!!!!!!! Piękny widok :D

 

ps: przepraszam za usunięcie Twoich emotikonek, ale nie zmieściłabym się w jednym poście ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...