Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heeeeeeeeeeeeeejooo :loveu:

 

 

 

P.S. teraz jak mam lepszej jakości fotki, to dopiero widzę, co zmniejszanie i Picasa z nimi robi  :shake:

 

Dlatego przeszlam na photobucket, chociaz mnie drazni, ale przezyje. Bo picassa juz w ogole masakrowala zdjecia, ale niestety przy zmniejszaniu i tak juz jest roznica. :(

Gratuluje prezentu :D

 

https://lh4.googleusercontent.com/-Eque8zeXoIU/VJqdVQE0zcI/AAAAAAAAOuM/WI2ZL9FQ-O8/s640/2014.12.24%2520%25283%2529.JPGfaktycznie widac te linie, ale w sumie jakbys nie napisala to bym nie zwrocila uwagi :D

 

zdjecie grudnia :loveu: https://lh3.googleusercontent.com/-sAuCWRCbNRA/VJqdYmYKb_I/AAAAAAAAOvA/IWO_FXPN4uA/s640/2014.12.24%2520%252810%2529.JPGuwielbiam jej kundelkowa zywiolowosc!

 

https://lh6.googleusercontent.com/-YDy_SeboTBw/VJ6lZQBmVxI/AAAAAAAAO04/HFDynG_-WDc/s640/2014.12.27%2520%252833%2529.JPGo jejuuuuuuuuuu Ty robilas zdjecie?? udalo Ci sie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

aaaaa

Piękny!

 

 

Szkoda mi wydawać kasę na cyfrówkę. A za tą cenę miałabym już obiektyw. No, ale takiej kasy nie mam, to nie mam nic

 

No nawet ładny jest :P

Niby też racja, mając lustro kupować cyfrówkę to bezsensu. Lepiej wydać kasę na zabawki czy szelki, niż obiektyw :D

 

Genialne fotki

 

https://lh5.googleusercontent.com/-_IpZKrWigKg/VJ6ldWqN0kI/AAAAAAAAO10/KqiUQd0B3Do/s640/2014.12.27%2520%252840%2529.JPGhahahaha, jaki psycholek

 

Czekam na fotki ze spaceru z Dexowymi.

 

Dzięki :D

Rzuca się na te smaki jak krokodyl :lol:

 

Miczka przepraszam, ale Poczwar skradł mi serce... Piękny...)

 

A tam nie wiesz co dobre!

 

heeeeeeeeeeeeeejooo

 

 
 

Dlatego przeszlam na photobucket, chociaz mnie drazni, ale przezyje. Bo picassa juz w ogole masakrowala zdjecia, ale niestety przy zmniejszaniu i tak juz jest roznica.

Gratuluje prezentu

 

https://lh4.googleusercontent.com/-Eque8zeXoIU/VJqdVQE0zcI/AAAAAAAAOuM/WI2ZL9FQ-O8/s640/2014.12.24%2520%25283%2529.JPGfaktycznie widac te linie, ale w sumie jakbys nie napisala to bym nie zwrocila uwagi

 

zdjecie grudnia  https://lh3.googleusercontent.com/-sAuCWRCbNRA/VJqdYmYKb_I/AAAAAAAAOvA/IWO_FXPN4uA/s640/2014.12.24%2520%252810%2529.JPGuwielbiam jej kundelkowa zywiolowosc!

 

https://lh6.googleusercontent.com/-YDy_SeboTBw/VJ6lZQBmVxI/AAAAAAAAO04/HFDynG_-WDc/s640/2014.12.27%2520%252833%2529.JPGo jejuuuuuuuuuu Ty robilas zdjecie?? udalo Ci sie

 

Nie umiem się ogarnąć na tym photobucket, chyba zamienię Picasę na Google+, tam chyba jednak mniej zjada jakość.

Ano widać, ale one się robią przy zmniejszaniu, więc nie wiem o co chodzi :hmmmm:

Ostatnio to jest mało żywotna, tylko mędzi przez tą cieczkę, zaraz ją idę rozruszać na piłce ;)

Taak, to moja wesoła twórczość.

 

 

Właśnie złożylam zamówienie na Zooplusie, tym razem "bida", bo tylko karma i smaki ;) No i jestem największą pierdołą świata, zapomniałam wziąć Dexowemu zabawkę na urodziny :mdleje: Mam nadzieję, że mi to wybaczy i poczeka do lutego na następne zamówienie :lol:

Wczoraj bylyśmy u Dexterków na spacerze, także fotaski są :D I muszę odszczekać, co mówiłam o Hoko Funny - Miczka je pokochała i to jedyne piłki, które odbijają się na śniegu! A teraz kilka fotek od Moniczki:

2014.12.29%2520%25281%2529.JPG

 

2014.12.29%2520%25282%2529.JPG

 

2014.12.29%2520%25283%2529.JPG

 

2014.12.29%2520%25288%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Świetne fotki, takie pozytywne. :D

 

Google+ zżera jakość trochę, ale w sumie nie narzekam. Tylko trzeba wyłączyć funkcję autokorekty, bo wtedy jest masakra... ;)

Link to comment
Share on other sites

Miczka z tymi łapkami rozbraja mnie. Wygląda uroczo

I robi to na komendę, czy chwycenie w locie?

 

 

Narzekałaś na funny? osz Ty nie wierna Dla Ciapy te, tylko te i same te. Ewentualnie tenisowe, ale tu musi mieć dzień.

 

Jak prosi to podnosi łapki do góry, ale niezbyt długo :)

Na początku wydawały mi się strasznie dziadowskie i nietrwałe ;) A tu kilka dziurek po zębach jest, ale nic się nie rozpada, mimo, że Miczka je cały czas miętosi w pysku, jak przynosi :D I dlatego teraz szukam miękkich piłek, bo Sumplasty już mogą leżeć w szafie. Chyba na wiosnę będę musiała jeszcze ze dwie Funny dokupić, Ty pewnie dla Ciapy też? :D

 

Tak, miałam hajs to wydała na lakiery i kolczyki.. w życiu nie uzbieram na nową stałe

 

Haha zawsze są ważniejsze wydatki!

 

Świetne fotki, takie pozytywne.

 

Google+ zżera jakość trochę, ale w sumie nie narzekam. Tylko trzeba wyłączyć funkcję autokorekty, bo wtedy jest masakra...

 

Faaajne wyszły, ale ile tego pozowania było! :D

O, dzięki za radę W razie jakbym się przenosiła to się bardzo przyda :)

 

 

No, Sylwester już tuż-tuż, także na blogu pojawiło się małe podsumowanie tego roku. A jeśli chodzi o jutro, to chcemy z psami posiedzieć u A., jeżeli nie będą się za bardzo wściekać (cieczka się przeciąga coś), Miczka już jest wykąpana i teraz się dzielnie suszy zwinięta w ręcznikowy rulon :lol: Kubraczek na jutro już mam naszykowany, bo ma być dziś najzimniejsza noc, to lepiej, żeby rano po kąpieli nie chodziła a golasa. A drobne pakowanie będzie jutro, karma i ciuchy mogą się przydać!

Dzisiaj skorzystałam z pięknej pogody, cały dzień świeciło słoneczko i poszłam testować zdjęcia w ruchu. Wrzucę je po nowym roku, żeby za dużo fot nie było na raz :P

2014.12.30%2520%252816%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252819%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252824%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252827%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252813%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jak prosi to podnosi łapki do góry, ale niezbyt długo :)

Na początku wydawały mi się strasznie dziadowskie i nietrwałe ;) A tu kilka dziurek po zębach jest, ale nic się nie rozpada, mimo, że Miczka je cały czas miętosi w pysku, jak przynosi :D I dlatego teraz szukam miękkich piłek, bo Sumplasty już mogą leżeć w szafie. Chyba na wiosnę będę musiała jeszcze ze dwie Funny dokupić, Ty pewnie dla Ciapy też? :D

Ciap zgina łapki jak prosi, i tak potraf na serio długo siedzieć. A ten czas się wydłuża od poziomu smakowitości w ręce :D

Dziurki po zębach to nie problem. My mamy jedną na pół objedzoną, a reszta z małymi dziurkami.

Ahahahaha to też ja się zdziwiłam, ze Miczka tak zapierdziela za Sumplastami, jak Ciap przyniósł z 5 razy i stękał o funny.

Ja kupowałam jak było grupowe zamówienie na FB. I zostało mi z tego jeszcze 3 nieużywane. Na razie na dobitkę jest dotychczasowa 2-3. Ale te piłki mają już ponad 1,5 roku i dzień w dzień ich używamy :P Bo tak gdzieś tyle czasu temu je kupowałam (bo Gandzik miał już swoją na sznurku na zlocie w 2013r.)

Link to comment
Share on other sites

Ciap zgina łapki jak prosi, i tak potraf na serio długo siedzieć. A ten czas się wydłuża od poziomu smakowitości w ręce

Dziurki po zębach to nie problem. My mamy jedną na pół objedzoną, a reszta z małymi dziurkami.

Ahahahaha to też ja się zdziwiłam, ze Miczka tak zapierdziela za Sumplastami, jak Ciap przyniósł z 5 razy i stękał o funny.

Ja kupowałam jak było grupowe zamówienie na FB. I zostało mi z tego jeszcze 3 nieużywane. Na razie na dobitkę jest dotychczasowa 2-3. Ale te piłki mają już ponad 1,5 roku i dzień w dzień ich używamy Bo tak gdzieś tyle czasu temu je kupowałam (bo Gandzik miał już swoją na sznurku na zlocie w 2013r.)

 

Musisz mu zrobić fotkę w tej pozycji, chcę to zobaczyć! :)

No my aktualnie ciągle używamy jednej, tej czerwonej i nie jest pogryziona ani objedzona, a też używana codziennie :) Muszę na jesień kupić jeszcze ze dwie, ale na fun4dog nie ma już tych dwukolorowych :<

Już nie zapierdziala :D Zresztą sama się starałam, żeby wyeliminować Sumplasty, bo przy strasznym nakręceniu na nie Miczka mózg traciła całkowicie i strasznie mnie to denerwowało. Z Funny tak nie ma, nakręca się, ale mózg pracuje ;)

To u Was już bardzo długo są "na chodzie" te piłki! To dobrze, nasze może też tyle posłużą :D

 

Funny są na mojej liście blisko początku, a po rekomendacji że się odbija od śniegu- numer 1

 

Zdjęcia super

 

Serio, serio, odbijają się! Wiadomo, góra raz czy dwa, ale JEDNAK! Do tej pory wszystkie nasze piłki zapadały się w śnieg i ciężko było je znaleźć...

 

 

Wygląda na to, że powoli wychodzimy z cieczkowego marazmu. Miczka zaczęła normalnie jeść i, co najważniejsze, znowu nakręca się na zabawę i interesuje piłeczkami! Nareszcie, bo już miałam dosyć jej zachowania, w cieczce robi się z niej taka typowa rozmemłana suka, nie znoszę tego ;)

A tak poza tym, to zima nam uciekła na 3 dni, ale dzisiaj znowu spadł śnieg. Wszystko fajnie, tylko jest na plusie i już się topi :lol:

Link to comment
Share on other sites

My też ciągle tylko różowych, bo ich najwięcej w paczce było. Nieruszoną mamy niebieską, niebosko-białą i żółto-różową. I zależy gdzie się kupuje, bo kiedyś kupiłam 2 i całkiem innej jakości były niż te z hurtowni. Chropowate, twardsze, szybciej brud łapiące. Te wywaliłam, bo mnie wkurzały.

Długo, bo praktycznie codziennie są używane w przypadku Ciapka.

 

 

wygląda jak ostatnia sierota... http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2047/DSC_0120_zpsf3015963.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hejka

 

Miczka zaczyna jarzyć

 

Mózg jej wraca na miejsce, Cekinowi też, także wracamy do normalności :)

 

My też ciągle tylko różowych, bo ich najwięcej w paczce było. Nieruszoną mamy niebieską, niebosko-białą i żółto-różową. I zależy gdzie się kupuje, bo kiedyś kupiłam 2 i całkiem innej jakości były niż te z hurtowni. Chropowate, twardsze, szybciej brud łapiące. Te wywaliłam, bo mnie wkurzały.

Długo, bo praktycznie codziennie są używane w przypadku Ciapka.

 

 

wygląda jak ostatnia sierota... http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2047/DSC_0120_zpsf3015963.jpg

 

A my mamy jeszcze żółtą, to teraz na śnieg w ogóle się nie nadaje ;) Ooo te dwukolorowe strasznie mi się podobają, gdzie udało Ci się je dostać? To może jakieś podróbki Ci się trafiły, skoro takie zupełnie inne od pozostałych? :hmmmm:

Haha uroczo wygląda, co Ty chcesz!

 

Siemka

 

Hej hej :D

 

 

A u nas od wczoraj ciągle syyypie śnieg :D Ale jest ciepło, także szybko się topi. Mam nadzieję, że wyjdzie słońce zanim cały zejdzie, bo przydałoby się jeszcze trochę zimowych zdjęć. Bo pewnie już więcej nie spadnie w tym roku ;)

Czekam dzisiaj na kuriera z Zooplusa, ale nic ciekawego w paczce, bo karma dla Miczelskiego i smaki dla obydwu. Za to pod koniec miesiąca najpewniej będziemy zamawiać jeszcze dla Poczwara worek ProPlanu i przy okazji od razu wezmę dla suczy prezent urodzinowy, bo po co mamy czekać do marca :lol: Ona się i tak na kalendarzu nie zna, a ucieszymy się wcześniej :P

Link to comment
Share on other sites

 

A my mamy jeszcze żółtą, to teraz na śnieg w ogóle się nie nadaje ;) Ooo te dwukolorowe strasznie mi się podobają, gdzie udało Ci się je dostać? To może jakieś podróbki Ci się trafiły, skoro takie zupełnie inne od pozostałych? :hmmmm:

Haha uroczo wygląda, co Ty chcesz!

No pisałam, jak było zamówienie grupowe. Wtedy to zamówiłam więcej i do teraz mamy. Zamówienie z hurtowni na FB.

Podejrzewam, ze jakaś stara seria czy coś.

 

sieroctwo i tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Cześć :)

U nas zima od jakiegoś czasu, hyhyhy :p Oby ten stan się utrzymał jak najdłużej.
Co do zakupów - niedługo kundel ma urodziny, a ja nie wiem co mu kupić... chyba skończy się na kabanosach... i uwaga, smyczy automatycznej. Tylko jestem w tym temacie całkiem zielona i nie wiem jaką kupić (w końcu jestem przeciwniczką automatów ;p)

Link to comment
Share on other sites

Haha w marcu możesz kupić drugi prezent

 

U mnie też śnieżnie, fajnie 

 

Drugiego już nie dostanie, bo teraz szykuje jej się niezły wypas :D W końcu 5 urodziny, to musi być coś super!

 

No pisałam, jak było zamówienie grupowe. Wtedy to zamówiłam więcej i do teraz mamy. Zamówienie z hurtowni na FB.

Podejrzewam, ze jakaś stara seria czy coś.

 

sieroctwo i tyle

 

A ja to sklerozę mam, trzeba mi pisać po trzy razy :D Jakbyś miała cynk, że znowu jest takie organizowane, to daj znać :)

Całkiem możliwe, ale to aż dziwne, że takie były inne.

Słodziachna sierotka :loveu :

 

Cześć

U nas zima od jakiegoś czasu, hyhyhy Oby ten stan się utrzymał jak najdłużej.
Co do zakupów - niedługo kundel ma urodziny, a ja nie wiem co mu kupić... chyba skończy się na kabanosach... i uwaga, smyczy automatycznej. Tylko jestem w tym temacie całkiem zielona i nie wiem jaką kupić (w końcu jestem przeciwniczką automatów ;p)

 

Mnie to słoneczka brakuje, nawet może być ten śnieg i zimno, ale czemu ciągle tak pochmurno... Bo że tęsknię za wiosną to nie ma co mówić, żeby mnie Alina nie zabiła :lol:

Z kabanosów na pewno się Morus ucieszy, nie mam wątpliwości :D

 

My też niedługo urodziny... Czas coś zamówić

 

Tyś wg własnych preferencji, ja wolę taśmową Ale dużo osób woli linkę, więc chyba nie pomagam

 

Masz już jakieś plany na prezenty? :D

 

 

 

Wymyśliłam sobie dzisiaj, że skoro Mika dostanie prezent urodzinowy wcześniej, to Cekin też by mógł. Chciałam mu kupić Konga, najlepiej tego Extreme, tylko cena... No troszkę zaporowa :) Nie wiecie, czy ten zwykły czerwony wytrzyma takie mocne zębiska i szczękę krokodyla? 

Zapomniałam wrzucić fotek z piłeczkowania! Także łapcie na dobranoc :)

2014.12.30%2520%252810%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252811%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252812%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252813%2529.JPG

 

2014.12.30%2520%252814%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...