Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Angina, nasze to malinowe. Ta wiśnia dla Miczy za słodka zdecydowanie ;)

 

Ale jesteście marudy! :P Macie fotkę domową, a sesja porządna najpóźniej w weekend. Micza stoi jak ostatnie nieszczęście, ale to się nie musicie przejmować :P Wydaje mi się, że jej się wygodniej w nich chodzi, niż w tych z DS. Może dzięki temu, że taśma jest dużo miększa, albo dlatego, że pasek piersiowy jest niżej i to właśnie teraz dobrze leży ;)

2015.02.16%2520%25282%2529.JPG

 

Taki mam śliczny komplet :D

2015.02.16%2520%25283%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Co do Greya to wkurza mnie tylko, jak ludzie podchodzą do tego jak do wybitnego, głębokiego i przemyślanego dzieła literackiego, zresztą z filmem jest podobnie. A to ma być tylko rozrywka, romans z seksem w tle - jak można się po tym spodziewać nie-wiadomo-czego? ;) To będziemy razem czekać na DVD, bo ciekawa jestem bardzo, ale na kino mi szkoda :lol:

No też liczyłam, że soro 5ty semestr to będzie luzik i wolne... To teraz się łudzę, że w 6 już serio będzie jakoś mniej tych zajęć :lol:

Otóż to. W sumie to jest prostym językiem napisane, ale takie coś chociaż łatwo się czyta. Aktualnie czytam "Wampiry w wielkim mieście" , ale zamówiłam sobie "Dotyk Crossa", kalyna też mi to proponowała przeczytać. Ale jestem dopiero w 5 kolejce do jej wypożyczenia, więc trochę sobie poczekam...

Lepiej kupić szele niż bilet do kina :D :D

Hahaha to ja już w ogóle chyba dopiero na 5 roku będę miała ciut mniej :D

łeeeeeeeeeee tyż chcę taki komplecik!!!https://lh6.googleusercontent.com/-eDrBMJhVo_s/VOJF99Jwb1I/AAAAAAAAPMo/VgBofH4IJ1s/s640/2015.02.16%2520%25283%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Spoko my mamy różową z czerwonym i nie pasuje mi... dlatego jest czarna, krótka, skórzana

 

No czarna chyba lepiej niż taka z dodatkiem czerwonego :) Ale i tak musisz komplet mieć, koniecznie :lol:

 

Serio wygląda jak ciota na zdjęciu ale wyglądają na idealnie dopasowane

 

Jakbym ją chwilę wcześniej sprała krzesłem :lol: Wrzucę przy weekendzie dla porównania foty tych i pomarańczowych, to ocenicie które lepiej leżą.

 

Angina czepiasz się, dobrze wygląda

 

Nie oszukuj mnie, wyszła jak taka ślamazara :D

 

Otóż to. W sumie to jest prostym językiem napisane, ale takie coś chociaż łatwo się czyta. Aktualnie czytam "Wampiry w wielkim mieście" , ale zamówiłam sobie "Dotyk Crossa", kalyna też mi to proponowała przeczytać. Ale jestem dopiero w 5 kolejce do jej wypożyczenia, więc trochę sobie poczekam...

Lepiej kupić szele niż bilet do kina

Hahaha to ja już w ogóle chyba dopiero na 5 roku będę miała ciut mniej

łeeeeeeeeeee tyż chcę taki komplecik!!!https://lh6.googleusercontent.com/-eDrBMJhVo_s/VOJF99Jwb1I/AAAAAAAAPMo/VgBofH4IJ1s/s640/2015.02.16%2520%25283%2529.JPG

 

Ooo Crossa też mam zamiar poczytać, bo wszyscy tak zachwalają, to trzeba sprawdzić co to ;)

Haha oczywiście! Szelki na dłużej starczą :lol:

Do 5tego roku nie wytrwam, to może chociaż na licencjacie nam już ulżą...

Przykro mi, swojego nie oddam!

 

Tyyyle różu, starczy mi patrzenia na rok Dobrze, że mam chłopaków i nie kusi

 

A u nas ten róż to w sumie trochę z braku laku ;) Flexi wzięłam różowe, bo fioletowe już wycofali i ciężko je dostać. Z szelkami podobnie, nie ma fioletowych, to muszą być malinowe ;)

 

 

Dzisiaj znowu pogoda fajna, wczoraj było taaaak paskudnie :shake Na szczęście słoneczko wróciło, tylko wiatr nadal piździ strasznie...

A do pełni szczęścia dzisiaj doszły nagrody z konkursu u FineYork, Micza oprócz smaków i gryzaków dostała odblaskową obrożę :D Szkoda, że za wielką i będę ją musiała skracać :lol: Tą fotą udało nam się wygrać:

2014.07.22%2520%252813%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy przedwiosenny weekend na wysokich obrotach zaliczony! W sobotę byliśmy na długim spacerze, wyszedł aż za długi, bośmy się zgubili i wylądowali pod miastem ;) A wczoraj rano posiedzieliśmy trochę na działce. Pogoda coraz lepsza, ciepło i widno coraz bardziej, czego chcieć więcej od życia! Może wolnego, bo od jutra uczelnia :P

 

Fotki z soboty :)

2015.02.21%2B%281%29.JPG

 

2015.02.21%2B%282%29.JPG

 

2015.02.21%2B%283%29.JPG

 

2015.02.21%2B%284%29.JPG

 

2015.02.21%2B%285%29.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to tak sierść jej tak sterczy i wygląda jak pudelek, czy jej się zgrubło trochę... pewnie to pierwsze...

 

Jezuuu jaki ten Cekin jest boski. Taki z niego DONek jak z Soniuli :P

 

Fajne macie te szele, ale jak dla mnie to za mało biją po oczach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...